Tripadvisor

Caffe l Frati
Κουζίνες: Ιταλική
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις

Ο ωραίος χώρος δεν έφτασε για να σώσει το κυριακάτικο πρωινό μας.. Παραγγειλαμε μαζί με τους καφέδες μας και 4 πιάτα.. Ήρθαν αμέσως οι καφέδες, και μετά από μισή ώρα το ένα πιάτο με τα αυγά.. Μετά από 1 ώρα ήρθαν τρία πανκεικς, βέβαια εμείς είχαμε παραγγείλει δύο πανκεικς και μια φρουτοσαλατα.. Τη φέρανε μετά από κανένα τέταρτο.. Αφού τα καταφέραμε πελάτες κ προσωπικό να συντονιστουμε, ξεκίνησα να τρώω τα αυγά και μαζί με αυτά και μια τρίχα.. Μου το αλλάξανε μετά από κανένα εικοσάλεπτο.. "Συγνώμη" δεν ακούσαμε, όχι ότι είχε σημασία αλλά για την ιστορία.. Νομίζω ότι πρέπει να συνειδητοποιήσουν ότι το μαγαζί δεν είναι στο Παρίσι και αντί να χρεώνουν τη φρουτοσαλατα 13€, ας αφιερώνουν λίγο χρόνο στα βασικά της οργάνωσης και της ευγένειας..

Ευχαριστούμε, GeorgeMein

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φυσικά και είναι ωραίος χώρος και έχουν ωραία πράγματα να απολαύσεις αλλά όταν έχει κόσμο είναι όλοι βιαστικοι και δεν σε περιποιούνται ,σε προσπερνάνε και μετά σου λένε σε λίγο ..!

10  Ευχαριστούμε, nikolasa2017
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2020

Λέγεται πως έχει πριβε χώρο καπνιζόντων για λίγους στην εποχή του αντικαπνιστικού χαχα
Πού είναι οι έλεγχοι;;

Ευχαριστούμε, katherinelob
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλό φαγητό σε έναν ωραίο χώρο δοκίμασα μοσχαράκι ossobuco μια σαλάτα insalata caprede και ήταν νοστιμα,

Ευχαριστούμε, 136danais
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό, αλλά μέχρι εκεί.
Αρκετά ακριβό για αυτό που δίνει, ριζότο στεγνό, άσχημα ψημένο κρέας, ουδέτερη σαλάτα. Στα συν η καλή λίστα κρασιών και τα πολύ καλά desserts. Δεν νομίζω πως θα το επισκεπτόμουν ξανά.

Ευχαριστούμε, ariska55

Caffe l Frati: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θρακομακεδόνες, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Κηφισιά, Αττική

Caffe l Frati: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!