Agoda.com
StayForLong
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2019

Δε γνωρίζω πως είναι το κάμπινγκ γιατί ενώ είχαμε κλείσει στούντιο εκεί, μας έστειλαν σε εντελώς διαφορετική τοποθεσία. Ο ιδιοκτήτης απαράδεκτος, απαθής και αγενής, με τη δικαιολογία ότι στο δωμάτιο που είχαμε κλείσει υπάρχει διαρροή στο μπάνιο, μας έβαλε στα δωμάτια "Γιάννης" τα οποία όχι μόνο δεν ήταν μέσα στο κάμπινγκ, αλλά ήταν 1 χλμ μακριά από την παραλία. Μας είπε ότι αυτό είναι προσωρινό και ότι την επόμενη μέρα που θα λυνόταν το πρόβλημα θα κανόνιζε τη μεταφορά μας στο δωμάτιο που είχαμε κλείσει. Μάλιστα τόνισε ότι μας έκανε εξυπηρέτηση επειδή δεν ήθελε να μας αφήσει χωρίς διαμονή. Αυτό φυσικά δεν έγινε ποτέ, ούτε ξαναεπικοινωνησε μαζί μας. Όσο για τα δωμάτια Γιάννης, δεν άξιζαν σε καμία περίπτωση τα λεφτά που δώσαμε.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Ειρήνη Δ
Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2019

Ενω οι ιδιοκτητες εκαναν καλη προσπαθεια για τη λειτουργια του camping η καθαριστρια χωρις αιδω εκλεψε και φορουσε τις σαγιοναρες μου. Κριμα γιατι η συμπεριφορα αυτη εχει αντικτυπο στη συνολικη εικονα του camping. Οι υπηρεσιες ικανοποιητικες, μεγαλο προβλημα η μακρινη τοποθεσια του.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Feykar
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

We booked a studio room.
The receptionist didn’t know about our reservation.
Our room was not clean.
The receptionist told us they have sun beds at the beach. When we went there, the waitress asked to pay for the sun beds.
Furthermore the staff was rude.

Κάναμε κράτηση το ενοικιαζόμενο δωμάτιο-στούντιο. Ο υπάλληλος υποδοχής δε γνώριζε καν την κράτηση μας. Μας είπε να πάμε στις ξαπλώστρες του camping και μας έδειξε ποιες είναι. Όταν πήγαμε εκεί, η σερβιτόρα μας ενημέρωσε για το κόστος της ξαπλώστρας και μας εξήγησε ότι δεν έχουν καμία σχέση με το camping. Εν τω μεταξύ, στις αποδείξεις είναι η ίδια επιχείρηση με το ίδιο ΑΦΜ.
Οι υπάλληλοι του camping είναι αγενείς.
Το δωμάτιο δεν ήταν καθαρό.
Δεν είναι καλή επιλογή.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, lifoodiscover
Η κριτική έγινε: 3 Ιουνίου 2019

Ο χώρος πολύ περιορισμένος με αποτέλεσμα να έχουμε σε απόσταση 2 μέτρων άλλη σκηνή. Οι ιδιοκτήτες αδιάφοροι. Οι τουαλέτες και η κουζίνα καθαρά. Σαν τοποθεσία είναι μακρία από την Ιουλίδα και το λιμανί και υπάρχει μόνο μια ταβέρνα κοντα. Οικονομικό!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, sunrisejaina
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στα δωμάτια, που για 60€ δεν άξιζαν αλλά το δικαιολογώ γιατί ήταν full season. Tα δωμάτια καθαρά, μέχρι εκεί. Η παραλία καλή για μια βουτιά. Το μίνι μάρκετ του κάμπινγκ ικανοποιητικό με φθηνά προϊόντα συγκριτικά με τα υπόλοιπα καταστήματα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
2  Ευχαριστούμε, mariakar27