“Απογοήτευση ”
Κριτική για: Different Beast

Different Beast
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είπα να δώσω τόπο στην οργή αλλά δεν μπορώ
Κράτηση 13:30 τηλεφωνώ 13:20 ότι θα αργήσουμε 10 λεπτά φτάσαμε εκεί και την κράτηση την είχαν δώσει τις μισές 10 ήταν 5 έμειναν λόγο ότι ρωτήσανε όχι εμένα αλλά μια κοπέλα από την παρέα που δεν ήξερε ότι έχουμε και άλλους καλεσμένους
Καφές καλός φαγητά μέτρια μέχρι αδιάφορα για την τιμή τους δεν αξίζουν
Το σέρβις αργό
Η κοπέλα υπεύθυνη του μαγαζιού ευγενική και κατανόησε το λάθος
Η σερβιτόρα που το έκανε αγενέστατοι όταν της είπα για το πρόβλημα και αντί να αλλάξει τα 4 άτομα από το τραπέζι μας μας έβαλαν έξω σε ένα πάγκο και αντιμιλήσει λες και φταίγαμε η υπεύθυνη κατανόησε και την άλλαξε από το τραπέζι μας
Γενικά Υπερεκτιμήση για ένα μαγαζί που προσπάθησε να κάνει κάτι διαφορετικό στο χώρο και στην Κηφισιά αλλά δύστυχος απογοήτευση

2  Ευχαριστούμε, Giorgos C

Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2018

Ωραίος χώρος, νόστιμο brunch ΑΛΛΑ σίγουρα υπερτιμημένο. Παίδες, όταν χρεώνουμε 4,5€ τον καπουτσίνο τον ΤΑF φροντίζουμε τουλάχιστον να μην κάψουμε το αφρόγαλα. A, και λίγο χαμόγελο στο σέρβις δεν βλάπτει, λέμε και κανένα καλημέρα ξέρω γω στον πελάτη που σκάει 8 ευρουλάκια για 1 βιολογικό αυγό με μπέικον και τσίλι σε μπριός.

3  Ευχαριστούμε, Nikolas G
Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ προσεγμένος χώρος, φέρνει λονδρεζικο αέρα στην καρδιά της Κηφισιάς! Ένα μαγαζί που σε κάνει να νιώθεις στο σπίτι σου! Άψογος καφές και άψογο brunch! Πολύ γρήγορο σέρβις!! Well done!!!

Ευχαριστούμε, vasikili
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Λείπει ο επαγγελματισμός και στην θεση του η άγνοια και ο ερασιτεχνισμός και παράλληλα κακοι τρόποι.Τα λάθη κάθε φορά διαφορετικά ,δεν υπαρχουν ποτήρια για νερό μας είπε η σερβιτόρα ,καφτερό το φαγητό ενώ είχαμε ζητήσει να μην είναι η σερβιτόρα ουτε καν ρώτησε γιατί δεν φάγαμε τελικά,λάθος πιάτο με αναμονή 30 λεπτών που χρεώθηκε κανονικά και η υπεύθυνη βαρέθηκε να ακούει το οτι δεν έπρεπε να το χρεώσει ειναι από αυτά τα μαγαζιά που δεν αγαπάνε τους πελάτες τους ...πεταμένα λεφτά

Ευχαριστούμε, Aggeliki C
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερός πολύ ζεστός χώρος και διακόσμηση, το φαγητό νόστιμο και πολύ διαφορετικό. Το μενού εντυπωσιάζει αλλά το κόστος ίσως σε εμποδίζει από το να πηγαίνεις συνέχεια. Δεν είναι για κάθε μέρα και ΣΚ γίνεται και χαμός. Το προτείνω αν θες κάτι διαφορετικό.

Ευχαριστούμε, anton_papas

Different Beast: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική

Different Beast: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!