Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 12/03/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 13/03/21
Agoda.com
ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΤΕ 35 $
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 11/03/21
eDreams137 $
Expedia.com129 $
getaroom.com148 $
Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2020

Ήταν η πρώτη φορά που πήγαμε στο αγαπημένο μας ξενοδοχείο της Αθήνας μετά την πανδημία. Σταθερές αξίες τα ομώνυμα στρώματα και μαξιλάρια, το πιο δυνατό ίσως wifi σε ξενοδοχείο, η κορυφαία ησυχία, τα δωμάτια με μπαλκόνι στα πλατάνια του δρόμου και η δροσιά των βόρειων προαστίων. Δυστυχώς οι περιορισμοί στην κουζίνα και το μπαρ λόγω του κορονοϊού ήταν μια δυσάρεστη έκπληξη χωρίς να φταίει βέβαια το ξενοδοχείο ή το πάντα ευγενέστατο προσωπικό. Ελπίζω την επόμενη φορά να γυρίσουμε στις γνωστές παροχές και ανέσεις.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αγαπημένο δωμάτιο το Α3
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, sali_van68
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2020

Επιλέξαμε να αποφύγουμε το κέντρο και προτιμήσαμε τα βόρεια για περισσότερη δροσιά. Πράγματι, το συγκεκριμένο ξενοδοχείο ενδείκνυται για άνετη, ευχάριστη και όχι πανάκριβη διαμονή. Έχει φυσικά τα καλύτερα στρώματα. Πάρκινγκ βρίσκεις εύκολα στους δρόμους γύρω από το ξενοδοχείο. Το πρωινό ήταν όπως έπρεπε. Δυστυχώς δεν λειτουργούσε το εστιατόριο λόγω covid-19. Θα ξαναπάμε.

Συμβουλή για το δωμάτιο: όσο ψηλότερα, τόσο καλύτερη θέα
Ευχαριστούμε, patsman21
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχοι άνθρωποι, πολύ καθαρά δωμάτια με μινιμαλ - μοντέρνα διακόσμηση! Κατάλληλο για χαλάρωση και ξεκούραση! Το μόνο μειονέκτημα είναι τα δωμάτια του κάτω ορόφου που δεν έχουν καθόλου θέα!
Και ίσως και περισσότερες επιλογές στο πρωινό - πολύ παραδοσιακό ελληνικό πρωινό για ένα τόσο μοντέρνο ξενοδοχείο!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, minielenaa
Η κριτική έγινε: 12 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς δε το χαρήκαμε πολύ , λόγο πρωινής πτήσης - δεν δοκιμάσαμε το πρωινό , δεν είδα καλά τους χώρους του ξενοδοχείου - , σε γενικές γραμμές μείναμε πολύ ικανοποιημένοι ! Πολύ καθαρό και ήσυχο ! Οι παροχές της Coco-Mat πάντα υψηλού επιπέδου !

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
11  Ευχαριστούμε, TimMilios
Η κριτική έγινε: 27 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ταξίδεψα για ένα σεμινάριο και κάθισα αρκετές ημέρες! Όλα ήταν παραπάνω από εξαιρετικά! Καταρχήν το προσωπικό... αισθανόμουν ότι είναι οικογένειά μου, με φρόντιζαν πραγματικά! Τα στρώματα, τα σκεπάσματα ήταν μία μοναδική εμπειρία! Το φαγητό ήταν υπέροχο και συνοδεύονταν με το ζεστό χαμόγελο των chef. To πρωινό ήταν καταπληκτικό με πολλές επιλογές! Η παραμονή μου εκεί..το πιο ευχάριστο και απολαυστικό μέρος του ταξιδιού!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, Oli_Thessaloniki_88