“Απαράδεκτον επιεικως”
Κριτική για: Τσι-Τσι

Τσι-Τσι
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 21 Δεκεμβρίου 2022

Παραγγείλαμε μέσω e food στις 21:00.
Μετά από τηλεφώνημα δικό μας στις 22:00 μας είπαν τεχνικό πρόβλημα, μάλλον κυνηγούσαν το γουρούνι.........
Ήρθε λέει τελικά στις 22:30 ,δεν ξέρω που, πάντως όχι σε εμάς...,
Τούς είπαμε καλή όρεξη.... χιχιχιχι.
Τα σχόλια δικά σας!!!!!.
Μακριά ...

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, arxontoulam2022

Η κριτική γράφτηκε 12 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε 3 ατομα
Ωραιότατο το φαγητο αλλά νιώσαμε πολύ άβολα όταν στο τέλος, αφού πληρώσαμε 60 ευρώ λογαριασμό, ζητήσαμε να μας φερουν (όχι να μας προσφέρουν) μόνο ένα ποτηράκι μαστίχα ..που είχαν κεράσει σε μπροστινό τραπέζι ..
Μας είπαν οτι αυτο …το κερνάει το αφεντικό …οταν και όπου θελει…
Εκτιμώ οτι ήταν ακρως αντιεπαγγελματικο
Κριμα γιατι ήταν μέρα γιορτής για εμάς και τους επιλέξαμε για να περάσουμε καλά …αλλά…

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, 1418x
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ευχάριστο και φιλόξενο περιβάλλον. Γρήγορη εξυπηρέτηση και νόστιμα πιάτα οι τιμές είναι ακριβές πάντως!!! Κατά τα άλλα όλα ήταν τέλεια!!

Ευχαριστούμε, 576vasilikii
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2022

Το επισκεφθήκαμε για σουβλάκια. Επιλεξαμε γύρο χοιρινό και καλαμάκι χοιρινό. Ολα μια χαρά. Δεν είχαμε κάποιο θέμα. Ελπίζω να παραμείνει έτσι για να μην έχουμε και εμεις εκπλήξεις!

3  Ευχαριστούμε, traveller02021
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2022

Χάλια φαγητό όλα τα σουβλάκια ωμά η πατάτες εντελώς χάλια η πίτες για τόν τοίχο να σπάνε μπετόν και πανάκριβο δεν αξίζει καν να πάς ούτε για βόλτα.... μακριά ότι χειρότερο υπάρχει

Ευχαριστούμε, E7490GF_

Τσι-Τσι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική

Τσι-Τσι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!