Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Βρίσκεται σε ήσυχη γειτονιά κοντά στην αγορά της Κηφισιάς, ευτυχώς έχει και πάρκινγκ γιατί στην περιοχή είναι δύσκολο να βρεις. Το προσωπικό είναι ευγενέστατο ειδικά τα κορίτσια στην ρεσεψιόν καταπληκτικά!!! Σας ευχαριστούμε πολύ !!! Η καθαριότητα σε πολύ καλό επίπεδο σε όλους τους χώρους. ..τα δωμάτια πολύ μικρά κ θυμίζουν νοσοκομείο πολυ γκρι χρώμα ... το στρώμα πολύ σκληρό για το επίπεδο του ξενοδοχείου. .. το μπάνιο αδιάφορο. . Το πρωινό ποιοτικό αρκετά καλό ... θα μπορούσε και καλήτερα βέβαια. .. σε σχέση με την τιμή που πληρώνεις. .. ωραία αίθουσα ομως με το φως να μπαίνει άπλετο και να φωτίζει όμορφα τον χώρο! Το προσωπικό σώζει κυριολεκτικά την κατάσταση και ανεβάζει το επίπεδο!

Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Vivian E
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2017

Ήταν η μοναδική μας επιλογή για τις ημερομηνίες που ψάχναμε. το δωμάτιο ήταν σκοτεινό ακόμα και όταν ανάβαμε όλα τα φώτα, η κακή εκτύπωση που είχε στον τοίχο (δεν είναι ζωγραφισμένη στο χέρι έτσι όπως έχουν αφήσει να φανεί στη σελίδα) απέδιδε ένα δέντρο με κομμένα κλαδιά να στάζουν αίμα, κάτι που χάλαγε τελείως την ατμόσφαιρα. Ήταν το χειρότερο ξενοδοχείο της κατηγορίας του που έχουμε επισκευτεί.

Συμβουλή: επιλέξτε τα μεγαλύτερα δωμάτια
  • Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, dpsd09078
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιανουαρίου 2017

Καθαρά δωμάτια, αν και στα απλά δωμάτια ο χώρος είναι λίγο περιορισμένος. Το προσωπικό είναι ευγενικό ενώ το πρωινό δεν είναι κάτι ιδιαίτερο. Το εστιατόριο του ξενοδοχείου μαζεύει αρκετό κόσμο και είναι όμορφο ιδιαίτερα στον εξωτερικό κήπο.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, MERCEDESTAXICLUB
Ο/η YesHotels, Guest Relations Manager του Hotel Twentyone, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Ιανουαρίου 2017

Αγαπητέ/ή MERCEDESTAXICLUB
Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε προκειμένου να μοιραστείτε τις εντυπώσεις σας καθώς και για τα καλά σας λόγια τόσο για το ξενοδοχείο και το εστιατόριο όσο και για το προσωπικό. Ήταν χαρά μας που μείνατε στο Twentyone και ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε σύντομα
Με εκτίμηση

Η κριτική γράφτηκε 4 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Διανυκτέρευσα 2 φορές στο ξενοδοχείο αυτό μιας και βολεύει για να είμαι κοντα στο Μαρούσι(όπου έχουν έδρα οι περισσότερες μεγάλες εταιρείες). Στην αρχή μου φάνηκε λίγο "παράξενο" λόγω design και χρωμάτων αλλά στη συνέχεια μπορώ να πω το βρήκα εξαιρετικό ειδικά σε σχέση ποιότητας-τιμής. Πολύ καλές παροχές δωματίου και εξαιρετικό πρωϊνο με espresso perfetto....

Διαμονή: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Manager-1912
Ο/η YesHotels, Guest Relations Manager του Hotel Twentyone, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Νοεμβρίου 2016

Αγαπητέ Manager-1912
Είναι χαρά μας που σας φιλοξενήσαμε στο Twentyone.
Στόχος μας είναι να προσφέρουμε μια αξέχαστη εμπειρία στους καλεσμένους μας και τα καλά σας σχόλια μας ενθαρρύνουν να συνεχίσουμε αυτήν την προσπάθεια. Παραμένουμε στη διάθεση σας και θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2016

Ξενοδοχείο τοποθετημένο σε ήσυχη περιοχή στην Κηφισιά. Το ξενοδοχείο είναι 500μ από το εμπορικό κέντρο της Κηφισιάς. Τα δωμάτια είναι ιδιαίτερα διακοσμημένα με τοιχογραφίες διαφορετικού θέματος. Καθαρό δωμάτιο, αν και στα απλά δωμάτια ο χώρος είναι λίγο περιορισμένος. Το προσωπικό είναι ευγενικό ενώ το πρωινό δεν είναι κάτι ιδιαίτερο. Το εστιατόριο του ξενοδοχείου μαζεύει αρκετό κόσμο και είναι όμορφο ιδιαίτερα στον εξωτερικό κήπο. Σίγουρο ένα πολύ καλό ξενοδοχείο 4* με παροχές ίσως και 5*

Συμβουλή: Υπάρχουν δωμάτια τύπου Loft με εσωτερική σκάλα
  • Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, NikosGiouv
Ο/η YesHotels, Guest Relations Manager του Hotel Twentyone, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Οκτωβρίου 2016

Αγαπητέ NikosGiouv,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλή κριτική σας
Μας δίνει μεγάλη χαρά το γεγονός ότι τόσο η τοποθεσία όσο και οι παροχές του ξενοδοχείου ήταν της αρεσκείας σας και θα χαρούμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας σε επόμενο ταξίδι σας.
Με εκτίμηση