Agoda.com
Hotels.com135 $
Priceline135 $
Prestigia.com143 $
Η κριτική έγινε: 2 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έχοντας ένα φορτωμένο επαγγελματικό πρόγραμμα, η επιλογή αυτού του ξενοδοχείου είναι η καλύτερη. Με ιδιωτικό υπόγειο πάρκινγκ, χωρίς να χάνεις το χρόνο σου στην αναζήτηση μιας θέσης. Ευχάριστο περιβάλλον, εξυπηρετικό όλο το προσωπικό. Το δωμάτιο ήταν άνετο και καθαρό. Σίγουρα θα το επέλεγα ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, lifoodiscover
Ο/η Alexandros Doukas, Revenue Management του Semiramis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητή lifoodiscover,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε προκειμένου να μοιραστείτε την βαθμολογία σας μαζί μας.

Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο προσεχές μέλλον.

Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2020

Το δωμάτιο μικρό απουσίαζε η καφετιέρα στο δωμάτιο.. Το design του ιδιαίτερο και εκκεντρικό. Προσωπικά τα χρώματα του, ήταν λίγο έντονα για εμένα. Μου άρεσε που αντί για αριθμούς στα δωμάτια είχε σύμβολα. Η περιοχή βολική. Θεωρώ ότι η τιμή του ήταν λίγο τσιμπημένη για τις παροχές του.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, abcgjk
Ο/η Alexandros Doukas, Revenue Management του Semiramis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Νοεμβρίου 2020
Μετάφραση Google

Dear abcgjk,

Thank you very much for choosing to stay at Semiramis, although it was with concern to note that you were not satisfied with your experience.

The rating you have posted is taken into serious consideration. Hope you could give us another opportunity to welcome you back and prove that we can serve you better.

With best regards,
Filippos Zampelis
Hotel Manager

Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σωστή επιλογή να μείνουμε στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Επαγγελματική εξυπηρέτηση, οι κανόνες των ημερών ακουλουθουνται με ευλάβεια. Το σέρβις και η διακόσμηση εξαιρετική. Θα ήθελα να είχα χρόνο να απολαύσω και την ηρεμία της πισίνας. Το προτείνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, ECORENE

Αγαπητή κ. ECORENE

Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο προσεχές μέλλον.

Η κριτική έγινε: 12 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παρα πολύ χαρούμενο ξενοδοχείο, με τρομερό ιαπωνικό εστιατόριο στο κάτω από τη reception επίπεδο. Πολύ ωραία διακόσμηση και φιλικό προσωπικό. Η πισίνα με χρώματα, δίνει μια ξεχωριστή αίσθηση για τους καλοκαιρινούς μήνες. Το συστήνω ανεπιφύλακτα , είτε για φαγητό, είτε για καφέ, είτε για διαμονή βεβαίως.
Σίγουρα είναι κερί το ξεχωριστό και ιδιαίτερο ,ειδικά για τα βόρεια προάστια της Αθήνας.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Sakis P
Ο/η YesHotels, Manager του Semiramis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Φεβρουαρίου 2020

Αγαπητέ Sakis P,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε προκειμένου να μοιραστείτε την βαθμολογία και τα σχόλιά σας μαζί μας. Είμαστε ενθουσιασμένοι που το εστιατόριο, η διακόσμηση και το προσωπικό συνέβαλαν στη θετική σας εμπειρία. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο Semiramis!

Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πέρασαμε πάρα πολύ όμορφα με την οικογένεια.Πηγαμε για μπάνιο στην πισίνα του ξενοδοχείου και στην συνέχεια για φαγητό.Το προσωπικό ήταν ευγενεστατο το service άψογο και το φαγητο τελειο.Με την πρώτη ευκαιρία θα ξαναπάμε.Σας ευχαριστούμε για όλα Semiramis people!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, real t
Ο/η YesHotels, Manager του Semiramis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ/ή real t,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε την πισίνα του Semiramis για την σύντομη απόδρασή σας, καθώς και για το ότι μοιραστήκατε την τόσο θετική εμπειρία σας.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες και το προσωπικό μας το οποίο παραμένει πάντα στην διάθεσή σας για να εκπληρώσει την όποια επιθυμία σας.

Ευελπιστούμε να σας δούμε και πάλι στους χώρους μας.

Φίλιππος Ζαμπέλης, Διευθυντής Ξενοδοχείου