“Buba...”
Κριτική για: Buba Bistrot Exotique

Buba Bistrot Exotique
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο μαγαζί για ποτό και για φαγητό !!! Όμορφη διακόσμηση , μπαρ και ατμόσφαιρα...
Είναι ιδανικό για διασκέδαση με φίλους αλλά και για ένα όμορφο δείπνο..

Ευχαριστούμε, Emmanouela S

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021

Καλη ατμοσφαιρα και ποτα . Μετριο φαγητο και αντιστοιχο σερβις. Ακριβο. Το φαγητο ηταν θυμαμαι καλυτερο...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 950gv
Η κριτική γράφτηκε 18 Μαΐου 2021

Το φαγητό ήταν πολύ καλό! Η ατμόσφαιρα εξαιρετική και το service εξυπηρετικότατο και έτοιμο να μας προτείνει πιάτα να δοκιμάσουμε.

Σίγουρα θα ξαναπάμε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, stellacO2562QH
Η κριτική γράφτηκε 7 Οκτωβρίου 2020

Επισκεφθήκαμε το Buba για να απολαύσουμε το ποτό μας.
Έτυχε μάλιστα να το επισκεφθώ 2 φορές μέσα στην ίδια εβδομάδα με διαφορετική παρέα! Και τις 2 μέρες δοκίμασα από τα cocktails που ταν πολύ προσεγμένα . Επίσης ήπιαμε και ένα καλό κρασί. Εξυπηρετικό και περιποιητικό προσωπικό. Εύγεστα τα τσιπς γαρίδας αν και όχι τόσο φρέσκα τη δεύτερη φορά που πήγαμε. Συνοδεύονταν και από γλυκόξινη σάλτσα !

Θα το επέλεγα ξανά σίγουρα !
Μπράβο !

1  Ευχαριστούμε, eleni_anna_26
Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για φαγητό αφού είχαμε κάνει κράτηση από το e-food.
Είναι όμορφο και ατμοσφαιρικό εστιατόριο.
Εμείς είχαμε τραπέζι στο αίθριο στο πίσω μέρος του μαγαζιού. Δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε το σημείο που ήταν το τραπέζι μας ήταν στο τέλος και αριστερά αρκετά "χωμένο" γενικά εκείνο το μέρος του μαγαζιού δεν είναι καλό!!.
Το φαγητό ήταν αρκετά καλό κυρίως τα ορεκτικά σε σχέση με τα κυρίως πιάτα.

1  Ευχαριστούμε, TheodoreCh

Buba Bistrot Exotique: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική

Buba Bistrot Exotique: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!