“Ήταν όλα υπέροχα”
Κριτική για: Katerina's Tavern Restaurant

Katerina's Tavern Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020

Εξαιρετικό φαγητο, ο κύριος στο σέρβις ευγενέστατος, πολυ εξυπηρετικός!! Όλα τα φαγητά από την σαλάτα μέχρι και το γλυκάκι-κέρασμα ήταν πεντανόστιμα! Οι τιμές λογικές. Γενικά ο χώρος του μαγαζιού προσεγμένος, γραφικός και ευχάριστος! Το συστήνω ανεπιφύλακτα

1  Ευχαριστούμε, Demykal

Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2020

Η επίσκεψή μας στο συγκεκριμένο εστιατόριο μας άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις! Πολύ ευγενικό το προσωπικό, πολύ καλό φαγητό σε λογικές τιμές. Όλα φρέσκα και καλομαγειρεμένα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

1  Ευχαριστούμε, ΣΟΦΙΑ Μ
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2020

Το καλύτερο από τα καλύτερα! Το καλύτερο εστιατόριο στη Μεσσηνία! Το νούμερο ένα εστιατόριο! <3

Βρίσκομαι στην πανέμορφη Μεσσηνία,, για τις καλοκαιρινές μου διακοπές και επισκεφθήκαμε με την παρέα μου, ήμασταν 12 άτομα, την υπέροχη και φανταστική ταβέρνα της Ρίνας για φαγητό. Αγαπητοί μου ταξιδιώτες, φάγαμε τέλεια, και απολαύσαμε ένα υπέροχο, σπιτικό, μαγειρευτό, λαχταριστό και πεντανόστιμο φαγητό από μαγικά χεράκια της κυρίας Ρίνας. Προσωπικά, για εμένα είναι μια από τις καλύτερες ταβέρνες στην Μεσσηνία, συγκεκριμένα, για εμένα είναι η καλύτερη ταβέρνα της Μεσσηνίας !Όλα τα φαγητά είναι τέλεια, από την φανταστική σαλάτα, τα πεντανόστιμα μαγειρευτά φαγητά, τα ποιοτικά και φρεσκότατα ψητά κρεατικά της ώρας, τα φρέσκα και ψητά ψάρια στα κάρβουνα ή στο φούρνο, τα υπέροχα ορεκτικά, μέχρι και το φρεσκότατο χωριάτικο ψωμάκι, το οποίο ψήνουν στα κάρβουνα στην ψησταριά, και το σερβίρουν λάδι και ρίγανη και μαζί με λαχταριστές και πεντανόστιμες ελιές ΠΟΠ Μεσσηνίας, είναι η γνωστή καψάλα, αγαπημένο και ντόπιο φαγητό των Μεσσηνίων, ένα νόστιμο ορεκτικό για όλη την ημέρα! Επίσης, υπάρχει κέρασμα γλυκάκια, η σπιτική και αχτύπητη πορτοκαλόπιτα ή πεντανόστιμη και λαχταριστή χαλβαδόπιτα ή κέρασμα φρεσκότατο και δροσερό φρούτο εποχής, καρπούζι ή πεπόνι ή σταφύλι όλα φρεσκότατα και είναι όλα ντόπιας παραγωγή! Συγχαρητήρια στην εκπληκτική μαγείρισσα την κυρία Ρίνα για το υπέροχο και πεντανόστιμο φαγητό, και συγχαρητήρια στον Πετράν και στον Σώτο για την άψογη φιλοξενία και άριστη εξυπηρέτηση! Συνεχίστε έτσι παιδιά! Είστε οι καλύτεροι!

1  Ευχαριστούμε, frambalachri
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμο σπιτικό φαγητό. Φιλική εξυπηρέτηση και καλές τιμές. Παραγγείλαμε κεφτεδακια με σαλτσα, καγιανά, χωριατικη με παντζαρι. Όλα γευστικά.

1  Ευχαριστούμε, VasilisM261
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχο φαγητό σε πολύ λογικές τιμές !!
Άψογη εξυπηρέτηση !!
Ότι πρέπει για οικογένεια με παιδάκια και όχι μόνο !!
Φρεσκοτατα ψάρια υπέροχα μαγειρεμένα !!

1  Ευχαριστούμε, kalliopix934

Katerina's Tavern Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πύλος, Πύλος-Νέστωρ

Katerina's Tavern Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!