Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 9:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Μια ονειρική εμπειρία γεμάτη ατελείωτη φυσική ομορφιά!

Η κριτική έγινε: 14 Δεκεμβρίου 2020
marinaverl
MΑΓΙΚΗ ΚΑΙ ΑΞΕΧΑΣΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ

Η κριτική έγινε: 28 Νοεμβρίου 2020
434venetiam

Η κριτική έγινε: 14 Δεκεμβρίου 2020

Ιδιωτική παραλία για την απόλυτη χαλάρωση, κρυστάλλινα νερά, κανό & kayak, απίστευτη φιλοξενία και το πιο πλούσιο γεύμα... τι άλλο να ζητήσει κανείς;
Η εκδρομή αυτή σε μαγεύει από την αρχή, με τις παραλίες άγριας ομορφιάς στη χερσόνησο Σπάθα, το μικρό σπήλαιο του Αγίου Νικολάου που έχει μείνει απείραχτο εδώ και 1000 χρόνια, τα άγρια κατσικάκια που απολαμβάνουν την όμορφη φύση και, φυσικά, τον πιο καθαρό βυθό που έχουμε δει ποτέ στις βουτιές μας! Άξιο αναφοράς είναι φυσικά και πλουσιοπάροχο γεύμα με ντόπιες λιχουδιές και εδέσματα, τα οποία ετοιμάστηκαν για εμάς εκεί!
Ο καπετάν Γιώργης είναι ένας εξαίρετος επαγγελματίας, αλλά και η χαρά της ζωής, κάνοντας τα πάντα για να μας ευχαριστήσει.
Η οργάνωση και ο ανθρώπινος παράγοντας πίσω από την Dream Destinations καθιστούν την ταξιδιωτική αυτή εμπειρία ονειρική.
Μια εκδρομή σε έναν πολύ φιλόξενο κι ευλογημένο τόπο που τη χρωστάμε όλοι στον εαυτό μας!

Ευχαριστούμε, marinaverl
Ο/η Captain_Yioryis, Ιδιοκτήτης του Dream Destinations, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Δεκεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την θετική σας αξιολόγηση και στέλνουμε τις θερμές ευχαριστίες μας για τα καλά σας λόγια!
Ευχόμαστε να σας έμειναν όντως αξέχαστες οι στιγμές με την Dream Destinations και να σας ξανά δούμε σε ένα επόμενο ταξίδι!!Ως τότε κρατήστε ζεστές τις μνήμες σας από τον μαγευτικό μας παράδεισο...

Η κριτική έγινε: 28 Νοεμβρίου 2020

Μια ταξιδιωτική εμπειρία που θα μου μείνει αξέχαστη για πάντα!!! Ξεκινήσαμε την εκδρομή μας στα κρυστάλλινα νερά του κόλπου της Κισσάμου , συναντήσαμε εκκλησίες, μοναστήρια και κολυμπήσαμε σ αυτά τα υπέροχα νερά με μάσκα παρατηρώντας το βυθό και τους θησαυρούς που κρύβει. Στη συνέχεια πήγαμε στην ιδιωτική παραλία, όπου αυτός ο υπέροχος άνθρωπος μας ετοίμασε την πιο νόστιμη σαλάτα που έχω φάει ποτέ, καθώς επίσης και πολλά φαγητά κρασιά και ρακές. Ένα τραπέζι πολύ πλούσιο!!! Δεν μπορώ να μην αναφέρω για την επιστροφή μας και για το υπέροχο ηλιοβασίλεμα που αντικρίσαμε! Το ελάχιστο που μπορώ να κάνω γι αυτή τη μοναδική εμπειρία ένα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον καπετάν Γιώργη γι αυτή τη μοναδική εμπειρία!!! Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!

Ευχαριστούμε, 434venetiam
Ο/η Captain_Yioryis, Ιδιοκτήτης του Dream Destinations, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Νοεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια που μας δίνουν δύναμη και ευχόμαστε να σας μεταδώσαμε την αγάπη μας για τον τόπο μας..
Ευχόμαστε να σας δούμε ξανά σε ένα ταξίδι της Dream Destinations!!

