“!!!!!”
Κριτική για: Zambri

Zambri
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μ αρέσει πολύ αυτό το μαγαζί ,είναι πολύ ζεστός χώρος και το καλοκαιράκι ότι πρέπει για έξω και κοκτειλς !!!!!!και το πιο σημαντικό οι σερβιτόροι την τελευταία φορά που πηγα ήταν εξαιρετικοί όλοι τους!!!!!

Ευχαριστούμε, 0elf0

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018

Κυριακή βράδυ στην Κηφισιά 21:30 στο zambri για φαγητό στον 1ο όροφο .Το προσωπικό πολύ ευγενικό και ο χώρος πολύ ωραία διακοσμημένος .Μέχρι εδώ όλα καλά .
Απο τον καπνό δεν μπορούσαμε να σταθούμε .Όταν ζητήσαμε να πάμε σε μη καπνίζοντες μας είπανε οτι δεν διαθέτουν χώρο για φαγητό μη καπνίζοντες !!!
Παραγγείλαμε χοιρινό φιλέτο στα 18€ και ριζότο στα 14€ .Πολύ μικρές μερίδες με όμορφο στήσιμο γκουρμέ που θα μπορούσε να δικαιολογηθεί αν ήταν κάτι το εξαιρετικό αλλά δυστυχώς δεν ήταν τίποτα το ιδαίτερο .Το cheesecake μέτριο και αρκετά αλμυρό αλλά το παγωτό καρύδα αρκετά καλό .
Στις 22:30 σηκωθήκαμε και φύγαμε αφού παίζανε ελληνικά hit όπως στα ελληνάδικα και όχι μουσική φαγητού και αφού ρωτήσαμε τι συμβαίνει μας εξήγησαν οτι ξεκίνησε η Ελληνική βραδιά!
Κρίμα γιατί είναι πολύ ωραίος χώρος αλλά χάνει πολύ στις λεπτομέρειες .

2  Ευχαριστούμε, athensgreece43
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεπτόμαστε συχνά το συγκεκριμένο εστιατόριο-καφε... πολυ Ζεστό και ωραίο περιβάλλον! Μοντέρνοι και άνετοι χώροι... πολυ ωραιος καφες και νόστιμο φαγητό... Έκοψα ένα βαθμό για 2 λόγους.. έχει καλο σύστημα εξαερισμού και όχι τόσο καλο σέρβις! Και τα δυο βέβαια δικαιολογούνται διότι ειναι ένα αναπαλαιωμένο κτήριο και επίσης το σέρβις το καταλαβαίνω λόγο πολυπληθούς προσωπικού ! Ειναι δύσκολος ο συντονισμός και απαιτητικοί οι πελάτες στην περιοχή.... επίσης οι τιμές τσιμπημένες αλλα ειναι λογικό για το σημείο που βρίσκεται !!

Ευχαριστούμε, Gellymast
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018

Επισκεφτήκαμε το Zambri βράδυ για φαγητό στον επάνω όροφο. Η διακόσμηση είναι σούπερ, το σέρβις ευγενικό, το φαγητό νόστιμο. Δοκιμάσαμε τύπου λεπτή πίτσα με ρόκα, ριζότο με τρούφα, ζυμαρικά με φασιανό. Ωραία μουσική, ενδιαφέρον κόσμος.

Ευχαριστούμε, alex n
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά ο χώρος είναι πολύ όμορφος και για το πρωσοπικο δεν έχω να πω κάτι κακό. Δεν έχω δοκιμάσει το φαγητό που φτιάχνει.Για καφέ που πήγαμε μείναμε ικανοποιημενοι όλοι μας ακόμα και η κυρία που ήταν για τις τουαλέτες ήταν ευγενέστατη. Οι τιμές νορμάλ για Κηφισιά

Ευχαριστούμε, Catherine_experience

Zambri: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική

Zambri: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!