Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο ξενοδοχείο, με ευγενέστατο και εξυπηρετικό προσωπικό. Τα δωμάτια είναι πεντακάθαρα και ο κλιματισμός άριστος. Η τοποθεσίας του ξενοδοχείου είναι επίσης πολύ καλή. Άριστες εντυπώσεις. Συστήνεται ανεπιφύλακτα.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Manolis K
Ο/η TheYhotel, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Y Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Μαΐου 2018

Αγαπητέ Μανώλη Κ,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας.
Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε σύντομα και πάλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2018

Μείναμε μόνο για ένα βράδυ, 2 Ενήλικες με ένα μικρό παιδί.
Ζεστό καλωσόρισμα με άμεσο check-in.
Ευχάριστο δωμάτιο αρκετά ευρύχωρο, ζεστό με σύγχρονες ανέσεις.
Πολύ καλό και μεγάλο στρώμα.
Άψογο πρωινό με οτιδήποτε !
Θα μείνουμε πάλι γιατί αξίζει με το παραπάνω !

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Kostas X
Ο/η TheYhotel, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Y Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Ιανουαρίου 2018

Aγαπητέ Κostas X,
Σας ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή της οικογένειας σας.
Τα θετικά σας σχόλια μας τιμούν ιδιαιτέρως καθώς αποτελούν την καλύτερη μορφή επιβράβευσης για εμάς.
Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε πάλι, σύντομα στο μέλλον και σας ευχόμαστε μια Υπέροχη Νέα Χρονιά!

Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εχω επισκεφθεί το Υ πολλές φορές λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων!Θεωρω ότι είναι από τα κορυφαία της κατηγορίας του και από τις επιχειρήσεις που ανεβάζουν τον πήχη ψηλά!Ο διάκοσμος του δωματίου σοβαρός και ζεστός μαζί,οι ανέσεις του ,τα προϊόντα μπάνιου και οι λοιπές παροχές σε κάνουν να νιώθεις σαν το σπίτι σου!Το πρωινό είναι από τα καλυτερα που εχω γευτεί και από πλευρά ποιότητας αλλά και ποικιλίας!Το προσωπικό ευγενέστατο και πραγματικά επαγγελματίες!!Ενα μεγάλο μπράβο!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, Vaso N
Ο/η TheYhotel, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Y Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητή Vaso N,
Θα θέλαμε καταρχήν να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμηση και το ενδιαφέρον σας προς το ξενοδοχείο μας ! Το σχόλιό σας μας συγκίνησε όλους.
Τα καλά σας σχόλια μας βοηθούν να γινόμαστε όλο και καλύτεροι ως προς τις υπηρεσίες που προσφέρουμε στους φιλοξενούμενους μας,
Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε το συντομότερο δυνατό!

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουνίου 2017

Όμορφο καινούριο minimal ξενοδοχείο .
Μεγάλο δωμάτιο με τεράστιο αναπαυτικότατο διπλό κρεβάτι , μεγάλη ποικιλία μαξιλαριών , coffee making facilities στο δωμάτιο , δωρεάν καλλυντικά Korres ( plus οδοντόκρεμα και οδοντόβουρτσα ) .
Απόλυτη ησυχία , παρά το ότι το ξενοδοχείο ήταν γεμάτο.
Κομψότατο lobby .
Γευστικότατο πρωινό ( plus δωρεάν επιλογή καφέ , επίσης ατομική κανάτα καφέ φίλτρου ) .
Προσωπικό ευγενέστατο , προθυμότατο να εξυπηρετήσει .
Ήσυχη και πανέμορφη περιοχή γύρω από το ξενοδοχείο , κατάλληλη και για περπάτημα αλλά και με ποικιλία ωραίων εστιατορίων .
Μισή ώρα από το κέντρο της Αθήνας , είτε με ιδιωτικό αυτοκίνητο , είτε με τον ηλεκτρικό .
Η τιμή εξαιρετική για όσα προσφέρει , περίπου 100 ευρώ .

• Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Kyriaki
Ο/η TheYhotel, Front Office Manager του Y Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Ιουνίου 2017

Αγαπητή Kyriaki,
Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε σύντομα και πάλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 30 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό,σε ήσυχο μέρος αλλά και ταυτόχρονα πολύ κοντά στη πλατεία,πεντακάθαρα δωμάτια,ταχύτατο room service και πάρκινκ αν συνεννοηθείς με το ξενοδοχείο και ψάξεις και λίγο παραπάνω βρίσκεις πανεύκολα!
Αν πρέπει να βρώ ελάττωμα αυτό είναι το σκοτάδι σε διαδρόμους,δωμάτια κλπ αλλά ίσως είναι και στυλ αυτό και να μην το ξέρω

Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Vasilero T
Ο/η TheYhotel, Front Office Manager του Y Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Μαΐου 2017

Άγαπητε Vasilero T,
Ευχαριστούμε θερμά που αφιερώσατε χρόνο για να γράψετε τις εντυπώσεις σας για το ξενοδοχείο μας!
Με χαρά διαβάσαμε τα σχόλιά σας για το δωμάτιο, τo room service μας καθώς και το προσωπικό μας.
Είμαστε πάντα στην διάθεση σας!