TripAdvisor
Písses
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2019

Ενω οι ιδιοκτητες εκαναν καλη προσπαθεια για τη λειτουργια του camping η καθαριστρια χωρις αιδω εκλεψε και φορουσε τις σαγιοναρες μου. Κριμα γιατι η συμπεριφορα αυτη εχει αντικτυπο στη συνολικη εικονα του camping. Οι υπηρεσιες ικανοποιητικες, μεγαλο προβλημα η μακρινη τοποθεσια του.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Feykar
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

We booked a studio room.
The receptionist didn’t know about our reservation.
Our room was not clean.
The receptionist told us they have sun beds at the beach. When we went there, the waitress asked to pay for the sun beds.
Furthermore the staff was rude.

Κάναμε κράτηση το ενοικιαζόμενο δωμάτιο-στούντιο. Ο υπάλληλος υποδοχής δε γνώριζε καν την κράτηση μας. Μας είπε να πάμε στις ξαπλώστρες του camping και μας έδειξε ποιες είναι. Όταν πήγαμε εκεί, η σερβιτόρα μας ενημέρωσε για το κόστος της ξαπλώστρας και μας εξήγησε ότι δεν έχουν καμία σχέση με το camping. Εν τω μεταξύ, στις αποδείξεις είναι η ίδια επιχείρηση με το ίδιο ΑΦΜ.
Οι υπάλληλοι του camping είναι αγενείς.
Το δωμάτιο δεν ήταν καθαρό.
Δεν είναι καλή επιλογή.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, lifoodiscover
Η κριτική έγινε: 3 Ιουνίου 2019

Ο χώρος πολύ περιορισμένος με αποτέλεσμα να έχουμε σε απόσταση 2 μέτρων άλλη σκηνή. Οι ιδιοκτήτες αδιάφοροι. Οι τουαλέτες και η κουζίνα καθαρά. Σαν τοποθεσία είναι μακρία από την Ιουλίδα και το λιμανί και υπάρχει μόνο μια ταβέρνα κοντα. Οικονομικό!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, sunrisejaina
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στα δωμάτια, που για 60€ δεν άξιζαν αλλά το δικαιολογώ γιατί ήταν full season. Tα δωμάτια καθαρά, μέχρι εκεί. Η παραλία καλή για μια βουτιά. Το μίνι μάρκετ του κάμπινγκ ικανοποιητικό με φθηνά προϊόντα συγκριτικά με τα υπόλοιπα καταστήματα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, mariakar27
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το Κάμπινγκ Κεα για 3 διανυκτερεύσεις στο τελος του Αυγούστου με δυο άτομα, και μας άφησε απλα απαίσια εντύπωση. Χρειάστηκε να νοικιάσουμε σκηνή και η πρώτη που μας πρότειναν ήταν μια κατεστραμμένη σκηνή με σκισμένες κουνουπιέρες, αφημενη στον ήλιο για μερες. Οταν αρνηθήκαμε να μπούμε σ αυτη τη σκηνή και ζητήσαμε άλλη, μας δωθηκε μια παιδική σκηνή της πλάκας, που δεν είχε υποδοχή για πασαλακια αλλα τρύπες πανω στην σκηνή την ιδια, δηλαδή στο ύφασμα της, με αποτέλεσμα να γεμίζει η σκηνή με μυρμήγκια και αράχνες.
Όπως και να χει μείναμε, και συνειδητοποιήσαμε πως η μετακίνηση απο το κάμπινγκ οπουδήποτε αλλου ειναι απλα ακατόρθωτη, εφόσον υπάρχει μόνο ένα ΚΤΕΛ τη μερα απο και προς Ποίσσες. Οταν μια κοπέλα πρότεινε στον ιδιοκτήτη να ζητήσει απ τα ΚΤΕΛ περισσότερα δρομολόγια, εκείνος παραπονέθηκε πως επι 27 χρονια το ζητάει και δεν του το βάζουνε, ενω θα μπορούσε κάλλιστα να βαλει ένα βαν απ το κάμπινγκ για να εξυπηρετεί τους πελάτες του, όπως και τόσα αλλα κάμπινγκ, εστω για να τους παραλαμβάνει απ το λιμάνι (το ταξί απο λιμάνι προς κάμπινγκ ειναι 25€).
Σε γενικές γραμμές, το νερο του ντουζ δεν ήταν ζεστό, οι τουαλέτες ήταν βρόμικες χωρίς χαρτί υγείας ή εστω σαπούνι, η παραλία μπροστά απ το κάμπινγκ μέτρια, το μοναδικό εστιατόριο της περιοχής αρκετά τσιμπημένο στις τιμές του, στον χώρο που κοιμάσαι επιτρέπονται τα αυτοκίνητα κανονικότατα, τα οποία ακούς ενω κοιμάσαι και δεν κόβουν παντα αποδείξεις. Κατα τ αλλα, οι τιμές του μίνι μάρκετ ήταν πολλες φορές φθηνότερα απ τα τοπικά σούπερ μάρκετ.
Για ολα αυτά είχαν το θρασος να χρεώσουν σύνολο 60€. Δεν θα ξαναπηγαίναμε, ούτε θα προτείναμε σε κανέναν να παει.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
4  Ευχαριστούμε, lemonila