“ζεστο!”
Κριτική για: Escoba

Escoba
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

ωραιο και χαλαρωτικο. ειδικο για καφεδακι αλλα και για πιο αργα για ενα ποτο. τιμες λογικες. υπεροχο περιβαλλον μετρια εξυπηρετιση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, mhtsos k

Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2016

Κάποτε, ήταν ένα από τα καλύτερα μαγαζιά των Βορείων Προαστίων - ...και της Αττικής γενικότερα θα έλεγα - και σημείο συνάντησης για νεότερους και πρεσβύτερους... Τα τελευταία χρόνια - 6+ - έχει χάσει την αίγλη του.
Τελευταία φορά που βρέθηκα με την οικογένεια πραγματικά απογοητεύτηκα, τόσο από τα προϊόντα - ο καφές ήταν δράμα, όπως και τα σνάκ που πήραμε - όσο και από το προσωπικό. Απογοητευτική εικόνα και δεν βλέπω να αλλάζει, οπότε και δεν θα ξαναπάω. Μας έμειναν οι αναμνήσεις μιας άλλης εποχής.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, QQQQQ W
Η κριτική γράφτηκε 21 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζι το εχω επισκεφτεί 3 φορες με φιλους,που λογο δουλειας βρεθηκαμε στην περιοχη κ θελαμε να κουβεντιάσουμε καπου.Οσον αφορά την διακόσμηση,δεν με εντυπωσιάζει.το σερβις πολυ αργό κ το ίντερνετ ειχε καποιο θεμα κ δεν έμπαινε.Η μουσικη δεν μου αρεσε κ κάποιες στιγμες δεν υπηρχε.Οταν ηρθε η ωρα να παω τουαλετα,χρησιμοποιησα τον φακο του τηλεφωνου μου μεχρι να βρω επιτέλους το φως,ηταν κ υπογειο,ειχε κ σκαλες,ηταν κ αποσταση,αφου νομιζα οτι κανω λαθος κ εχω πάει αλλου...

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, G8944RWchrisf
Η κριτική γράφτηκε 13 Νοεμβρίου 2016

΄Καλό σέρβις. Ωραίος χώρος καταπληκτικά διακοσμημένος. Ωραίο φαγητό καταπληκτικά κοκτέιλ. Το μόνο που μου προξένησε αρνητική εντύπωση ήταν ότι σε μία μέρα με όχι πολύ κόσμο η μουσική έπαιζε στην διαπασών με αποτέλεσμα να κάνει δύσκολη την επικοινωνία ακόμη και με τον απέναντι σου. Θεωρώ όμως ότι έτυχε. Σε γενικές γραμμές πάντως περάσαμε όμορφα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, CostisC3
Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Κασσικο μαγαζι..
Καλη μουσική ομορφη ατμοσφαιρα αλλα πολυ μετριο σέρβις. Οποιος παει να παρει την ποικιλια εσκομπα ειναι οτι πιο γουορθ εχει το μαγαζι!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, nickfV8772ZR

Escoba: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική
Νέα Ερυθραία, Κηφισιά

Κηφισιά, Αττική
Χαλάνδρι, Αττική

Escoba: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!