“Το νέο μου γευστικό στέκι ”
Κριτική για: Maracaibo Restaurant

Maracaibo Restaurant
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Περιγραφή: ενα παραδοσιακο πετρινο μαγαζι σε ενα μικρο χωριο το κολενι ενα χιλιομετρο την εθνικη...μαγειρευτα φαγητα απο την μαμα..παραδοσιακα φαγητα στον ξυλοφουρνο μας,και φρεσκα ψαρια απο το καικη μας...
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όταν περνάς απο έξω, δε σου πολύ γεμίζει το μάτι.. όμως όταν μπείς μέσα ο χώρος είναι πολύ ζεστός και οικείος , το προσωπικό φιλικό τόσο ώστε να εμπιστευτούμε τα μισά πιάτα στη κρίση τους και μείναμε παραπάνω απο απόλυτα ικανοποιημένη . Όταν ήρθε ο λογαριασμός ήταν πολύ πιο κάτω απο ότι περιμέναμε.. οπότε η συνάρτηση τιμή με ποιότητα μας Κάνει να θέλουμε να το κάνουμε στέκι μας!!

Ευχαριστούμε, Doudoulakis

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο φαγητό σε ολα τους και σε ποιότητα και σε ποσότητα.αψογο σέρβις σε όμορφο περιβάλλον σε όμορφο χώρο και καλούς ανθρώπους.φαγαμε καλα και θα ξαναπάμε να ξαναφάμε παλι.

Ευχαριστούμε, ΙΩΑΝΝΗΣ Γ
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο μαγαζι ωραια ατμοσφαιρα εξυπηρετικοτατο το προσωπικο αψογο και ευγενεστατο καταπληκτικη επιλογη αψογα φαγητα και νοστιμα το συνηστω ανεπιφύλακτα..συγχαρητήρια.

Ευχαριστούμε, Xristos P
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε λόγω κριτικών του TripAdvisor και ανταμείφθηκαμε στο 1000%.
Όμορφος, μικρός, ζεστός χώρος, πολύ περιποιημένος. Ωραία μουσική και ατμόσφαιρα γενικά.
Τα πιάτα ένα προς ένα ήταν απίστευτα, δεν ξέρω ποιο να πρωτοπεριγραψω...το χοιρινό κότσι ήταν απλά οργασμικό.
Έχει μπει στην λίστα των αγαπημένων μας εστιατορίων...όταν ξανά κατέβουμε Κρήτη είναι must !
Μεταγραφή αεροδρομίου ο Θοδωρής....
Ο Θοδωρης στο σέρβις είναι μοναδικός! Φουλ στο χιούμορ και με μια προσωπικότητα που γεμίζει το μαγαζί! Ο Γιάννης (ιδιοκτήτης) γλυκύτατος και πάντα με ενδιαφέρον να ρωτήσει όλο το μαγαζί αν έμεινε ικανοποιημένο!
Απλά συγχαρητήρια!

Ευχαριστούμε, Christina K
Η κριτική γράφτηκε 9 Νοεμβρίου 2017

Πανέμορφο μαγαζί, άψογη εξυπηρέτηση,καταπληκτική κουζίνα. Συγχαρητήρια σε όλους και για όλα. Μακάρι να είχαμε κι άλλες ημέρες να τρώμε συνέχεια εκεί. Ακόμα και συγκεκριμένο φαγητό που ζητήσαμε,δε μας χάλασαν χατήρι και το έφτιαξαν πιο νόστιμο απ'ότι το φτιάχνουμε εμείς. Μεγάλες μερίδες προσιτές τιμές!

Ευχαριστούμε, ZETTA1111

Maracaibo Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κίσσαμος, Νομός Χανίων

Maracaibo Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!