“Όλα τέλεια!”
Κριτική για: Kastanofolia Taverna

Kastanofolia Taverna

Το φαγητό ήταν νοστιμότατο,και ποιοτικό. Όμορφο και ήσυχο περιβάλλον. Οι άνθρωποι του προσωπικού ζεστοί φιλικοί και με το χαμόγελο. Θα είναι από τις πρώτες μου επιλογές για τα σαββατοκύριακα❤️

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, GwgwZ1

Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2020

Tο καλύτερο φαγητό που έχω φαΐ στην ζωή μου.Το τσιγαριαστο κατσικάκι και κολοκυθοανθούς-ονειρο.......

2  Ευχαριστούμε, 42plamenap
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Στην επιστροφή από την εκδρομή που κάναμε στο Ελαφονήσι σταματήσαμε σε αυτό το γραφικό χωριό και είχαμε την τύχη να επιλέξουμε αυτήν την ταβέρνα, οι απίστευτες γεύσεις και η ασύγκριτη ποιότητα μαζί με την εξαίρετη φιλοξενία μας εκανα να θέλουμε να το ξανά επισκεφθούμε... Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!

1  Ευχαριστούμε, _G2015AJ
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2020

Μαγευτικη τοποθεσια, αξεχαστες γευσεις, παραδοσιακο φαγητο και πραγματικη Κρητικη φιλοξενια. Συνισταται για οικογενειες, ζευγαρια και ατομα που απλα ψαχνουν το καλο φαγητο.

1  Ευχαριστούμε, _P769IZ
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2020

Το φαγητό ήταν εκπληκτικό(το καλύτερο τσιγαριαστο τησ Κρήτησ) το σερβισ ευγενικό και φιλόξενο η θέα και το περιβάλλον μαζευτικο!!!!!!
Θα σασ το συνιστούσα ανεπιφύλακτα

1  Ευχαριστούμε, C6941PE_

Kastanofolia Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέο Χωριό, Κίσσαμος

Kastanofolia Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.