Tripadvisor

Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις

Μαγαζί με φοβερη αισθητική
Καθαρό και φοβερη εξυπηρέτηση
Παραγγείλαμε σαλάτα Καίσαρα
Τρία πιάτα σπαγγέτι και μπιφτεκι
Οι παραγγελίες ήρθαν γρήγορα
Μπράβο στα παιδιά που μας σέρβιραν πολύ καλοι επαγγελματίες
Ευχαριστουμε θα ξαναρθουμε !!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, papagiota68
Ο/η LaPasteriaGreece, Ιδιοκτήτης του La Pasteria, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Ευχαριστούμε πολύ για τα ενθαρρυντικά σας σχόλια και την επιβράβευση. Σας περιμένουμε ξανά για μία αυθεντική ιταλική εμπειρία!

Η κριτική γράφτηκε 31 Δεκεμβρίου 2019

Εξαιρετικό φαγητό φιλική και επαγγελματική εξυπηρέτηση από ανθρώπους που ξέρουν καλά την δουλειά τους...εξαιρετικό wine list

Ευχαριστούμε, 132dimitrisg
Ο/η LaPasteriaGreece, Manager του La Pasteria, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιανουαρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα ζεστά σας λόγια και την επιβράβευση. Σας περιμένουμε ξανά για μία αυθεντική ιταλική εμπειρία!

Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Δεν αξίζει με τη καμία Παναγία ! Ούτε η νοστιμιά ούτε τίποτα και είναι παρά πολύ ακριβό ! Μακριά κ αγαπημένοι

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, Elenanmt

Λυπούμαστε πολύ για την εμπειρία που είχατε, η οποία σε καμία περίπτωση δεν αντικατοπτρίζει την εικόνα των καταστημάτων μας. Θα θέλαμε να μας στείλετε περισσότερες πληροφορίες αναφορικά με το φαγητό στο info@lapasteria.gr. Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να αντιστρέψουμε την πρότερη σας εντύπωση σε επόμενη σας επίσκεψη σε ένα από τα καταστήματά μας.

Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2019

Παραγγείλαμε πέννες με πεστο και μόνο πεστο δεν μύριζε! Ήταν κάτι πράσινο με λάδι κ κουκουνάρι! Παραγγείλαμε την Classico σαν μέγεθος στις μακαρονάδες που είναι το μεγάλο μέγεθος και μας έκαναν λάθος κ μας έφεραν τις πιο μικρές που ήταν 4 πιρουνιες ακριβώς κ στο τέλος πκηρωσαμετις μεγάλες!.Ρωτησαμε το σερβιτορο ποιο μεγεθος ειναι αυτο κ μας απανταει "δεν ξερω"και αφού μας άκουγε ο μετρ που συζητούσαμε ότι τα πιάτα είναι λάθος, ήρθε αφού φάγαμε κ μας είπε ότι δεν ξέρω πώς έγινε λάθος Αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι τώρα κ θα σας κεράσουμε γλυκά! Δλδ ότι να ναι!

Ευχαριστούμε, Vaso1991

Καλησπέρα, ευχαριστούμε πολύ που μας αναφέρατε το περιστατικό το οποίο σε καμία περίπτωση δεν πρεσβεύει την εικόνα των καταστημάτων μας. Θα θέλαμε να μας στείλετε στο info@lapasteria.gr περισσότερες πληροφορίες αναφορικά με την ημέρα και ώρα που επισκεφτήκατε το κατάστημα ώστε να το διερευνήσουμε εσωτερικά. Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση και θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά σε ένα από τα καταστήματά μας και να σας προσφέρουμε μία διαφορετική εμπειρία.

Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Είναι μια οικονομική επιλογή για μια καλή Πιτσα και αντίστοιχα καλή πάστα . Δεν σε τρελαίνει τίποτα ούτε περιμένεις να φας το πιάτο που θα δοκιμάσεις σε τρατορία υψηλού επιπέδου . Αξίζει η μακαρονάδα στο κεφάλι από την παρμεζάνα και μια ξεροψημένη Μαργαριτα . Όταν ένα εστιατόριο γίνεται αλυσίδα και όλα γίνονται μηχανικά χωρίς το απαραίτητο μεράκι μην περιμένεις ποτέ κάτι το ούαου!!! Παρόλα αυτά είναι μια καλή επιλογή για κάτι γρήγορο στο κέντρο της Κηφησιάς . Το καλοκαίρι είναι σίγουρα πολύ καλύτερα λόγω εξωτερικού χώρου . Το πρωσοπικο κάνει ότι μπορεί και φαίνεται πολύ πιεσμένο από την διεύθυνση για να σου πουλήσει το κάτι παραπάνω και πρέπει να καταλάβει ( η διεύθυνση ) ότι αυτό κάποιες φορές γίνεται και ενοχλητικό για τον κόσμο .

Ευχαριστούμε, NIKOLAOS-NIKOL

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Όλα τα σχόλια μεταφέρονται στο αρμόδιο τμήμα και μας βοηθούν να βελτιώνουμε τις παρεχόμενες υπηρεσίες μας. Σας περιμένουμε ξανά για μία αυθεντική ιταλική εμπειρία!

La Pasteria: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική
Μαρούσι, Αττική

Θρακομακεδόνες, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Νέα Ερυθραία, Κηφισιά

La Pasteria: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!