Η κριτική έγινε: 17 Νοεμβρίου 2020

Είχαμε την τύχη αρχή φθινοπώρου να ζήσουμε μια από τις ομορφότερες εμπειρίες της ζωής μας με οδηγό τον καπετάν Γιώργη.
Το τεράστιο χαμόγελο του και η απίστευτη Φιλοξενία του σε κάνουν να νιώθεις άνετα από την πρώτη στιγμή.
Μας Ταξίδεψε με το καλοφτιαγμένο, ανετο σκάφος του σε νερά που δεν πιστεύαμε ότι υπήρχαν. κρυστάλλινα , τυρκουάζ και δροσερά νερά που ήθελες να τα πιεις στο ποτήρι.
Φεύγοντας από την παραλία του ραβδούχα επισκεφτήκαμε το γραφικό Βυζαντινό εκκλησάκι του Αγίου Παύλου. Από εκεί πάνω η θέα σου κόβει την ανάσα. Από πάνω μας οι αετοί κυρίαρχοι του ουρανού. Η ώρα είχε φτάσει μεσημέρι και η ιδιωτική παραλία του καπετάν Γιώργη μας περίμενε. Βυθός με απίστευτη ομορφιά.
Όσο για τα κρητικά εδέσματα που Μας πρόσφερε ότι και να πούμε είναι λίγο.
Την σαλάτα του δεν την βρίσκεις πουθενά. Δροσερό κρασί και πεντανόστιμες κρητικές γεύσεις φτιαγμένες με πολύ μεράκι. Φεύγοντας απολαύσαμε δροσερά φρούτα στο σκάφος χαζεύοντας το απίθανο ηλιοβασίλεμα πού απλωνόταν πίσω μας. Καπετάν Γιώργη σε ευχαριστούμε θερμά για την ανεπανάληπτη εμπειρία που μας πρόσφερες

Καλά ταξίδια και νέες εμπειρίες.....

Ευχαριστούμε, mic99-ps
Ο/η Captain_Yioryis, Ιδιοκτήτης του Dream Destinations, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Νοεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την θερμή υποστήριξη στην Dream Destinations.
Ο καπετάνιος Γιώργης νιώθει μεγάλη ευχαρίστηση που δεχθηκατε εγκάρδια την φιλοξενία του και είστε ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες μας!
Ελπίζουμε να ταξιδέψετε ξανά μαζί μας.
Εις το επανιδείν.

Η κριτική έγινε: 13 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

“Μία καταπληκτική εμπειρία» που επιβάλλεται να ζήσει όποιος επισκέπτεται αυτό το πραγματικά πανέμορφο μέρος στο ωραιότερο νησί της Μεσογείου, την Κρήτη. Το σκάφος ήταν πολύ άνετο και πεντακάθαρο, το πλήρωμα ευγενέστατο με πολύ ωραία αλλά και χαλαρή διάθεση, όχι επιτηδευμένη, σε έκανε να αισθανθείς ευχάριστα σαν μέλος μία μεγάλης παρέας. Κολυμπήσαμε σε καταγάλανα νερά σε μια απ τις ωραιότερες παραλίες του νησιού . Το φαγητό ήταν το κάτι άλλο και ξεπέρασε τις προσδοκίες μας. Οτι και να πει κανεις για τον Καπετάν Γιώργη θα είναι λίγο , ο καλύτερος καπετανιος-οικοδεσπότης-μάγειρας-ξεναγός .
«Μοναδική εμπειρία, ονειρικος προορισμος,Περάσαμε αξέχαστα.”

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Filippa V
Ο/η Captain_Yioryis, Ιδιοκτήτης του Dream Destinations, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Νοεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια!
Χαιρόμαστε που εμπιστευθηκατε την Dream Destinations για το ημερήσιο ταξίδι σας και που μείνατε ευχαριστημένοι από τις υπηρεσίες που προσφέρουμε.
Ευχόμαστε να σας δούμε ξανά..
Dream Destinations

Η κριτική έγινε: 9 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν έχω κάνει ποτέ ξανά καμία περιγραφή ούτε σχόλιο για καμία ταξιδιωτική μου εμπειρία. Όμως το ελάχιστο που μπορώ να κάνω για αυτή την μοναδική μέρα που έζησα όταν συνάντησα τον καπετάν Γιώργη σε μια εκδρομή που είχαν προγραμματίσει φίλοι που που έγω σαν παλιός καπετάνιος με Χρόνια εμπειρία σε θαλάσσιες περιπέτειες δεν ήθελα να συμμετάσχω. Δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψεις αυτό που ζήσαμε. Κάθε λεπτό γεμάτο δυνατες εικόνες. Απίστευτα τοπία. Νερά παραδεισένια. Μοναστήρια άγνωστα ακόμα και από τους ντόπιους. Φαγητά με γεύσεις ξεχασμένες. Μα πάνω από όλα η δυνατή παρουσία του καπετάν Γιώργη που κάνει την εικόνα και την κάθε στιγμή ανεπανάληπτη. Δεν υπάρχει άλλη πιο δυνατή εμπειρία που προτείνω για να γνωρίσεις ένα κομμάτι της Κρήτης με μοναδικό τρόπο. Αξίζει πραγματικά. Καπετάν Γιώργη μπράβο για όλο αυτό το απίστευτο που έχεις δημιουργήσει με μεράκι κ επαγγελματισμο. Σ ευχαριστώ για την αξέχαστη μέρα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, staurosv563
Ο/η Captain_Yioryis, Ιδιοκτήτης του Dream Destinations, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Νοεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την θερμή υποστήριξη στην Dream Destinations και τον καπετάνιο Γιώργη.
Ελπίζουμε να σας ξανά δούμε σε ένα dream-ταξίδι..
Στέλνουμε τις θερμότερες ευχές μας και εις το επανιδείν.