“Απλά υπέροχο!”
Κριτική για: Εστιατόριο Theodosi

Εστιατόριο Theodosi
Κράτηση με OpenTable
Το εστιατόριο Εστιατόριο Theodosi δεν έχει διαθεσιμότητα για την ώρα που ζητήσατε. Επιλέξτε διαφορετική ώρα ή αναζητήστε εστιατόρια με διαθεσιμότητα.
Η ώρα που επιλέξατε έχει ήδη παρέλθει.
Κουζίνες: Ελληνική, Μεσογειακή, Θαλασσινά, Σύγχρονη
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Επαγγελματικές συναντήσεις, Ειδικές περιστάσεις, Τοπική κουζίνα, Ρομαντικό, Μεγάλες παρέες
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό, Πρωινό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πρωτοπει κανείς γι αυτό το μέρος! Το φαγητό ήταν τέλειο. Τα μπουρεκακια και τα γεμιστά μανιτάρια ήταν εξαιρετικά, όσο για τα χοιρινα παιδάκια και το αρνί... δεν έχω λόγια! Το σέρβις ήταν άψογο από την αρχή μέχρι το τέλος. Και άφησα για το τέλος το περιβάλλον. Είναι ο ιδανικός χώρος για να χαλαρωσεις απολαμβανοντας το υπέροχο φαγητό σε συνδυασμό με την ανεπανάληπτη θέα! Ένα είναι σίγουρο :θα ξαναρθουμε και όχι μόνο μία φορά.

2  Ευχαριστούμε, antpr0
Ο/η Theo K, Owner του Εστιατόριο Theodosi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Αυγούστου 2018

Είμαι πολύ χαρούμενος που σας άρεσε το φαγητό μας! Θα σας δούμε ξανά σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο φαγητό, όμορφη ατμόσφαιρα με την πιο ωραία θέα των Χανίων.... το προσωπικό είναι ευγενεστατο και το φαι που παραγγείλαμε ήρθε στην ώρα του. Πηγαίνουμε συχνά και η κριτική μας είναι εξακριβωμενη.

1  Ευχαριστούμε, niovitr
Ο/η Theo K, Owner του Εστιατόριο Theodosi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Αυγούστου 2018

Χαίρομαι που απολαύσατε το φαγητό και την ατμόσφαιρά μας! Ανυπομονώ να σας ξαναδω πολύ σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2018

πολυ ωραιο εστιατοριο,με υπεροχη θεση.καλυτερα κανεις να προτιμησει να παει αργα το απογευμα για να την εκτιμησει. το φαγητο ηταν πολυ καλο σε γενικες γραμμες. το μονο που θεωρω οτι δεν ηταν σωστο ηταν τα υπερβολικα φρεσκα μυρωδικα-κλωναρακια που μπαινουν πανω απο το φαγητο για ντεκορ και δυσκολευουν τον πελατη οταν γευεται τα πιατα. επισης παρατηρησαμε οτι δεν υπηρχε γλυκο στον καταλογο και δεν εφερναν σε ολα τα τραπεζια στο τελος καποιο γλυκισμα δωρεαν. παρολα αυτα ηταν μια καλη επιλογη! και οι μεριδες πολυ μεγαλες και χορταστικες!

Ευχαριστούμε, stefdouvi
Ο/η Theo K, Owner του Εστιατόριο Theodosi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Ιουλίου 2018

Χαίρομαι που απολαύσατε το γεύμα σας.
Διακοσμούμε τα πιάτα μας σύμφωνα με αυτά που πηγαίνουν μέσα τους, φρέσκα βότανα...μια έκφραση της αγάπης μας για την κρητική γη. Προσφέρουμε υπέροχα επιδόρπια μετά το δείπνο, το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να ρωτήσετε!

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαΐου 2018

Υπέροχο!!! Υπέροχο!!! Το αγαπημένο μου εστιατόριο στα Χανιά. Ξαναπήγα στου Theodosi restaurant αρκετές φορές μετά την πρώτη κριτική που είχα γράψει, αλλά θα επικεντρωθώ στην πιο πρόσφατη που ήταν πραγματικά εξαιρετική ξεκινώντας από τo ανανεωμένο menu με υπέροχα πιάτα τόσο γευστικά όσο και εμφανισιακά. Το προσωπικό εξαιρετικό, ευγενικό και εξυπηρετικό. Το περιβάλλον ήσυχο και ρομαντικό.
Αξίζει οπωσδήποτε μια επίσκεψη.

3  Ευχαριστούμε, Litsa_Si
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τελειο φαγητό εντυπωσιακο μενου εξαιρετική ποιοτητα ευχάριστο κλίμα ρομαντική ατμόσφαιρα απαλη μουσική μοναδική θεα δεν έχω λόγια να περιγραψω την ποιοτητα αυτου του εστιατορίου...καταπλικτικη δουλεια!!

3  Ευχαριστούμε, ioannakk17

Εστιατόριο Theodosi: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χανιά, Νομός Χανίων

Εστιατόριο Theodosi: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!