“Πολύ μέτριο, δυσανάλογο των προσδοκιών.”
Κριτική για: Lauer House

Lauer House
Περιγραφή: Σε μια ζεστή και ξέγνοιαστη ατμόσφαιρα στο κέντρο της Σάρτης, το Lauer House σκοπεύει να σας χαρίσει στιγμές χαλάρωσης και γαστρονομικής τέρψης μαζί με τα αγαπημένα σας πρόσωπα. Από το 2005 παραμένουμε προσηλωμένοι στον μοναδικό μας στόχο: να ομορφαίνουμε τη μέρα σας προσφέροντας γευστική παραδοσιακή κουζίνα, πάντα μαγειρεμένη με μεράκι και τα πιο αγνά τοπικά υλικά. Στο μενού μας θα βρείτε μια πλούσια ποικιλία από πεντανόστιμα πιάτα, εμπλουτισμένα με νότες μοντέρνας κουζίνας αλλά χωρίς ποτέ να χάνουν τον αυθεντικό τους χαρακτήρα. Σας καλωσορίζουμε καθημερινά σε έναν άνετο και φιλόξενο χώρο όπου το προσωπικό μας θα κάνει τα πάντα για να αισθανθείτε σαν στο σπίτι σας και να μείνετε απόλυτα ικανοποιημένοι από την εξυπηρέτησή μας.

Το φαγητό δεν ήταν καλό, ενώ περιμέναμε να φάμε κάτι καλό σύμφωνα με τις κριτικές. Η σαλάτα (Σαντορινιά) κάτω των προσδοκιών με τα υλικά της περιγραφής του καταλόγου σε ελάχιστες ποσότητες (4-5 ντοματίνια, 6-7 ανθούς κάπαρης) και πάρα πολύ dressing, οπότε έτρωγες κάτι άλλο από αυτό που περίμενες. Οι πατάτες προτηγανισμένες, αλλά από τις χειρότερες εκδοχές. Τα καλαμαράκια σχάρας απλά τρώγονταν. Μου άρεσε το μιλφέι λαχανικών, ωστόσο τα μανιταρια είχαν παράξενη έντονη γεύση. Οι μερίδες σχετικά μικρές, δεν ικανοποιούν. Δεν θα ξαναπήγαινα, ούτε θα το πρότεινα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, zoi_karagian

Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ευχάριστο και καθημερινό ταβερνάκι, κεντρικά στην πλατεία, με φιλικό και ευγενικό προσωπικό. Τα θαλασσινά φρέσκα και νοστιμότατα. Προϊόντα από τοπικούς παραγωγούς, εξαιρετικά. Συνιστούμε ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Elina1a3c
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2021

Παρα πολυ Εξυπηρετικοί με νόστιμο και φρέσκο φαγητό ,με υπέροχη ατμόσφαιρα και μουσική στο κέντρο της Σαρτης

Ευχαριστούμε, _M5130AB
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2021

Άψογη εξυπηρέτηση, ευγενικότατο προσωπικό και νόστιμα φαγητά! Ο χώρος είναι όμορφος με ζεστη ελληνική ατμόσφαιρα. Φοβερή οικογενειακή επιχείρηση!

Ευχαριστούμε, charalamposg517
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Λερωμένα ποτήρια, χωρίς τραπεζομάντηλο (το τραπέζι ήταν το λιγότερο βρωμικο), οι μπυρες μας ήρθαν σε ζεστά ποτήρια, μας έφεραν λάθος μια παραγγελία, οι μερίδες ήταν αρκετές για να χωρτασει ένα νήπιο αλλά όχι για ενήλικες. Εν τέλη το μεγαλύτερο φάουλ ήταν το μαρούλι στην χωριάτικη… ρε παιδιά μαρουλι ;;;;;;!!!! Έλεος. Δεν θα συνιστούσα σε κανέναν να φάει στο συγκεκριμένο εστιατόριο.

Ευχαριστούμε, Δημήτρης Γ

Lauer House: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σάρτη, Σιθωνία
Σάρτη, Σιθωνία

Lauer House: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!