“Food for thought ”
Κριτική για: Papaspirou

Papaspirou
Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Γιατί το προσωπικό ειναι τόσο αγενές, ειρωνικό και με απαξιωτικό υφος;
Food for thought...αξίζει τελικά να αφήνεις τα χρήματα σου εκεί που σε απαξιώνουν οι πωλήτριες και σου χαλάνε την διάθεση;

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, qchris1

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η ποιότητα του δεν είναι καλή και τα προϊόντα του τυποποιημένα .Το προσωπικό απότομο στην συμπεριφορά του .

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, athensgreece43
Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2019

Οι υπαλληλοι ειναι αγενεις και με στυλ και δεν ξερουν τι τους γινεται. Μου εκαναν λαθος την πραγγελια και μετα μου ειπαν οτι εαν βγεις απο το καταστημα δε σου την αλλαζουν... ΜΗΔΕΝ ΣΕΡΒΙΣ

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, AlexLogotheti
Η κριτική γράφτηκε 26 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήμουν τακτικός πελάτης όμως η σχέση τιμής / προϊόντος η οποία έπαψε να ειναι ικανοποιητική για τον πελάτη όπως επίσης και ότι οι υπάλληλοι είναι κομματάκι εριστικοί / αγενείς δεν μου άφησαν άλλη επιλογή από το να μην ξαναπατήσω... ενδεικτικά θα πω στη παρατήρηση μου ότι οι τιμές στα ροφήματα αυξήθηκαν 20% πήρα την εξής απάντηση, συνοδευόμενη από την σχετική "ευγένια" από την υπάλληλο στο ταμείο "τόσο αυξήθηκε η πρώτη ύλη!!!"

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, anastasios_ps
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2018

Από τα αγαπημένα μου το κατάστημα ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ! εξαιρετική ποιότητα στα προϊόντα του, εξαιρετικό και πρόθυμο το προσωπικό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, aranna832

Papaspirou: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική

Papaspirou: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα