“Απαράδεκτη συμπεριφορά στην είσοδο”
Κριτική για: Zambri

Zambri
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε το μαγαζί ένα Σάββατο που όντως είχε λίγο κόσμο, όχι όμως τόσο πολύ, ώστε να μην μπορούμε να κάτσουμε. Ωστόσο, η αχαμογέλαστη κύρια στην είσοδο μας είπε ότι δεν υπάρχει τίποτα και αν θέλαμε να καθήσουμε στο μπαρ δέξια που δεν είχε χώρο και βασικά δεν το λες καν μπαρ. Απλά φύγαμε και αποφασίσαμε να πάμε μια άλλη μέρα νωρίτερα, για να είμαστε σίγουροι ότι θα βρούμε. Πήγαμε, το μαγαζί σχεδόν άδειο, πάρα πολλά σταντάκια άδεια, όπως και τραπέζια. Ο κύριος στην είσοδο μας είπε ότι δεν υπάρχει κάτι και μας παρέπεμψε στο ίδιο ανύπαρκτο μπαρ. Όταν ρωτήσαμε για τα άδεια σταντάκια μας είπε ότι είναι κρατήσεις. Του λέμε να καθήσουμε σε ένα τραπεζάκι και μας λέει είναι μόνο για φαγητό (!) ( να σημειώσω ότι έχω ξαναπαει και έχω πάρει πότο σε τραπεζάκι - όπως μπαίνεις στα δεξιά μικρά τραπεζάκια στη σειρά, όπου όλοι έπιναν ποτό). Είναι, πλέον, εμφανές ότι διαλέγουν πελάτες. Οι άνθρωποι που δουλεύουν στην είσοδο είναι σχεδόν αγενείς και γενικότερα όλο το σκηνικό μπορείς να χαρακτηριστεί απλώς απαράδεκτο.

Ευχαριστούμε, Aikaterini G

Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό μαγαζί, πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί και το πιο σημαντικό που καθόρισε τη βαθμολογία μου είναι το φαγητό και τα πιάτα...Απίστευτη κουζίνα ο σεφ και οι συνεργάτες του καταπληκτικοί.

Ευχαριστούμε, petros d
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς δεν έχουν όλοι οι υπάλληλοι σεβασμό και ευγένεια για τον πελάτη. Η πόρτα όχι μόνο καλησπέρα δεν είχε, νιώσαμε ότι ήθελε και να μας διώξει...

Ευχαριστούμε, Andrew K
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2018

Όντας πελάτης του μαγαζιού εδώ και 3 χρόνια, απολαμβάνω τα χειμωνιάτικα κυρίως Σάββατα μου σε αυτό το μέρος. Πολύ ωραία διακόσμηση και χώρος. Στα πολύ θετικά του ότι στον πάνω όροφο που είναι κυρίως για φαγητό απαγορεύεται το κάπνισμα( επιτέλους και κάποιος χριστιανός). Οι σερβιτόροι πολύ εξυπηρετικοί. Αντίθετα αρκετά (όχι όλα) από τα άτομα της υποδοχής θέλουν αρκετή δουλειά στους τρόπους τους καθώς σε αντιμετωπίζουν με ένα υπεροπτικό ύφος. Οι υπηρεσία τους και τα προϊόντα τους πολύ καλές (ιδίως το φαγητό)αν και θα μπορούσαν να έχουν καλύτερα συνοδευτικά σε καφέ κλπ. Όπως και να έχει στο σύνολο του το προτιμάμε στις επισκέψεις μας στα Βόρεια.

Ευχαριστούμε, George2812
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για φαγητό, εξυπηρετήθηκαμε σχετικά γρήγορα, ευγενικό service, πολύ ωραία ατμόσφαιρα και καλόγουστο στήσιμο. Θα έβαζα εξαιρετικό εάν είχε περισσότερες επιλογές σε φαγητό ο κατάλογος

Ευχαριστούμε, IOANNIS D

Zambri: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική

Zambri: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!