“Άψογο μαγαζί , αξίζει”
Κριτική για: Kastanofolia Taverna

Kastanofolia Taverna
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Άψογη και γραφική τοποθεσία, πολύ όμορφο και προσεγμένο μαγαζί, προσωπικό γρήγορο, ευδιάθετο και ευγενικό! Τέλειες γεύσεις και χορταστικά πιάτα που έκλεισε τέλεια με γεμάτες μερίδες γλυκού και φρούτου! Το συνιστούμε σίγουρα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Gewrgia K

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021

Όλα τα πιάτα ήταν εξαιρετικά. Χρησιμοποιούν ντόπια υλικά και αυτό φαίνεται στις γεύσεις καθώς τις κάνουν σπιτικές. Οι κολοκυθοκεφτέδες και τυροκεφτεδες πολύ αφράτοι, και τα καλιτσουνια τραγανά όπως πρέπει. Μας κέρασαν δροσερό, γλυκό καρπούζι και ένα λικέρ δικής τους παραγωγής, πολύ ιδιαίτερο. Μας άρεσε τόσο που πήραμε και για το σπίτι. Το προσωπικό, επίσης, εξυπηρετικό και ευγενικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, isidwrad
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο περιβάλλων ...Ένα μαγαζί που αξίζει 10 αστέρια με όλο του τα μεγαλια ....καταπληκτικό φαγητό ..Πολύ καλό Σέρβις ...καταπληκτικό μέρος ....οποιος πάει στο ελαφονιση θα πρότεινα να περάσει και να φάει εκεί ...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, ldarmaou
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2020

Το φαγητό ήταν νοστιμότατο,και ποιοτικό. Όμορφο και ήσυχο περιβάλλον. Οι άνθρωποι του προσωπικού ζεστοί φιλικοί και με το χαμόγελο. Θα είναι από τις πρώτες μου επιλογές για τα σαββατοκύριακα❤️

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, GwgwZ1
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2020

Tο καλύτερο φαγητό που έχω φαΐ στην ζωή μου.Το τσιγαριαστο κατσικάκι και κολοκυθοανθούς-ονειρο.......

2  Ευχαριστούμε, 42plamenap

Kastanofolia Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέο Χωριό, Κίσσαμος

Kastanofolia Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!