Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ μοντέρνο ξενοδοχείο με εξαιρετικές εγκαταστάσεις , τρομερή πισίνα, καταπληκτικό water park , μοντέρνα δωμάτια ,
με νέας γεννιάς διαρύθμιση δωματίων , έχει τα φόντα να εξελιχθεί στο σημείο αναφοράς της Ρόδου όταν ολοκληρωθεί του χρόνου. Παρόλα αυτά περάσαμε τέλεια.

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, GEORGIOS P
Ο/η polisantoniou, General Manager του Amada Colossos Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητέ Κύριε Γεώργιε
σας ευχαριστούμε που επιλέξατε τη διαμονή σας στο Amada Colossos Ressort.
είμαστε πολύ χαρούμενοι που σας άρεσαν οι εγκαταστάσεις, η πισίνα το υδροπάρκο, τα δωμάτια και πράγματι ο στόχος μας είναι να καταστεί ένα απο τα καλύτερα ξενοδοχεία.
εύχομαι να σας ξαναδούμε στο ξενοδοχείο μας
με εκτίμηση

Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2017

Οι χώροι υποδοχής μεγαλοπρεπείς . Τα δωμάτια μεγάλα και τα περισσότερα με θέα θάλασσα. Η πισίνα τεραστίων διαστάσεων και μοναδική. Pool bar παντού. Εστιατόρια και snacks με ποικιλία εδεσμάτων. Ορισμένοι χώροι ακόμα ανακαινίζονται. Μειονεκτήματα το πρωϊνό και ότι είναι αυστηρά all inclusive

Συμβουλή: Με θέα πισίνα και θάλασσα
  • Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Ασημακίδης Δ
Ο/η polisantoniou, General Manager του Amada Colossos Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Σεπτεμβρίου 2017

Κύριε Ασημακίδη
σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο Amada Colossos Resort για τις διακοπές σας. και χαιρόμαστε γιατί μείνατε ευχαριστημένοι. Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και έχω σημείωσει το πρωινό για το οποίο αναφέρεστε.
πληροφορικά σας ενημερώνω ότι η προσπάθεια για πλήρη αναμόρφωση του ξενοδοχείου μας συνεχίζεται και τον χειμώνα που μας έρχεται ώστε με την νέα σαιζόν να έχει πλέον ολοκληρωθεί και να προσφέρουμε ακόμη καλύτερες υπηρεσίες.
ευχόμαστε να σας ξαναδούμε στο ξενοδοχείο μας
με εκτίμηση

Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2018

Διαμονή: Αύγουστος 2018
Ο/η Amada_Colossos, Guest Relations Manager του Amada Colossos Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Σεπτεμβρίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Διαμονή: Αύγουστος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ο/η Amada_Colossos, Guest Relations Manager του Amada Colossos Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2018

Διαμονή: Αύγουστος 2018