Χριστίνα Δημητριάδου

Διακοπές

Κριτική για: Panorama Rooms & Studios
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 27 Αυγ 2022
Η κυρία Άρτεμις ήταν πολύ ευγενική και εξυπηρέτηκη..το δωμάτιο πολύ καθαρό κάθε μέρα καθάριζε..είχαμε αντιμετώπιση ένα πρόβλημα με το μηχανάκι μας και ήταν πρόθυμη να μας βοηθήσει..πραγματικά ήταν όλα υπέροχα το συνιστώ ανεπιφύλακτα και αν ξανά βρεθούμε στην Παρο θα το προτιμήσουμε σίγουρα
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
311 €
    82 €
  • eDreams
Πίσω Λιβάδι: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020

Βολικά δωμάτια, με καθημερινή καθαριότητα, πολύ όμορφη θέα προς το πίσω Λιβάδι και μακριά από ενοχλητικούς θορύβους όταν θέλεις να χαλαρώσεις. Η κυρία Άρτεμις εξαιρετική, ευγενικότατη, πολύ εξυπηρετική, πραγματικά απολύτως κανένα παράπονο Περάσαμε υπέροχα. Ευχαριστούμε! Προτείνεται ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, christos3112
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2020

Υπέροχο συγκρότημα με πεντακάθαρα και άνετα δωμάτια. Η τοποθεσία πολύ εύκολα προσβάσιμη και με εξαιρετική ηρεμία. Η κυρία Αρτέμης απόλυτα ευγενική και βοηθητική για ότι χρειαστήκαμε. Σίγουρα ξέρω που θα μείνω όταν επισκεφθώ ξανά το νησί.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, mariosa465
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2019

Όλα ήταν υπέροχα τα δωμάτια πεντακάθαρα με όλα τα απαραίτητα είδη, η κυρία Ανθούλα πολύ ευγενικός και πρόσχαρος άνθρωπος πάντα στην διάθεσή μας. ήσυχο και ευχάριστο περιβάλλον σίγουρα θα το επιλέγαμε και δεύτερη και τρίτη φορά.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, ΣΟΝΙΑ Τ
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2019

Πηγαμε για 7ημερες διακοπές με τον άντρα μου κ το γιο μου αρχές Αυγούστου 2019.Πολύ όμορφο συγκρότημα ψηλα στο Πίσω Λιβάδι με υπέροχη θέα στη Θάλασσα. Τα δωμάτια πεντακάθαρα κ κυρίως το μπάνιο...!!! Η κυρία Άρτεμις κ ο άντρας της πολύ φιλικοί ...Μας έκαναν να αισθανθούμε σαν να είμασταν στο σπίτι μας..!!!!Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα...!!!! Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού....

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, παναγιωτης φ
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Σε εξαιρετική θέση με πολύ καλή θέα στο πίσω Λιβάδι. Λίγο έξω από τον οικισμό αλλά 5 λεπτά με τα πόδια να κατέβεις στο λιμανάκι. Τα δωμάτια πεντακάθαρα με καθημερινή καθαριότητα. Διαθέτουν κουζινάκι και η πολύ συμπαθητική και εξυπηρετική σπιτονοικοκυρά σε καλοσορίζει με ένα δίσκο με διάφορα καλούδια. Σε ένα ήσυχο περιβάλλον που διαθέτει πάρκινγκ είναι ιδανική επιλογή.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, thriamvos