Ξεχωριστή εμπειρία!!! Αξίζει!!!

Μοναδικό ταξίδι!

sofipet

Η κριτική έγινε: 13 Απριλίου 2020
Κριτική για: Hills Of Athens Walking Tour

Εγώ και ο φίλος μου, διαλέξαμε μετά από πολύ αναζήτηση αυτή την ξεχωριστή εμπειρία και άξιζε πραγματικά! Η συνοδός μας η Μαρία ήταν εκπληκτική, απίστευτα ενημερωμένη και ευχάριστη στη παρέα. Μία υπέροχη μέρα σε μία υπέροχη πόλη!...

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, marthazaf
Ο/η AegeanO1, Guest Relations Manager του Aegean Outdoors, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Απριλίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και ανυπομονούμε να σας έχουμε και πάλι μαζί μας!

Η κριτική έγινε: 6 Απριλίου 2020

Ζήσαμε ένα μοναδικό ταξίδι! Χάρις στο Aegean Outdoors είχαμε την ευκαιρία να ανακαλύψουμε υπέροχα μέρη με τον πιο όμορφο τρόπο! Σε συνδυασμό με τον εξαιρετικό οδηγό, το μόνο που έχεις να σκεφτείς είναι ποιος θα είναι ο επόμενος προορισμός! Συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, sofipet
Ο/η AegeanO1, Guest Relations Manager του Aegean Outdoors, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Απριλίου 2020

Κριτική για: Athens Sea Kayak Tour

Η εκδρομή ήταν ξεχωριστή και μας χάρισε μοναδικές εμπειρίες και εικόνες.Ο οδηγός πολύ ευγενικός και μας έκανε να αισθανθούμε μια μεγάλη παρέα.Ευχαριστούμε πολύ!Δεν είχαμε επιλέξει ξανά κάτι αντίστοιχο και οφείλω να ομολογήσω πώς η συγκεκριμένη επιλογή μας δικαίωσε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, natasachr

Η κριτική έγινε: 5 Απριλίου 2020

Πρώτη φορά επιλέξαμε αυτό το είδος διακοπών κ ήταν πραγματικά απίστευτο! Ζήσαμε μία πολυτελή περιπέτεια,με απόλυτη ασφάλεια κ οργάνωση! Ο Νώντας είναι εξαιρετικός αρχηγός!Δεν μας έλειψε τίποτα! Ήταν η πρώτη, αλλά σίγουρα όχι η τελευταία φορά! Ευχαριστούμε πολύ για όλα!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Nefeli_8K_
Ο/η AegeanO1, Guest Relations Manager του Aegean Outdoors, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Απριλίου 2020

Η κριτική έγινε: 4 Απριλίου 2020

Η Aegean outdoors είναι η καλύτερη επιλογή αν θέλεις έναν εναλλακτικό τρόπο διακοπών. Εμείς απολαύσαμε τις διακοπές μας από την πρώτη στιγμή. Οι εμπειρίες που είχαμε ήταν μοναδικές, ξεπέρασαν όλες τις προσδοκίες μας. Ο οδηγός μας ήταν άψογος!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, 296jenyt