“Το χειροτερο γλεντι γαμου!!”

Ψαροταβέρνα Τσαμπίκος
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021

Προσωπικα το εστιατοριο δεν ειχα την ευκαιρια να το επισκεφθω ξανα!! Μεχρι την ατυχη στιγ.η ππυ βρεθηκα καλεσμενη για το γλεντι γαμου οικογενιακης φιλης στο συγκεκριμενο εστιτοριο..Η εμπειρα που ειχα ηταν απο τις χειροτερες καθως μονο η θεα ηταν αυτη που αξιζε στη ουσια!!Δεν ξερω απο που να αρχησω, απο τα ορεκτικα που ηταν μικρες μεριδες και δε καλυπταν τα 8 ατομα ή για το κυριως που σερβιριστικε στις 00:00 και δεν μασιωταν, ηταν για πέταμα!! Για να μην μιλησω για την αγενεια των σερβιτορων!! Οτι χεροτερο πραγματικα, αν θες να πεταξεις αδικα το λεφτα σου σου το προτεινω ανεπιφυλαχτα!!Δεν το συνιστω για γαμους και καθε ειδους δεξιωσεις!!

2  Ευχαριστούμε, Constantina_La

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

καθώς ήμασταν καλεσμένοι σε μια εκδήλωση γάμου ,παρότι το συγκεκριμενο εστιατοριο βρισκεται σε εξαιρετη θεα ειναι το μονο θετικο που μπορει να βρει κανείς σε αυτό το μέρος. Ο λόγος;; 24:00 η ωρα δεν είχε σερβιριστεί το κυρίως πιάτο. Στην ροτοντα που καθόμασταν 8 ατομα ειχαν σερβιριστει δυο σαλατες που αν σε καποια αλλη ζωη ησουν λαγος θα ηταν το αγαπημένο σου γεύμα διότι περιείχε 2 χούφτες μαρούλι μια κουτάλια της σούπας παρμεζανα και άλλη μια λιαστή ντομάτα συν 2 ντοματακια στα 2 κομμενα. Καθως ημασταν 8 ατομα σαν ορεκτικο σερβιριστηκαν 2 μεριδες μπιφτεκια απο 3 τμχ, υστερα απο απο ερωτηση μας στον σερβιτορο για μια μεριδα μπιφτεκια απαντησε ως εξης : -είναι μετρημένα! Το μονο καλο είναι η θέα που προαναφέραμε. Κατα την αποψη μου δεν θα το συνιστούσα.Εαν είστε καλεσμενοι στο συγκεκριμένο εστιατόριο θα πρότεινα να φάτε ένα πιτογυρο απο κάποιο σουβλακερι της Ρόδου όπως έκανε ο αδερφός μου ,γιατί ο αδερφός προνοησε. Υ.Γ. ρο ψαρονεφρι αν ήταν λίγο μεγαλύτερο άνετα έκανε για ορθοπεδικος πάτος σε παπούτσι καθώς ήταν σόλα από τις καλές

Ευχαριστούμε, 829gianniss
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απλά τραγικοί !!! Ήμασταν καλεσμένοι σε έναν γάμο που είχαμε την ατυχία να Είναι στο συγκεκριμένο μαγαζί !! Ας ξεκινήσω με
Το φαγητό !!! Η σαλάτα ήταν σκέτο μαρούλι και ζητήσαμε λάδι και δεν ήρθε ποτέ !! Η μελιτζανοσαλάτα και το τζατζίκι ήταν έτοιμη !! Οι μερίδες σε όλα τα φαγητά ήταν για ένα άτομο άντε 2 με το ζόρι και το φέρνανε για 4 άτομα !! Μας έφεραν κάτι μπιφτεκάκια που ήταν μικροσκοπικά θα έλεγα και μας έφερε 7 για 8 άτομα και όταν το είπαμε στον σερβιτόρο μας λέει ότι πήραμε τις μερίδες μας και όταν του είπαμε ότι έφερε 7 μπιφτεκάκια μας πετάει μια μερίδα με υφάκι και φεύγει .
Το κυρίως που ήταν χοιρινό δεν κοβότανε με το μαχαίρι και από τα 8 άτομα δεν το άγγιξε κανείς! Απλά μην πάτε πότε εκεί!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, S8762ZJ_
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2021

Πολύ καλή τοποθεσία με ωραία θέα, οι τιμές τσιμπημένες (3,50ε το αναψυκτικο..) τα φαγητό ήταν καλούτσικο και τα παιδία που δούλευαν ευγενικά. Η χωριάτικη απαράδεκτη αν θυμάμαι καλά κοστίζει 7-8ε, ουσιαστικά είναι μια μικρή ατομική σαλάτα.....δεν θα το πρότεινα.

2  Ευχαριστούμε, Giannis_go
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουνίου 2021

Φαγητό καλό προς μέτριο με αρκετά τσιμπημένες τιμές. Το πιο εκνευριστηκό ήταν ο τρόπος που μας έπαιρνε παραγγελία ο σερβιτόρος.... με την μέθοδο κοιτάμε να ξεζουμίσουμε τον πελάτη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
2  Ευχαριστούμε, dimi2577

Ψαροταβέρνα Τσαμπίκος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κοσκινού, Καλλιθέα
Καλλιθέα, Ρόδος

Ψαροταβέρνα Τσαμπίκος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!