Περιλαμβάνεται πρωινό
elena184851

Άριστο!

Κριτική για: Αρέθουσα
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 29 Δεκ 2022
Το cozy αυτό μικρό ξενοδοχείο στεγάζεται σε ένα υπέροχο νεοκλασσικό κτίριο!
Μας καλωσόρισε η Μάνια και μας οδήγησε στα δωμάτιά μας! Αμέσως αισθανθήκαμε πραγματικά σαν στο σπίτι μας, άνετα στρώματα και μαξιλάρια, τρομερή θέρμανση, εντυπωσιακά καθαροί χώροι(καθημερινή καθαριότητα) χάρη στην Δώρα! Μείναμε πέντε βράδια κ το απολαύσαμε!
Σας Ευχαριστούμε για ολα!
Θα τα πούμε σε επόμενη επίσκεψή μας! ❤️
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Δεν χρειάζεται προπληρωμή
      66 €
    5.4 χλμ. από Αρέθουσα
    Κατάκολο: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
    Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικό κ φιλόξενο προσωπικό, άψογη καθαριότητα ολου του ξενοδοχείου κ ειδικα των δωματίων,προσεγμένη διακόσμηση που διατηρεί το παραδοσιακό στοιχείο! Η διαμονή μας ήταν υπέροχη..
    Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανα!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
    Ευχαριστούμε, Y127IV_
    Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2020

Κουκλιστικο, περιποιημένο, καθαροτατο, διακοσμημενο με πολύ γούστο.
    Η περιποίηση της Δώρας άψογη και φιλική.
    Η διαμονή μας ήταν πολύ ευχάριστη, δε μας έλειψε τπτ .
    Το πρωινό με υπέροχα home made καλούδια φτιαγμένο από την Μάνια !!
    Το συνιστώ!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
    1  Ευχαριστούμε, AquaMarine450
    Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2018

Ένας όχι ιδιαίτερα μεγάλος ξενώνας, με πολύ περιποιημένα δωμάτια και κοινόχρηστους χώρους, όμορφα και καθαρά μπάνια, με συμμάζεμα και αλλαγή πετσετών κάθε μέρα, ωραίο πρωινό σε έναν πολύ ζεστό χώρο. Η Δώρα και ο Πέτρος, υπεύθυνοι στην υποδοχή και την εξυπηρέτηση ήταν φιλικοί και πάντα πρόθυμοι να μας ικανοποιήσουν και να μας καθοδηγήσουν.
    Στα αρνητικά θα πρέπει να βάλω το γεγονός ότι δεν έχει πρόσβαση για καροτσάκια και ΑΜΕΑ και ότι δεν έχει μπαλκόνια, οπότε την καλοκαιρινή περίοδο που πηγαίναμε για μπάνια, δεν είχαμε να απλώσουμε τα μαγιό και τις πετσέτες. Υπήρχε απλώστρα, αλλά δεν την έβλεπε καθόλου ήλιος.
    Τιμή σε σύγκριση με ποιότητα / εξυπηρέτηση: καλή!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Στη σουίτα δεν είχε θόρυβο, αλλά ούτε και παράθυρα. Διέθετε βέβαια φεγγίτες, από τους οποίους φωτιζόταν το δωμάτιο επαρκώς και αεριζόταν.
    Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
    Ευχαριστούμε, Kyriaki P
    Η κριτική έγινε: 31 Μαΐου 2018

Ένα πανέμορφο νεοκλασικό στεγάζει ένα φιλόξενο ξενοδοχείο! Μόλις φτάσαμε μας καλωσόρισαν με ένα μεγαλύτερο δωμάτιο από ότι είχαμε κλείσει καθώς είχαν μια ακύρωση!
    H διακόσμηση του δωματίου είναι εναρμονισμένο με την αρχιτεκτονική του κτηρίου, πεντακάθαρο και πολύ άνετο. Τα σεντόνια και οι πετσέτες μοσχοβολούσαν και τα στρώματα ήταν πολύ άνετα.
    Αυτό που μας κέρδισε όμως, είναι το πρωινό! Πρώτη φορά είδα σε ξενοδοχείο φρεσκοστημένο χυμό πορτοκαλιού! Τα προϊόντα όλα ήταν Α' ποιότητας, χειροποίητα και τοπικά. Εύγε!
    Η τοποθεσία του είναι δίπλα στο παρκινγκ του λιμανιού και μέσα στο κέντρο της πολης.
    Αξίζει το κάθε ευρώ του, το συστήνω!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ήσυχα δωμάτια
    Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
      • Ποιότητα
    Ευχαριστούμε, Eleni A
    Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2017

Τα κλινοσκεπάσματα ήταν άριστης ποιότητας (cocomat), τα είδη της κουζίνας ήταν ολοκαίνουρια, υπήρχε μηχανή για καφέ Nespresso, το πρωινό ήταν εξαιρετικό και υπερπλήρες. Η διακόσμηση συνδύαζε κλασσικά στοιχεία με μοντέρνες πινελιές. Ευχαρίστως θα ξαναπάμε!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
    Ευχαριστούμε, ermioni66