Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε για 5 μέρες με τη γυναίκα μου τον Μάιο. Πολύ καθαρό και μοντέρνο δωμάτιο δίπλα στη θάλασσα. Το προσωπικό άψογο όπως και οι ιδιοκτήτες (οικογενειακή επιχείρηση) αισθάνεσαι την πραγματική Κρητική φιλοξενία!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
1  Ευχαριστούμε, Nikos T
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2014

Ως γιατροι εγω και ο συζυγος μου ειμαστε πολυ απαιτητικοι με την καθαριοτητα και οχι μονο! Σε οσα ξενοδοχεια ειχαμε παει κατα καιρους ολο και κατι δεν θα μας ικανοποιουσε. Ειλικρινα ομως σε αυτο το ξενοδοχειο ηταν τα παντα αψογα! Θα εχουμε να το λεμε! Το δωματιο ανετο, πεντακαθαρο, με μοντερνα επιπλα και διακοσμηση. Ολοι οι χωροι του ξενοδοχειου καθαροι, τακτοποιημενοι και διακοσμημενοι με μερακι. Αριστη ηχομονωση,παρολο που το ξενοδοχειο ηταν πληρες οταν το επισκεφθηκαμε,δεν ακουσαμε τον παραμικρο θορυβο. Η παραλια μπροστα στα ποδια σου,πολυ ομορφη και καθαρη επισης. Το προσωπικο παρα πολυ φιλικο και εξυπηρετικο. Ζεστοι ανθρωποι που μας ικανοποιησαν αμεσα σε ο,τι και αν ζητησαμε. Περασαμε υπεροχα στις διακοπες μας και η τοσο ευχαριστη διαμονη μας συνεβαλε σε μεγαλο βαθμο. Το προτεινουμε ανεπιφυλακτα!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Με θεα παραλια και πισινα!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
3  Ευχαριστούμε, Maria G
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2013

Οι ιδιοκτητες του το επιμελουνται οι ιδιοι, φροντιζουν να εξυπηρετουν τις διαφορετικες αναγκες που μπορει να εχουν ορισμενοι πελατες και συνδιαζουν στους χωρους τους την παραδοση με το μοντερνο και την τεχνολογια στον υπεροχο χωρο που διαθετουν.
Πελαγία Μ.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2012
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Pelagia M
Η κριτική έγινε: 4 Μαΐου 2012

Η φιλοξενία σας άψογη. Η θέα σας υπέροχη. Τα δωμάτια άνετα και καθαρά. Ζήσαμε μαζί σας τις πρώτες ώρες του έγγαμου βίου μας και αισθανόμαστε πολύ τυχεροί γι' αυτό. Λατρέψαμε την παραλία μπροστά από το ξενοδοχείο,τον εξωτερικό χώρο και την πισίνα σας. Οι καλεσμένοι μας και εμείς μείναμε με τις καλύτερες εντυπώσεις και μαζέψαμε πολλές ευχάριστες αναμνήσεις. Σίγουρα ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία της περιοχής. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ..

Αλέξανδρος κ Στέλλα

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2012
Ευχαριστούμε, estella_al
Η κριτική έγινε: 1 Οκτωβρίου 2011

Πανέμορφη τοποθεσία, μεγάλα και καθαρά δωμάτια που μπρος τους απλώνεται μια γαλήνια θάλασσα και στον ορίζοντα ένας καταγάλανος ουρανός. Θέα που σε ηρεμεί, σε χαλαρώνει, σε κάνει να ονειρεύεσαι, να ξεφεύγεις. Τίποτα από αυτά όμως δεν θα ήταν το ίδιο όμορφα και απολαυστικά αν δε υπήρχαν εκείνοι που βάζουν την τελική πινελιά και τους δίνουν μια άλλη πνοή. Χαρούμενη ατμόσφαιρα, γελαστά πρόσωπα, κρητική φιλοξενία. Αφροδίτη, Δημήτρη, παιδιά, σας ευχαριστούμε!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2011
Ευχαριστούμε, Hohenbuehelia