“Παρα πολύ καλο”
Κριτική για: Zambri

Zambri
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός ο χώρος και πολύ προσεκτικά διακοσμημένος και σε σχετικά κεντρικό σημείο στην Κηφισιά. Παρά πολύ καλό σέρβις. Θα το ξαναεπισκεπτόμουν.

Ευχαριστούμε, Pinelopi V

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μετά την υπέρβαση του απαράδεκτου με ύφος κυρίου της υποδοχής να μας χαιρετίσει και να μας υποδείξει το τραπέζι μας, είχαμε την ευκαιρία να διαλέξουμε από την μετριοτατη και χωρίς καποιο ιδιαίτερο λόγο υπερτιμημένη ποικιλία του μενού, χωρίς παρόλα αυτά να μείνουμε έκπληκτοι. Το μαγαζί φροντισμενο και το περιβάλλον σχετικά φιλόξενο, ιδιαίτερα λόγω της προσπάθειας που κατέβαλλαν οι σερβιτόροι που μας εξυπηρετησαν. Ο κύριος της υποδοχής δεν ειχε καν την καλοσύνη να μας χαιρετησει φεύγοντας,απλα απαράδεκτος και ο κύριος λόγος που δεν θα ξαναπάμε.

3  Ευχαριστούμε, 847eirinim
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε το μαγαζί ένα Σάββατο που όντως είχε λίγο κόσμο, όχι όμως τόσο πολύ, ώστε να μην μπορούμε να κάτσουμε. Ωστόσο, η αχαμογέλαστη κύρια στην είσοδο μας είπε ότι δεν υπάρχει τίποτα και αν θέλαμε να καθήσουμε στο μπαρ δέξια που δεν είχε χώρο και βασικά δεν το λες καν μπαρ. Απλά φύγαμε και αποφασίσαμε να πάμε μια άλλη μέρα νωρίτερα, για να είμαστε σίγουροι ότι θα βρούμε. Πήγαμε, το μαγαζί σχεδόν άδειο, πάρα πολλά σταντάκια άδεια, όπως και τραπέζια. Ο κύριος στην είσοδο μας είπε ότι δεν υπάρχει κάτι και μας παρέπεμψε στο ίδιο ανύπαρκτο μπαρ. Όταν ρωτήσαμε για τα άδεια σταντάκια μας είπε ότι είναι κρατήσεις. Του λέμε να καθήσουμε σε ένα τραπεζάκι και μας λέει είναι μόνο για φαγητό (!) ( να σημειώσω ότι έχω ξαναπαει και έχω πάρει πότο σε τραπεζάκι - όπως μπαίνεις στα δεξιά μικρά τραπεζάκια στη σειρά, όπου όλοι έπιναν ποτό). Είναι, πλέον, εμφανές ότι διαλέγουν πελάτες. Οι άνθρωποι που δουλεύουν στην είσοδο είναι σχεδόν αγενείς και γενικότερα όλο το σκηνικό μπορείς να χαρακτηριστεί απλώς απαράδεκτο.

2  Ευχαριστούμε, Aikaterini G
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό μαγαζί, πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί και το πιο σημαντικό που καθόρισε τη βαθμολογία μου είναι το φαγητό και τα πιάτα...Απίστευτη κουζίνα ο σεφ και οι συνεργάτες του καταπληκτικοί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, petros d
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς δεν έχουν όλοι οι υπάλληλοι σεβασμό και ευγένεια για τον πελάτη. Η πόρτα όχι μόνο καλησπέρα δεν είχε, νιώσαμε ότι ήθελε και να μας διώξει...

Ευχαριστούμε, 570andrewk

Zambri: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική

Zambri: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!