Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Travelocity
Η κριτική έγινε: 10 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο μέρος.Υπέροχο και φιλόξενο όλο το προσωπικό.Αριστες παροχες και υπηρεσιες!!Συγχαρητήρια σε όλους! Θερμα συγχαρητηρια στον Γενικό διευθυντή κύριο Κουτσοπουλο που μαζί με όλο το προσωπικό κανουν το Kinsterna hotel ιδιαίτερο και ξεχωριστό. Σίγουρα θα σας επισκεφθούμε πάλι!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
2  Ευχαριστούμε, Sotiris K
Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδικό ξενοδοχείο με χαρακτήρα.
Πολυτελές και φιλικό.
Φανταστικό φαγητό.
Ποιότητα σε όλα.
Ιδανικό για ξεκούραση.
Φιλικό προσωπικό.
Όμορφη τοποθεσία.
Ευρύχωρα δωμάτια.
Ιστορικός χώρος.
Άριστα διατηρημένο και αναπαλαιωμένο με πολύ γούστο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Cardiologists
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όλα καλά απλά είναι ακριβό. Κ λίγο μακρυά από την Μονεμβασιά . Επίσης κάποια τζάκια καπνίζουν .Κατά τα άλλα μοναδική τοποθεσία κ τα δωμάτια όμορφα . το προσωπικό πολύ φιλικό . υπέροχες γεύσεις στη κουζίνα . ήρεμο περιβάλλον .

1  Ευχαριστούμε, Marikaity N
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2016

Επισκεφθήκαμε το Kinsterna για τέσσερις ημέρες τα Χριστούγεννα του 2016 και αισθανθήκαμε απόλυτα δικαιωμένοι για την επιλογή μας. Το ξενοδοχείο ήταν πολύ καθαρό και η δουλειά από το housekeeping επαγγελματική. Όλα τα παιδιά ήταν πολύ ευγενικά και ιδιαιτέρως εξυπηρετικά. Ωστόσο αυτό που μας εντυπωσίασε ήταν οι δραστηριότητες που είχε οργανώσει το ξενοδοχείο κατά την διάρκεια της παραμονής μας και κυρίως η παραγωγή ελαιολάδου και το ζύμωμα ψωμιού στον παλιό ξυλόφουρνο όπου μας ξύπνησαν νοσταλγικές αναμνήσεις από τα παιδικά μας χρόνια. Μάλιστα κατά την διάρκεια των δραστηριοτήτων έγινε και κλήρωση και είμαστε μεταξύ 3 τυχερών που κέρδισαν δώρα. Εμείς κερδίσαμε ένα κουπόνι για ένα από τα καλύτερα εστιατόρια της Αθήνας και οι υπόλοιποι δώρα από το παλαιοπωλείο του κτήματος. Αναμφίβολα πρόκειται για εξαιρετική πολιτική από πλευράς του ξενοδοχείου όπως εξαιρετική ήταν η οργάνωση του συνόλου των δραστηριοτήτων. Με τον σύζυγό μου είπαμε ότι θα ξαναεπισκεφτούμε το Kinsterna και μάλιστα το ταχύτερο δυνατόν

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωμάτια στο παλιό αρχοντικό είναι από τα πιο ιδιαίτερα που θα συναντήσετε
1  Ευχαριστούμε, arma1385
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016

Επαγγελματίες χαρούμενοι άνθρωποι , χαμογελαστό και εξυπηρετικό προσωπικό = ζεστή φιλοξενία. Η τοποθεσία , οι εγκαταστάσεις , τα δωμάτια είναι εξαιρετικά και προσφέρουν άνεση στον επισκέπτη.
Το φαγητό δε ήταν υπέροχο και ο σέφ μεγαλούργησε !

1  Ευχαριστούμε, Delacovias