Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2021

Τα λόγια είναι περιττά !! Φοβερο ξενοδοχείο,υπέροχη εξυπηρέτηση,άψογο προσωπικό.Αξιοσημείωτο είναι ότι το ψυχαγωγικό κομμάτι υπήρχε για μικρούς & μεγάλους μέρα & νύχτα!Φοβερή δουλειά απο τον υπεύθυνο & τν ομάδα του! Μια φορά δε φτάνει!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, eiriniwynn
Ο/η Hatziagorou Christina, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Grecotel Lux Me Dama Dama, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητή κυρία Ειρήνη,

σας ευχαριστούμε θερμά που μας επιλέξατε για τις πολύτιμες διακοπές ! Σας ευχαριστούμε για την υπέροχη κριτική σας!

η αναφορά σας μας δίνει δύναμη να συνεχίσουμε να προσφέρουμε μοναδικές εμπειρίες διακοπών, και μοναδική εξυπηρέτηση.

περιμένουμε εσάς και την παρέας σας να σας δούμε ξανά το Καλοκαίρι του 2022!

Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε εγώ και η παρέα μου μια εβδομάδα διασκέδασης ξεκούρασης και χαλάρωσης .Πολύ όμορφο ξενοδοχείο πεντακάθαρο σε πολύ καλό σημείο.Το προσωπικό του μας κέρδισε από την πρώτη στιγμή με την ευγένεια την απλότητα και το πηγαίο και αυθεντικό χαμόγελο του .Έτοιμο να μας εξυπηρετήσει σε ότι χρειαζόμασταν. Άψογη οργάνωση χάρη στον κύριο Δημήτριο Κοτζανταπανη διευθυντή του ξενοδοχείου που είχαμε τη χαρά να γνωρίσουμε. Η παραλία του λίγο απότομη αλλά για όποιον έχει πρόβλημα διαθέτει υπέροχη πεντακάθαρη πισίνα.Διαθέτει πάρκινγκ με πολλές θέσεις ,Εμείς δεν είχαμε κανένα πρόβλημα .Το φαγητό είναι εξαιρετικό και πλούσιο ,τα κρασιά του πολύ καλής ποιότητας . Γενικά μείναμε πολύ ευχαριστημένοι !!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το συνιστώ !!Ειναι πολυ όμορφο και πεντακάθαρο σε ωραίο σημείο της Ρόδου ! Δίπλα στη θάλασσα .Ευγενέστατο και πάντα χαμογελαστό προσωπικό !
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Stefanos M

Αγαπητέ κύριε Στέφανε Μ.

Σας ευχαριστούμε για την υπέροχη κριτική σας!

είμαστε πολύ χαρούμενοι που περάσατε αξέχαστες διακοπές και μείνατε ικανοποιημένοι από την Φιλοξενία μας και το ευγενικό προσωπικό μας.

θα χαρούμε πολύ να σας δούμε ξανά το Καλοκαίρι του 2022!

Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο, ακούραστο και πάντα χαμογελαστό προσωπικό. Εγώ και η παρέα μου δεν χρειαζόμασταν κάτι άλλο για να περάσουμε μια αξέχαστη εβδομάδα.. Θα μου μείνουν αξέχαστες οι βουτιές στην πεντακάθαρη πισίνα του ή στην ωραία παραλία του.. Το ωραίο και άφθονο φαγητό τα υπέροχα κοκτέιλ, η μουσικές βραδιές και τόσα άλλα που θα μου μείνουν αξέχαστες αναμνήσεις! Εύχομαι και του χρόνου να μπορέσω εγώ και η παρέα μου να σας επισκεφτούμε ξανά!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Διαθέτει δικό του parking εμείς δεν είχαμε κάποιο πρόβλημα.. Ακριβώς δίπλα είναι η αγορά Εψιλον έτσι νομίζω λέγεται με αρκετά μαγαζιά.. Αξίζει να πάτε..
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, Eleftheria L
Ο/η Hatziagorou Christina, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Grecotel Lux Me Dama Dama, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητή κυρία Ελευθερία Λ.

σας ευχαριστούμε θερμά που μας επιλέξατε για τις πολύτιμες διακοπές σας καθώς και για το εξαιρετικό σχόλιο σας !

η αναφορά σας μας δίνει δύναμη να συνεχίσουμε να προσφέρουμε μοναδικές εμπειρίες διακοπών, όμορφων στιγμών και έντονα συναισθήματα με εξυπηρέτηση από καρδίας.

περιμένουμε εσάς και την παρέας σας να σας δούμε ξανά το Καλοκαίρι του 2022!

Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2021

Υπέροχοι άνθρωποι, παροχές που δεν φανταζομασταν, τοποθεσια πολυ βολικη για βολτες στην πολη και περιηγήσεις στο νησί. Μια αξεχαστη εμπειρια διακοπών, ξεκούρασης, ανεμελιάς, χαράς, ζεστασιάς, εξαιρετικό φαγητο απο τα καλυτερα που έχουμε γευτεί! Σας ευχαριστουμε θερμά για όλα, όλους! Ελπίζουμε να τα ξαναπουμε συντομα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, 995efstathiaa
Ο/η Hatziagorou Christina, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Grecotel Lux Me Dama Dama, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιουλίου 2021

Αγαπητή κυρία Ευσταθία,

σας ευχαριστούμε θερμά για το θαυμάσιο σχόλιο σας!

όλη η Ομάδα του Grecotel LuxMe Dama Dama χάρηκε πραγματικά που Φιλοξενήσαμε την υπέροχη Οικογένειά σας!

σας ευχόμαστε να περάσετε ένα υπέροχο Καλοκαίρι και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο Νησί του Ηλίου.

Η κριτική έγινε: 22 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ο επαγγελματισμός στο service η εξυπηρέτηση σε όλο του το μεγαλείο. Φανταστική υποδοχή όλο το προσωπικό ευγενέστατο . Μπράβο παιδιά συνεχίστε έτσι η ελληνική φιλοξενία βρίσκεται στο πρόσωπό σας.Η το καλωσόρισμα από τον κύριο διευθυντή του ξενοδοχείου ήταν θερμότατο και μας εξυπηρέτησε στο check in.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, KoumoundourosI
Ο/η Christina Hatziagorou, Guest Services / Front Office του Grecotel Lux Me Dama Dama, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουνίου 2021

Αγαπητέ κύριε Κουμουνδούρε,

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τα καλά σας λόγια σχετικά με το ξενοδοχείο,
τις υπηρεσίες που προσφέρουμε και το ευγενικό προσωπικό.

Σχόλια σαν τα δικά σας ενισχύουν την θετική μας ενέργεια και δύναμη για την συνέχιση παροχής υψηλού επιπέδου υπηρεσιών προς τους φιλοξενούμενους μας!

Προσδοκώντας να έχουμε την χαρά να σας καλωσορίσουμε και του χρόνου στο
Grecotel Lux Me Dama Dama, σας ευχόμαστε έναν ευχάριστο καλοκαίρι.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Κοτζανταπάνης Δημήτρης