❤️Αρμενιστή!!!

argyss
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
εξαιρετική παραλια

Για την παραλία,ενα εχω να πω:εξαιρικη,με διαφανα νερά,αμμουδερη...το γεγονος που μου προβληματησε... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2019
golden2019
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πιστεύω ότι είναι μια από τις ομορφότερες παραλίες της Ελλάδας και μπορει του κόσμου!
Η άμμος είναι άσπρη και η παραλία τεράστια! Έχει και εστιατόρια και καφέ λόγω του κάμπινγκ που μπορείς κάλλιστα να έχεις τα πάντα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 273antonism
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η παραλία είναι υπέροχη με πεντακάθαρα νερά. Αλλά οι άνθρωποι του camping απαράδεκτοι. Πρέπει να πληρώσεις είσοδο για να πας στην παραλία!!!!!! Εμείς είχαμε δικές μας καρέκλες και ομπρέλα. Αφού δεν θέλαμε να πληρώσουμε 6μιση το άτομο μας είπαν ότι πρέπει να κάνουμε το γύρω περιμετρικά του camping αν θέλουμε να πάμε στην παραλία (η οποία βρίσκεται μπροστά στο camping) δηλαδή καμία λογική! Έτσι πήγαμε από ένα δρομάκι 30 πόντους πλάτος....από τα αριστερά μας είχαμε βουνό και χόρτα και από δεξιά φράχτη. Απεριποιητο μονοπάτι φυσικά περίπου 300μ.
Φτάσαμε εν τέλει στην άλλη άκρη της παραλίας. Το χειρότερο είναι ότι δίπλα μας υπήρχαν λουόμενοι που και εκείνοι δεν είχαν πληρώσει είσοδο και όταν πήγαν στο μπαρ του camping να πάρουν νερό κλπ τους το απαγόρευσαν γιατί δεν φορούσαν βραχιόλακι εισόδου!
Δεν θα ξαναπάμε εννοείται!!!!!
Πολύ κρίμα γιατί η παραλία είναι υπέροχη!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Xristinabv
Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Οι ξαπλώστρες, τουλάχιστον την εποχή που ήρθαμε,ήταν δωρεάν,έχει πολύ ελεύθερο χώρο για όποιον δεν θέλει να καθίσει στις ξαπλώστρες! Ακριβώς από πάνω έχει καφέ και εστιατόριο,είναι ιδανικό για οικογένειες και παιδιά!Πολύ καθαρή και όμορφη!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, oTi n
Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε για το Battle of the best. Το Σάββατο βράδυ φάγαμε μια σαλάτα του Καίσαρα. Μετά από 10 ώρες αρχίσαμε να ξερνάμε. Καθόμασταν μαζεμένοι από τον πόνο. Στο beach bar μας έβλεπαν και ενώ τους λέγαμε ότι θελουμε να παραγγείλουμε, γυρνούσαν την πλάτη. Αφήσαμε λογαριασμό 300€+ και ΔΕΝ έδωσαν ούτε μία απόδειξη. Αποδείξεις δεν κόβουν ΠΟΥΘΕΝΑ. Αν ζητήσεις απόδειξη, θα σε αγριοκοιτάξουν. Απαράδεκτη συμπεριφορά οι υπάλληλοι. Υπερόπτες και αγενέστατοι.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, _W4771KR
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πεις για αυτή την παραλία... Φοβερή!! Κατεβαινεις λίγο πριν την εισοδο του κάμπινγκ, περνάς στα αριστερά της εισόδου του κάμπινγκ που έχει μια σιδερένια πόρτα είναι ανοιχτή κ δωρεάν η είσοδος... Περπατάς λίγο κ φτάνεις στη παραλία. Γαλαζια, διαφανή νερά κ θέα μοναδική. Δεν πρεπει κάποιος να παραλείψει να την επισκεφτεί....

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, argyss