Η κριτική έγινε: 20 Μαΐου 2023

Έχοντας μόλις επιστρέψει από το Folia Hotel, θα ήθελα να μοιραστώ την ευχαρίστηση που αισθάνθηκα από την παραμονή μου εκεί.
Από την πρώτη στιγμή που πατήσαμε το πόδι μας στο ξενοδοχείο, οι ιδιοκτήτες και το προσωπικό ήταν πάντα παρόντες για να μας εξυπηρετήσουν, διασφαλίζοντας ότι οι ανάγκες μας θα εξυπηρετηθούν αποτελεσματικά και γρήγορα.
Η φιλοξενία που επιδεικνύουν είναι πραγματικά αξιοθαύμαστη.
Η καθαριότητα ήταν ένα άλλο στοιχείο που με εντυπωσίασε . Κάθε γωνιά του ξενοδοχείου ήταν αψεγάδιαστη, αποπνέοντας μια αίσθηση φρεσκάδας και καθαριότητας που συνέβαλε σημαντικά στην άνεση της διαμονής μας.
Το πρωινό στο ξενοδοχείο ήταν θαυμάσιο και οι γεύσεις ήταν εξαιρετικές, με φρέσκα υλικά και ποιοτικές πρώτες ύλες.
Γενικά, η διαμονή μου στο Folia Hotel ήταν μια αξέχαστη εμπειρία γεμάτη από άνεση, φιλοξενία και ευχαρίστηση. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όποιον επιθυμεί μια διαμονή που θα ξεπεράσει τις προσδοκίες του.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2023
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Voyage14140748195
Ο/η IOANNIS MILONAKIS, General Manager του Folia Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Μαΐου 2023

Αγαπητέ Christos ,
Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και για τον χρόνο που πήρατε για να γράψετε αυτή την εξαιρετική κριτική!
Είμαστε ευχαριστημένοι που απολαύσατε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και ευχόμαστε να σας υποδεχτούμε ξανά στο μέλλον!

με εκτίμηση,

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι από τη διαμονή μας στο Folia Apartments καθώς το ξενοδοχείο διέθετε όλες τις υποδομές για μια άνετη και απολαυστική διαμονή και επίσης όλοι οι χώροι του συγκροτήματος ήταν προσεγμένοι και πολύ καθαροί.
Επίσης το προσωπικό ήταν διαρκώς παρόν ευγενικό και πρόθυμο να εξυπηρετήσει καθε ανάγκη των επισκεπτών.
Γενικά ήταν άψογο και θα το επισκεφθώ ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
1  Ευχαριστούμε, Athanas1os
Ο/η IOANNIS MILONAKIS, General Manager του Folia Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Αυγούστου 2022

Σας ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη κριτική σας.
Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε ξανά το επόμενο καλοκαίρι!

Θερμούς χαιρετισμούς

Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό και ιδιαίτερα ο Γιάννης και ο Νίκος ήταν πολύ φιλικοί και εξυπηρετικοί. Πολύ καλό πρωινό, πολύ καθαρό ξενοδοχείο και σε ήσυχη περιοχή. Πραγματικά ιδανικό για ξεκούραση. Πολύ καλή επιλογή για διαμονή στα Χανιά. Value for money.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, 525fanisp
Ο/η IOANNIS MILONAKIS, General Manager του Folia Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2021

Σας ευχαριστουμε πολυ και ευχομαστε να σας ξαναδουμε στα Χανια,

Οικογενεια Μυλωνακη

Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν πάρα πολύ όμορφα! Το ξενοδοχείο καταπληκτικό! Όμορφο, καθαρό, με ευγενικούς οικοδεσπότες και πολύ πλούσιο πρωινό!Τα δωμάτια άνετα και λειτουργικά Επίσης κάτι που μου έκανε θετική εντύπωση είναι ότι είχα και προσωπικό πάρκινγκ σε κλειστό χώρο! Όλα ήταν υπέροχα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, malastratoss
Ο/η IOANNIS MILONAKIS, General Manager του Folia Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2021

Σας ευχαριστουμε πολυ για την υπεροχη κριτικη σας και ευχομαστε να σας ξαναδουμε στην Φωλια .

Οικογενεια Μυλωνακη

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα πρώτη φορά στην Κρήτη και έκλεισα στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Το ξενοδοχείο ήταν άψογο, καθαρό, όπως και οι ιδιοκτήτες πολύ φιλόξενοι. Εξαιρετικό περιβάλλον, με πολύ ωραία θέα στην θάλασσα. Το πρωινό πολύ απόλαυστικο και με πολλές επιλογές...συγχαρητήρια.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, alexis_kasto
Ο/η IOANNIS MILONAKIS, General Manager του Folia Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2021

Σας ευχαριστούμε πολυ για την υπέροχη κριτική σας ,

ευχόμαστε να σας ξαναδούμε στην Κρήτη !