“Διαχρονική αξία. ”
Κριτική για: Katerina's Tavern Restaurant

Katerina's Tavern Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό, φιλικό περιβάλλον, γρήγορη και φιλική εξυπηρέτηση, πεντακάθαρο, εύκολη πρόσβαση και πάρκινγκ. Αξίζει τα δοκιμάσετε την χωριάτικη σαλάτα τους! Πολλά συγχαρητήρια στην κυρία Κατερίνα!!

Ευχαριστούμε, ika_nin1

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καλή χρόνια! Υπέροχο φαγητό φιλική εξυπηρέτηση πολύ καθαρό, σε πολύ όμορφη τοποθεσία. Είναι μια από τις καλύτερες επιλογές της περιοχής

Ευχαριστούμε, NickK2781
Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2020

Το καλύτερο και πιο νόστιμο φαγητό στην Μεσσηνία, υπάρχει μονάχα στην εξαιρετική και καταπληκτική ταβέρνα της Ρίνας. Ήμουν στο Ρωμανός, για λίγες ημέρες διακοπές στο Costa Navarino στις αρχές του μηνός. Συγκεκριμένα την Κυριάκη 1 Νοεμβρίου, μετά το μπανάκι στην πανέμορφη θάλασσα, πεινούσαμε τρελά, και αποφασίσαμε, εγώ, η οικογένεια μου και η παρέα μου να επισκεφθούμε την ταβέρνα της Ρίνας για να απολαύσουμε τα εξαιρετικά εδέσματα και τα καταπληκτικά και πεντανόστιμα φαγητά της κυρίας Ρίνας για ακόμα μια φορά. Συγκεκριμένα, απολαύσαμε για αρχή μερικά νόστιμα ορεκτικά, μια μερίδα από ένα καταπληκτικό σαγανάκι, μια μερίδα από ένα πεντανόστιμο σπέσιαλ τζατζίκι, μια μεγάλη πιατέλα από μια καταπληκτική χωριάτικη σαλάτα στην οποία υπήρχε σαν έξτρα παντζάρι και καρότο και μια μερίδα από τους καταπληκτικούς και λαχταριστούς κολοκυθοκεφτέδες. Για κύριο γεύμα απολαύσαμε μια μερίδα από νοστιμότα κεφτεδάκια με γαρνιτούρα μια επική κόκκινη σάλτσα που τα φάγαμε μαζί μια απίστευτη μακαρονάδα και μια πιατέλα από πεντανόστιμες, λαχταριστές και φρέσκες γαρίδες, Τα δυο κύρια πιάτα που απολαύσαμε στο δείπνο μας είναι από τα καλύτερα πιάτα του εστιατορίου, είναι από τις σπεσιαλιτέ του καταστήματος και τα δυο πιάτα ήταν πεντανόστιμα και λαχταριστά. Επίσης, όταν ζητήσαμε τον λογαριασμό, το εστιατόριο μας κέρασε γλυκό, συγκεκριμένα μας κεράσανε μια μερίδα από μια λαχταριστή και φανταστική χαλβαδόπιτα, και μια μερίδα από μια φανταστική και λαχταριστή πορτοκαλόπιτα. Τέλος, θα ήθελα να ευχαριστήσω την κυρία Ρίνα, τον Πετράν και τον Σωτήρη για την άριστη φιλοξενία και για την άψογη εξυπηρέτηση. Είμαι σίγουρος ότι θα ξανά επισκεφθώ πολύ σύντομα το εστιατόριο, για να απολαύσω ξανά τα καταπληκτικά και εξαιρετικά φαγητά της κυρίας Ρίνας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, zioth90
Η κριτική γράφτηκε 9 Νοεμβρίου 2020

Ήμουν αρχές του μηνός, για ολιγοήμερες διακοπές στο ξενοδοχειακό συγκρότημα Costa Navarino που βρίσκεται στο πανέμορφο και παραθαλάσσιο χωριό το Ρωμανός Την Κυριακή 1 Νοεμβρίου μετά από το υπέροχο μπανάκι στην θάλασσα, επισκέφθηκα μαζί με την οικογένεια μου και την παρέα μου για φαγητό το υπέροχο και ξακουστό εστιατόριο της κυρίας Ρίνας. Η επίσκεψη μας στο εστιατόριο ανταμείφθηκε δεόντως, εγώ, η οικογένεια μου και η παρέα μου απολαύσαμε όλα τα εξαιρετικά εδέσματα και ένα εξαιρετικό και καταπληκτικό φαγητό. Συγκεκριμένα, απολαύσαμε στην αρχή για ορεκτικά, μια μερίδα από ένα υπέροχο τζατζίκι, μια μερίδα από ένα υπέροχο σπέσιαλ σαγανάκι, μια πιατέλα από μια φανταστική χωριάτικη σαλάτα στην οποία υπήρχε σαν έξτρα καρότο και παντζάρι και μια μερίδα από τους φανταστικούς και καταπληκτικούς κολοκυθοκεφτέδες. Για κύριο γεύμα απολαύσαμε μια μερίδα από λαχταριστά γεμιστά, μια μερίδα από φανταστικούς λαχανοντολμάδες, και απολαύσαμε φρέσκο ψάρι, συγκεκριμένα φάγαμε μια πιατέλα από φρέσκο καλαμάρι και μια πιατέλα από φρέσκο χταπόδι και τα δυο καλομαγειρεμένα στο γκριλ σε συνοδεία με λαχανικά. Τα δυο πιάτα από ψαρικά, είναι απο τις σπεσιαλιτέ του καταστήματος και τα δυο πιάτα ήταν πεντανόστιμα και λαχταριστά. Επίσης, όταν ζητήσαμε τον λογαριασμό, το εστιατόριο μας κέρασε γλυκό, συγκεκριμένα μας κεράσανε μια μερίδα από μια φανταστική και λαχταριστή πορτοκαλόπιτα και μια μερίδα από φανταστική και λαχταριστή χαλβαδόπιτα. Τέλος, θέλω να ευχαριστώ την κυρία Ρίνα, τον Σωτήρη και τον Πετράν για την άριστη εξυπηρέτηση και για την άψογη φιλοξενία. Είμαι απόλυτα σίγουρη ότι θα ξανά επισκεφθώ σύντομο το εστιατόριο, για να απολαύσω ξανά τα εξαιρετικά και καταπληκτικά φαγητά της κυρίας Ρίνας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, frambalachri
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2020

Ίσως το καλύτερο φαγητό που έχω φάει σε εστιατόριο .. συνδυάζει την γεύση με την άριστη πραγματικά ποιότητα ... στα θετικά είναι και η απίστευτη ομορφιά της κυρίας Κατερίνας , ένας πολύ γλυκός άνθρωπος .

2  Ευχαριστούμε, VickyTs79

Katerina's Tavern Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πύλος, Πύλος-Νέστωρ

Katerina's Tavern Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!