“Απογοήτευση !”
Κριτική για: De Sxara

De Sxara
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε στο εν λόγω κατάστημα έχοντας υψηλές προσδοκίες οι οποίες δυστυχώς δεν επιβεβαιώθηκαν .
Στα μεγάλα μείον του χώρου ο πολύς καπνός από την κουζίνα δείγμα του όταν μας πέσει δουλειά ο Θεός βοηθός .
Περιμέναμε πάνω από μια ώρα για τα κυρίως
Τα οποία ακόμη απορώ για το αποτέλεσμα .
Κακή αντιγραφή του base grill στο περιστέρι
Φυσικά χωρίς να φτάνουν ούτε στο ελάχιστο το αποτέλεσμα του συγκεκριμένου καταστήματος .
5 άτομα μας χρέωσαν 12,5€ κουβέρ για λιγες φέτες ψωμί με ελιές .
Επίσης η νομοθεσία του λαδιού έχει αλλάξει και το χύμα λάδι πάνω στο τραπέζι μας έκανε ολους ν’απορρησουμε.Εμπειρια γευστική που σίγουρα θέλω να ξεχάσω .

3  Ευχαριστούμε, MOKAKOS

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Μετριότατη προσπάθεια να ακολουθήσει ο επιχειρηματίας το "τρεντ" του κρεατάδικου - Ελάχιστη φαντασία στο μενού βασικά κρέατα & υπερτιμολογημένα. Ακριβά πρώτα κ σαλάτες & Χαμηλού επιπέδου παρουσίαση, φτηνό & άνευ πείρας προσωπικό με μεγαλύτερη παραφωνία & αποκορύφωμα τους "μετρ" με ψέυτικη ευγένεια και κανένα ενδιαφέρον για το αν ο πελάτης θα βιώσει μια θετική εμπειρία.

Να σημειωθεί οτι δεν ολοκληρώσαμε το γεύμα μας καθως ενώ ειχαμε κλείσει τραπέζι 2 ημέρες πριν, παρέα τεσσάρων ενηλίκων, το τραπέζι που μας έδωσαν ήταν ενα τελευταίο πάσο, με άβολα σκαμπώ στο πέρασμα των σερβιτόρων για το μπαρ. Παρά τις υποσχέσεις του προσωπικού οτι θα μας αλλάξουν τραπέζι και ενώ αλλαξαν άλλες παρέες πρίν απο εμάς ανακοινώσαμε την δυσαρέσκεια μας & αποχωρήσαμε εχοντας πληρώσει 90 ευρώ μονο για ορεκτικά.

Αρπαχτή λοιπόν - μαγαζί που σε 9 μήνες θα έχει κλείσει με χρέη προς τους ασυνήδειτους υπαλλήλους του, που δέν σέβονται ούτε τους πελάτες αλλά ούτε και τον εργοδότη τους που κανει μια χαμηλού επιπέδου αλλα τίμια προσπάθεια.

7  Ευχαριστούμε, dkvk
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018

Αυτό που παρατηρεί κάποιος μπαίνοντας είναι η διακόσμηση με τα σχοινιά στην οροφή και τη μεγάλη και ενημερωμένη κάβα. Ζεστός χώρος και ευγενικό σέρβις. Το φαγητό του καταπληκτικό! Αίζει να δοκιμάσετε T-Bone, κοντοσούβλι και Black Angus. Οπωσδήποτε αλμυρό παγωτό χωνάκι!! Σίγουρα θα ξαναπάμε!! Πολύ καλή επιλογή

1  Ευχαριστούμε, GiovannaFK
Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2018

πολύ καλή ποιότητα φαγητού και εξυπηρέτηση ο χώρος όμορφος και ιδανικός για χαλαρή συζήτηση
μερικές σειρές τραπεζιών όμως αυτά στους καναπέδες είναι πολύ κοντά το ένα στο άλλο μολις που μπορείς να περάσεις
τιμές ακριβό αρκετά θα έλεγα

Ευχαριστούμε, Machi K
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2018

επισκεφθηκαμε το μαγαζι κυριακη 7 ιανουαριου μεσημερι.πολυ προσωπικο και ευγενικο γρηγορο σερβις καλο φαγητο και παρκαρισμα απεναντι.λιγο περισοτερο τσιμπημενο στις τιμες απο οτι θα επρεπε.σιγουρα ξαναπας.

1  Ευχαριστούμε, γεωργιος κ

De Sxara: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική

De Sxara: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!