Vio.com
Priceline
Etrip
StayForLong
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Συμπαθητικό κάμπινγκ, μικρό σχετικά. Αν κάποιος ψάχνει κοινωνικοποίηση, δεν προβλέπεται.
εμείς μείναμε στα τριγωνικά σπιτάκια που είναι σαν σκηνές, τα οποία ήταν αρκετά βολικά. Είχε μέσα ανεμιστήρα και πολύμπριζο.
Είναι αρκετά μακριά από τη χώρα και το λιμάνι και σίγουρα χρειάζεσαι αυτοκίνητο για τις μετακινήσεις. Οι τιμές θα μπορούσαν να είναι και καλύτερες. Γενικά μείναμε ευχαριστημένοι.

Ευχαριστούμε, mergeo
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο κάμπινγκ με αρκετή σκιά για τις σκηνές. Λίγο ακριβό σε σχέση με άλλα κάμπινγκ σε άλλα νησιά αλλά πραγματικά πάρα πολύ καθαρό. Το προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο να εξυπηρετήσει. Πολύ όμορφη η τοποθεσία με καλή παραλία. Οι ξαπλώστρες 12€ το σετ.

Ευχαριστούμε, GeorgeN565
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2020

Κανονίσαμε να πάμε στο κάμπινγκ μια παρέα περίπου 10 ατόμων! Δεν είχαμε κάνει κράτηση παρόλα αυτά βρήκαμε πολύ καλό σημείο με σκιά! Είναι ένα ήσυχο κάμπινγκ, ιδανικό για κάποιον που θέλει να χαλαρώσει! Περασαμε πολύ ωραία! Μας έκανε πολύ καλή εντυπωση η συμπεριφορά όσων δούλευαν εκεί ευχαροι και πολύ φιλικόι! Μειονέκτημα του κάμπινγκ η θέση του είναι 20 λεπτά από το λιμάνι και χρειάζεσαι αυτοκίνητο! Την επόμενη φορά θα πάρουμε σίγουρα αυτοκίνητο! Τα δρομολόγια των λεωφορείων ήταν λίγα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Dimzaxos
Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2020

Πηγα με τις κορες μου το προηγούμενο Παρασκευοσαββατοκυριακο και περασαμε τελεια!Ειχε αρκετο κοσμο αλλα ο χώρος ηταν μεγάλος και δεν ημασταν ο ενας πανω στον αλλον!Ειχε παιδικη χαρα! Ηταν καθαρα και προσεγμενα! Οι ιδιοκτήτες ευχαριστοι και πρόθυμοι να βοηθήσουν! Η παραλια ηταν οργανωμένη! Μας αρεσε πολυ και το κάμπινγκ και το νησι! Πηγαμε οπου μπορούσαμε! Πολυ ωραίες παραλιες και η ιουλιδα ηταν το αγαπημένο μας μερος!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Aggievas
Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ειχαμε κλείσει στο κάμπινγκ ενα σπιτάκι για 3 μερες! Μείναμε πολυ ευχαριστημένοι! Οι τουαλέτες και οι κουζίνα ήταν καθαρές! Το προσωπικό ευγενικό! Οι τιμές στο μίνι μάρκετ και την καφετέρια καλες! Θα ξαναπαμε σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Manoliskastr89