Η κριτική γράφτηκε 7 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα απίστευτο boutique hotel με χαρακτηριστική την υπογραφή του Karin Rashid επάνω του. Όλοι οι χώροι του θυμίζουν το διάσημο σχεδιαστή τόσο απο τα δωμάτιά (που είναι πλήρως λειτουργικά στον επισκεπτη) όσο και τα επίπεδα του εστιατορίου και του bar.
Αξίζει κάποιός να το επισκεφτεί!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Dimitris T
Ο/η YesHotels, Manager του Semiramis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ Δημήτρης Τ,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Hotel Semiramis για την διαμονή σας, καθώς και για το ότι μοιραστήκατε την εμπειρία σας με εμάς.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο Hotel Semiramis ώστε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας προσφέρουμε μια ακόμη αψεγάδιαστη εμπειρία εξυπηρέτησης.

Με εκτίμηση

Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2017

Το ξενοδοχείο βρίσκεται πολύ κοντά στο κέντρο της Κηφισιάς. Είναι καθαρό, μοντέρνο, ΄χαρούμενο΄ και με ευγενικό προσωπικό. Είναι ένας χώρος που χαίρεσαι να μπαίνεις αφού είναι διακοσμημένο με πολλά χρώματα. Το έχω επισκεφτεί 2 φορές και θα το επέλεγα ξανά.

• Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, annakoun13

Αγαπητέ annakoun13,

Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένος από τις εγκαταστάσεις μας και που το προσωπικό μας κέρδισε τις εντυπώσεις σας με την ευγενική συμπεριφορά του.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο Hotel Semiramis ώστε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας προσφέρουμε μια ακόμα αψεγάδιαστη εμπειρία εξυπηρέτησης.

Η κριτική γράφτηκε 3 Νοεμβρίου 2017

5αστερια ;;;;
Καταρχήν τα μπροστινά δωματια έχουν πολλή φασαρία
Στο δωμάτιο δεν υπάρχει ούτε καφές ούτε τσάι κάτι
Μίνι μπαρ δεν έχει επίσης είμασταν τρία άτομα και είχε ενα
Ζευγάρι παντόφλες και δεν έπιαναν στο δωμάτιο μας όλα τα κανάλια
Γιατί είπαν το δωμάτιο ήταν απομακρυσμένο ;;;;!!!!
Α και το στρώμα χάλια ξύπνησα με πόνο στη μεση

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Georski

Αγαπητέ Georski,

Αναφορικά με τις παρατηρήσεις σας για την έλλειψη ροφημάτων από το δωμάτιο, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ο κατάλογος του minibar είναι διαθέσιμος κατόπιν παραγγελίας όλο το 24ωρο είτε για μεμονωμένα είδη, είτε για πλήρη επανατοποθέτηση τους.
Όσον αφορά στις παρατηρήσεις σας για την έλλειψη στις παντόφλες και το σήμα των καναλιών, θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι έχουν ήδη προωθηθεί στα αρμόδια τμήματα προς μελέτη.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο Hotel Semiramis ώστε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας προσφέρουμε μια αψεγάδιαστη εμπειρία εξυπηρέτησης.
Παρακαλώ μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου ώστε να μπορέσω να σας εξυπηρετήσω προσωπικά και να φροντίσω να έχετε μια ευχάριστη διαμονή.

Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν έχω μείνει στο ξενοδοχείο αλλά το έχω επιλέξει πολλές φορές για συναντήσεις. Αγαπώ το πολύχρωμο design του από το lobby μέχρι την πισίνα. Μόνο και μόνο γι' αυτό αξίζει να το επισκεφτεί κανείς. Από ξένους συναδέλφους που έχουν μείνει στο παρελθόν έχω ακούσει καλά λόγια.

Διαμονή: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, Christina K

Αγαπητή Christina K,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε προκειμένου να μοιραστείτε μαζί μας τη γνώμη σας. Χαιρόμαστε που η διακόσμηση του ξενοδοχείου είναι της αρεσκείας σας.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε στο Hotel Semiramis ώστε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας προσφέρουμε μια αψεγάδιαστη εμπειρία εξυπηρέτησης.

Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε 3 βραδια στο ξενοδοχείο!Αυτο που μας άρεσε πολύ είναι ότι το ξενοδοχείο είναι πολύ καθαρό!Το δωμάτιο μας το καθάρισαν κάθε μέρα πολύ καλά!Το πρωινό μέτριο όχι αρκετές επιλογές.Τα παιδιά στη ρεσεψιόν πολύ ευγενικά, αλλά αν θέλετε να παραγγείλετε ταξί, να το παραγγείλετε μόνοι σας Γτ αλλιώς θα το πληρώσετε δίπλα!

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Ilona I

Αγαπητή Ilona I,

Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένοι από τις εγκαταστάσεις μας και που το προσωπικό μας κέρδισε τις εντυπώσεις σας με την ευγενική συμπεριφορά του.

Με εκτίμηση