“Αγαπάμε!!!!!”

Κουζίνες: Αμερικανική
Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το ΕΣΤΙΑΤΟΡΕΙΟ της καρδιά μας. Κλασσικη αξία και τακτική θα έλεγα. Η κόρφο περιβάλλον με ωραίο φαγητό και ποτό. Και πάντα σταθερό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Evangelia M
Ο/η tgifg, Μάρκετινγκ του TGI Fridays, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Καλησπέρα σας κι ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε το γεύμα σας μαζί μας & ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά, όταν το επιτρέψουν οι συνθήκες. Φιλικά, η ομάδα των TGI Fridays™.

Πολύ ωραίο μαγαζί, ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό. Γρήγορη εξυπηρέτηση. Σταθερή αξία.Ευχάριστό κλίμα. Καλό θα ήταν κάποια βελτίωση σε τιμές.

Ευχαριστούμε, Alexandros B

Έχοντας δυσανεξία στη γλουτένη , συναντάμε δυσκολίες στο φαγητό εκτός σπιτιού!! Στο συγκεκριμένο εστιατόριο, ενιωσα ασφαλής και έφαγα πολύ καλά!! Τόσο η εργαζόμενη που μας εξυπηρέτησε ,όσο και ο υπεύθυνος έδειξαν φοβερή ευαισθησία και φυσικά είχαν γνώση του θέματος!! Στην κουζίνα γίνεται φοβερή δουλειά σε όλα τα επίπεδα!!
Ευχαριστο κλίμα στη σάλα και λόγω του Halloween ,ιδιαίτερα γιορταστικό!!
Σίγουρη επιλογή!!

Ευχαριστούμε, kipa_pa

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2020

Τι να πούμε για τα Friday’s σταθερή αξία και ευγενικό προσωπικό, χαλαρή ατμόσφαιρα πολύ πιθανό να δείτε διάσημους

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, militsa87
Ο/η tgifg, Manager του TGI Fridays, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιουλίου 2020

Καλησπέρα και ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε το γεύμα σας μαζί μας και θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας υποδεχτούμε ξανά σε κάποιο από τα εστιατόριά μας. Φιλικά, η ομάδα των TGI Fridays™

Η κριτική γράφτηκε 21 Μαρτίου 2020

Το ξερω πολλα χρονια,μιας και συχναζω στα Βορεια προαστεια γενικα.
Υπαρχει θεμα με την εξυπηρετηση,το προσωπικο αργει να παραδωσει τις παραγγελίες πολλες φορες.Πιστευω το φαγητο του δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο,θελει αρκετη βελτιωση στις τιμες του,γιατι ειναι ακριβο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
14  Ευχαριστούμε, 414_gsi
Ο/η tgifg, Public Relations Manager του TGI Fridays, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Απριλίου 2020

Καλημέρα Νικόλα, ευχαριστούμε για την κριτική και τις παρατηρήσεις σου. Το feedback των καλεσμένων μας είναι πολύ σημαντικό για εμάς καθώς πάντα προσπαθούμε να εξελισσόμαστε και να γινόμαστε καλύτεροι στις υπηρεσίες που προσφέρουμε. Θα θέλαμε να ακούσουμε περισσότερα καθώς η εικόνα που μας περιγράφεις δεν μας αντιπροσωπεύει, γι' αυτό θα χαρούμε να μας στείλεις τα στοιχεία σου στο email tgif@fridays.gr ώστε να σε καλέσουμε εμείς. Φιλικά, Η ομάδα των TGI Fridays™

TGI Fridays: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική
Κηφισιά, Αττική

TGI Fridays: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.