Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο πολύ καλό,αν εξαιρέσουμε οτι ουτε καθάριζαν, ούτε και άλλαζαν σεντόνια. Το βραδυνό φαγητό απαράδεκτο για τον καθηγητές και παιδιά. Δεν τρωγοταν με τίποτα! Δε σημαίνει πως επειδή είναι Δεκέμβρης δε θα πρέπει το ξενοδοχείο να ειναι σε ολα σωστό.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
2  Ευχαριστούμε, Dora A
Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πέρασα μια εβδομάδα με τη φίλη μου υπέροχα! οι εγκαταστασεις του υπέροχες,πάρα πολύ καθαρό,το σέρβις έτοιμο να σου παρέχει τα πάντα και το φαγητό παρα πολύ νόστιμο και ποικίλο..Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!only galini

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, stauros19
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ήταν καταπληκτικό σαν κατασκευή και τοποθεσία !!!!!
Στο all inclusive το πρωινό Καλό... Όλα τα άλλα ήταν πολύ άσχημα.... Το φαγητό χάλια... Τα ποτά μια κοροϊδία... Τα σνακ δεν τρώγονται.... Και το χειρότερο είναι ότι δεν είναι καθαρό. Τα μαξιλάρια βρωμουσαν ιδρώτα και παρόλο που το είπαμε στην καθαρίστρια δεν διορθώθηκε τίποτα....

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, nikos K
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το ξενοδοχείο Κατά τον μήνα Αύγουστο με φίλους. Η τοποθεσία πολύ κοντά στην πόλη των Χανίων και με απίστευτη θέα!! Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι τόσο με το φαγητό όσο και με την ευγένεια και την εξυπηρέτηση του προσωπικού. Το ξενοδοχείο έχει τρεις πισίνες και ξαπλώστρες στην παραλία, κάτι το οποίο μας βόλεψε ιδιαίτερα. Μείναμε στο κεντρικό κτίριο του συγκροτήματος σε δωμάτια με sharing pool την οποία Και λατρέψαμε!! Θα ξαναεπιστρέψουμε σίγουρα τόσο για την ποιότητα του φαγητού όσο και για το χαμογελαστό ευχάριστο προσωπικό!!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, ελευθερια γ
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα το Αύγουστο μαζί με τους φίλους μου στο galini πολύ καλώ ξενοδοχείο με φανταστική θέα από το δωμάτιο μας το φαγητό πολύ νόστιμο με πάρα πολύ μεγάλη ποικιλία εγκατάστασης πολύ καλές γυμναστήριο με επαγγελματικά μηχανήματα που που δύσκολα βρίσκεις σε ξενοδοχείο παραλία πάρα πολύ καθαρή με πολλές ξαπλσωτήρες το ίντερνετ υπάρχει παντού ακόμα και στην παραλία πραγματικά ένα ξενοδοχείο πέντε αστέρων που αξίζει τα λεφτά του.

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Xristos X
Ο/η GaliniSeaView, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του CHC Galini Sea View, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητε κ.Xristos X,

Ευχαριστουμε που επιλεξατε το CHC Galini Sea View Hotel για να περασετε τις διακοπες σας καθως επισης και για τα ομορφα σχολια σας στο Trip Advisor!
Χαιρομαστε πολυ που σας αρεσαν οι αθλητικες μας εγκαταστασεις και που μεινατε ευχαριστημενος απο τις υπολοιπες υπηρεσιες του ξενοδοχειου μας!
Ελπιζουμε να σας ξανα δουμε συντομα!

Με εκτιμηση
Πενυ Αμαξοπουλου