“Εκδρομή”
Κριτική για: Maria Beach

Maria Beach
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όλα τέλεια είναι μία φανταστική τοποθεσία τέλεια διαμονή ωραία ατμόσφαιρα αλλά πάνω απ' όλα τό φαγητό είναι αυτό που κάνει την διαφορά ευχαριστώ πολύ για όλα

1  Ευχαριστούμε, birbilisb
Ο/η MariaBeachKissamos, Owner του Maria Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ κύριε Μπιρμπίλη,

Σας ευχαριστούμε πολύ που μας εμπιστευθήκατε και μας επισκεφθήκατε. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που σας εξασφαλίσαμε μία διαμονή η οποία σας ικανοποίησε. Με μεγάλη χαρά θα σας περιμένουμε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτα πιάτα σε ένα υπέροχο περιβάλλον πανω στο κυμα. Το προσωπικό παντα φιλικό εξυπηρετικό και χαμογελαστό. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!

1  Ευχαριστούμε, giorgosm238
Ο/η MariaBeachKissamos, Owner του Maria Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ Γιώργο,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το ένθερμο σχόλιο σας. Εκτιμούμε ξεχωριστά το ότι προτείνετε και σε άλλους χρήστες το εστιατόριο μας. Θα χαρούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020

Καταπληκτική κουζίνα και πολυ ωραίο περιβάλλον!!! Το αγαπημένο μας μέρος για μπάνιο, ποτό και φαγητό!

1  Ευχαριστούμε, 359vasilikit

Αγαπητή Βασιλική,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια. Θα είναι πάντα μεγάλη χαρά για εμάς να σας υποδεχόμαστε και να εξυπηρετούμε.

Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όποιος περάσει από την Κίσσαμο πρέπει να επισκεφτεί το συγκεκριμένο ρεστοράν, οικογενειακή ατμόσφαιρα, φοβερές γεύσεις που συνδέουν το παραδοσιακό με το μοντερνο και τέλειο service κάνουν την επίσκεψη μια τέλεια εμπειρία, a must visit place!!!

1  Ευχαριστούμε, 233kostasp
Ο/η MariaBeachKissamos, Owner του Maria Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ Κώστα,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επισκεφθήκατε το εστιατόριο μας. Εκτιμούμε ιδιαιτέρως τη βαθμολογία που μας δώσατε και τα ένθερμα σχόλια σας. Με χαρά θα σας υποδεχθούμε και θα σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικό φαγητό από άριστη πρώτη ύλη! Οι τιμές πολύ φιλικές για τον επισκέπτη και το περιβάλλον σε ανταμείβει στο έπακρο! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

1  Ευχαριστούμε, giorgiax968
Ο/η MariaBeachKissamos, Owner του Maria Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Αυγούστου 2020

Αγαπητή Giorgia,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την ένθερμη κριτική σας, την βαθμολογία που μας δώσατε και το γεγονός ότι προτείνετε το εστιατόριο μας και σε άλλους μελλοντικούς πελάτες. Είναι ιδιαίτερη χαρά για εμάς να γνωρίζουμε ότι οι πελάτες μας μένουν ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες μας. Σας περιμένουμε ξανά κοντά μας σύντομα!

Maria Beach: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέο Χωριό, Κίσσαμος

Maria Beach: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!