“Τίποτα το ιδιαίτερο”
Κριτική για: Nice N Easy

Nice N Easy
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Περιγραφή: Αγνά βιολογικά προϊόντα σε παραδοσιακές συνταγές με υλικά τοπικών παραγωγών συνδυάζονται με τη χολιγουντιανή εμπειρία του nice n easy, σε ένα περιβάλλον όπου το gourmet είναι μία προσιτή, καθημερινή υπόθεση για όλους.
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Ακριβό φαγητό χωρίς να υπάρχει ιδιαίτερος λόγος.. Απλώς πληρώνεις την περιοχή στην οποία βρίσκεσαι. Το περιβάλλον και ο χώρος μια χαρά, καθώς επίσης και το σέρβις.

2  Ευχαριστούμε, Chrysanthi R
Ο/η DimitrisLambidis, Public Relations Manager του Nice N Easy, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε για τον χρόνο σας κα. Χρυσάνθη. Η γνώμη σας μας είναι πολύ σημαντική καθώς προσπαθούμε συνεχώς να βελτιώνουμε τις υπηρεσίες μας. Οι τιμές μας έχουν διαμορφωθεί με αυτόν τον τρόπο ώστε να αντιπροσωπέυουν την υψηλή ποιότητα βιολογικών πρώτων υλών που προμηθευόμαστε από τοπικούς παραγωγούς μας αλλά επίσης να παραμένουν ανταγωνιστικές για την περιοχή της Κηφισιάς. Δίνουμε ιδιαίτερη έμφαση στο νόστιμο αλλά και υγιεινό φαγητό όπως επίσης και στους ανθρώπους μας.

Θα θέλαμε όμως να ακούσε περισσότερα σχετικά με την εμπειρία σας μαζί μας με περισσότερες λεπτομέρειες. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο προσωπικό μου email dlambidis@niceneasy.gr.

Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Πάρα πολύ ωραίο φαγητό.Το περιβάλλον εξαιρετικό και το προσωπικό πολυ ευγενικό.Στον κατάλογο τα φαγητά τους εχουν θερμίδες και συστατικά για τους πελάτες που έχουν ισως αλλεργίες κατι πολυ σπάνιο.Ακόμα εχουν καταπληκτικό παγωτό που ειναι χωρις γάλα και ζάχαρη.Δοκιμάστε την σοκολάτα παγωτό.Καταπληκτική!!!

Ευχαριστούμε, Despina G

Ευχαριστούμε κα. Δέσποινα για την αξιολόγηση και τα όμορφά σας λόγια. Θα είμαστε πάντα στην ευχάριστη θέση να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικη ποιοτητα φαγητου. Πολυ καλη εντυπωση μου εκανε ο μπαριστα ο οποιος ηταν πολυ ευδιαθετος, με χιουμορ και εξαιρετικος στη δουλεια του

Ευχαριστούμε, Giannis S
Ο/η DimitrisLambidis, Public Relations Manager του Nice N Easy, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε για την αξιολόγηση κ. Γιάννη. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα όταν βλέπουμε σχόλια σαν τα δικά σας, και ειδικά για το προσωπικό μας καθώς δίνουμε ιδιαίτερη έμφαση στους ανθρώπους του nice n easy. Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κυριακή μεσημέρι μετά από μία όμορφη βόλτα στους δρόμους της Κηφισιάς επιλέξαμε το συγκεκριμένο εστιατόριο. Η καρμπονάρα και το burger ήταν γευστικά. Η caesars μέτρια καθώς τα φύλλα από το μαρούλι ήταν ολόκληρα τοποθετημένα και τα κρουτόνς αρκετά σκληρά!! Οι τιμές αρκετά υψηλές και ο εσωτερικός χώρος του μαγαζιού όχι κάτι το ιδιαίτερο..

Ευχαριστούμε, Ioannis M
Ο/η DimitrisLambidis, Public Relations Manager του Nice N Easy, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε για την αξιολόγηση κ. Ιωάννη. Χαιρόμαστε που απολαύσατε το γεύμα σας μαζί μας. Η γνώμη σας μας είναι πολύ σημαντική καθώς προσπαθούμε συνεχώς να βελτιώνουμε τις παρεχόμενες υπηρεσίες μας.

Στην σαλάτα caesars χρησιμοποιούμε ένα ειδικό φύλλο μαρουλιού που λέγεται gem lettuce λόγο της καλύτερης ποιότητας του. Το τοποθετούμε στην σαλάτα ολόκληρο λόγω του ότι είναι πολύ τραγανό και αν κοπεί ξεκινάει και μαραίνεται και να χάνει την δροσιά του.

Σχετικά με τις τιμές μας, πιστεύουμε ότι προσφέρουμε μερικές από τις πιο ανταγωνιστικές τιμές στην περιοχή της Κηφισιάς σε σχέση με την ποιότητα φαγητού μας. Η φιλοσοφία μας περιτριγυρίζεται γύρω από τις βιολογικές πρώτες ύλες και με την λιγότερη δυνατή παρέμβασή σε αυτές, έχοντας πάντα κατα νοy το καλύτερο γευστικό αποτέλεσμα.

Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο μαγαζί με λίγο τουπέ όμως κι εξυπηρέτηση καλή παρολο τον κόσμο που είχε. Τα φαγητά πολύ νόστιμα,αλλά μεγάλη προσοχή στις σαλάτες...βρήκαμε τρίχα.κι επίσης μας έφεραν μακαρόνια κρύα, γι'αυτό και η χαμηλή βαθμολογία. Θέλει λίγο προσοχή σε καποία πράγματα γιατί χαλάει όλη η εικόνα του μαγαζιού.

Ευχαριστούμε, Mantia
Ο/η DimitrisLambidis, Public Relations Manager του Nice N Easy, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε για τον χρόνο σας κα. Μαντια και για τα καλά σας σχόλια σχετικά με το φαγητό και την εξυπηρέτηση. Eπιτρέψτε μου να σας ζητήσω συγγνώμη σχετικά με την σαλάτα και τα μακαρόνια και να σας ενημερώσω ότι έχω ήδη ειδοποιήσει τους υπεύθυνους για την άμεση επίλυση του πρόβληματος.

Σας ευχαριστούμε και πάλι που μας τονίζεται τα λάθοι μας ώστε συνεχώς να βελτιωνόμαστε. Εάν επιλέξετε να μας ξαναεπισκεφθείτε θα σας πρότεινα να έρθετε σε επαφή απευθείας μαζί μου στο dlambidis@niceneasy.gr καθώς θα ήταν μεγάλη μου χαρά να επιμεληθώ προσωπικά την κρατησή σας.

Δημήτρης Λαμπίδης,

Nice N Easy: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική

Nice N Easy: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!