1.131
1.131
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή υποδομή, εξαιρετική παραλία, πολύ υψηλού επιπέδου υπηρεσίες, αλλά αυτό που ξεχωρίζει είναι το χαμόγελο και η εξυπηρέτηση του προσωπικού
Εξαιρετική επιλογή
Τα δυο εστιατόρια πολύ καλά και εντυπωσιακά τα φυτά στην παραλια

Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, DeriziotisKonstant
Ο/η harmony_el, Γενικός Διευθυντής του Rodos Palladium, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Ιουλίου 2018

Αξιότιμε Κύριε Δεριζιώτη,

Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση του ξενοδοχείου Rodos Palladium Leisure & Wellness για τη διαμονή σας και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε τις εντυπώσεις σας. H εξαιρετική βαθμολογία σας αποτελεί την καλύτερη ανταμοιβή για τις προσπάθειές μας. Ήταν μεγάλη μας χαρά να διαβάζουμε τόσο όμορφα σχόλια, και ειδικά για την ευγένεια και τη φιλικότητα του προσωπικού μας. Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας την επόμενη φορά που θα επισκεφτείτε τη Ρόδο.

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2018

οι παροχες του ξενοδοχειου πολυ καλες ιδιως το πολυ πλουσιο πρωινο του και η ευγενεια του προσωπικου του οσο και οι ανετοι χωροι του.μεγαλη πισινα πολες ομπρελες στην θαλασσα αλλα πολυ μικρες χωρις σερβις στις ξαπλωστρες και με χωρους διασκεδασης.

Συμβουλή: για καλυτερη θεα στους επανω οροφους και ζητηστε διπλο κρεβατι.
  • Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, γεωργιος κ
Ο/η harmony_el, Γενικός Διευθυντής του Rodos Palladium, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Αυγούστου 2018

Αγαπητέ μας φιλοξενούμενε,

Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε τον πολύτιμο χρόνο σας για να αξιολογήσετε το ξενοδοχείο μας. Η βαθμολογία σας, είναι ο καλύτερος τρόπος επιβράβευσης των προσπαθειών μας. Χαιρόμαστε που οι παροχές μας, το πρωινό και η εξυπηρέτηση του προσωπικού μας φάνηκε αντάξιο των προσδοκιών σας
Τα σχόλια και οι προτάσεις των επισκεπτών μας αποτελούν σημαντικό μέρος της συνεχούς προσπάθειας μας για περαιτέρω βελτίωση των παροχών και των υπηρεσιών μας.

Θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι έχουμε λάβει υπόψη και αξιολογήσει το σχόλιο σας αναφορικά με το με το μέγεθος των ομπρελών και την έλλειψη service στην παράλια και θα προσπαθήσουμε να καλύψουμε αυτές τις ανάγκες στο άμεσο μέλλον.

Θα χαιρόμασταν να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας την επόμενη φορά που θα επιλέξετε την Ρόδο για τις διακοπές σας.

Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2017

η περιοχη που βρισκεται ειναι πολυ καλη , σχετικα κοντα στην πολη της Ροδου .
ο κηπος ειναι πανεμορφος με τα φυτα να φτανουν μεχρι τις ξαπλωστρες στην παραλια . το πρωινο πολυ καλο ,με μαγειρες να σου ετοιμαζουν επι τοπου την αγαπημενη σου ομελετα .δεν μου αρεσε το κτιριακο κομματι , τεσσερα μεμονωμενα πολυοροφα κτιρια οπως ηταν μοδα καποιες δεκαετιες πριν (δεν ειναι κατι που μπορει να αλλαχτει ) αλλα σιγουρα μπορει να βελτιωθει αισθητικα ,τα δωματια αν και καλοσυντηρημενα θελουν σιγουρα μια καλη ανακαινιση και να βγαλουν επιτελους τις μοκετες οχι μονο απο το παλλαντιουμ αλλα απο ολα τα ξενοδοχεια ....

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, kastrini
Ο/η harmony_el, General Manager του Rodos Palladium, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Οκτωβρίου 2017

Αξιότιμε φιλοξενούμενε,

Θέλω να σας ευχαριστήσω για το ότι διαλέξατε το ξενοδοχείο μας, για τις πολύτιμες διακοπές σας και για το ότι αφιερώσατε χρόνο στο να γράψετε μια κριτική όπου μοιράζεστε τις εμπειρίες σας μαζί μας.
Με μεγάλη μου χαρά διάβασα ότι σας άρεσε πολύ ο πράσινος κήπος μας και η περιοχή όπου βρίσκεται το ξενοδοχείο μας, διότι είναι κοντά στην πόλη της Ρόδου. Επίσης με χαροποίησε ιδιαίτερα το γεγονός ότι λάβατε πολύ καλές υπηρεσίες από το προσωπικό μας στην κουζίνα και το ότι απολαύσατε την αγαπημένη σας ομελέτα.
Όσο αφορά τα σχόλιά σας για την αρχιτεκτονική του ξενοδοχείου θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για αυτές σας τις παρατηρήσεις. Θέλω να σας διαβεβαιώσω ότι θα τις λάβουμε σοβαρά υπόψη μας, διότι στόχος μας είναι να βελτιώνουμε συνεχώς, τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας. Επίσης θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι η ανακαίνιση των δωματίων μας θα συνεχίσει αυτόν τον χειμώνα, όπου όλα τα χαλιά θα απομακρυνθούν και θα αντικατασταθούν με ένα δάπεδο από πλακάκια.
Για άλλη μια φορά θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για την κριτική σας. Θα μας χαροποιούσε πολύ αν κάποια στιγμή στο μέλλον αποφασίζατε να ξανά επισκεφτείτε το ξενοδοχείο μας.

Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2017

Μα τι να πρωτογραψω για αυτό το υπέροχο ξενοδοχείο !!!! Πηγαίνουμε επί έξι συνεχόμενα χρόνια γιατί είμαστε απόλυτα ευχαριστημένοι πάνω απο όλα για όλο το πρωσοπικό όπου όλοι τους είναι πρόθυμοι να μας προσφέρουν το καλύτερο απο την στιγμή της άφιξης μέχρι την αναχώρησή μας, κά νουν τα πάντα για να έχουμε ευχάριστη διαμονή!!! Η τοποθεσία ειναι άριστη το πρωί απολαμβάνουμε απο το μπαλκόνι την Ανατολή του ήλιου με το απέραντο γαλάζιο η θάλασσα καταπληκτική το δωμάτιο ειναι άψογο συνεχώς μας φρόντιζαν να ειναι καθαρό δύο φορές την ημέρα άλλαζαν πετσέτες.
Ο μάγειρας υπέροχος με τις υπέροχες δημιουργίες του και το ενδιαφέρον του να μας ευχαριστήσει!!! Ο σερβιτόρος κύριος Χρήστος ήταν πάντα πρόθυμος να μας φροντίζει .Ολοι οι χώροι πεντακάθαροι και σωστά επιμελημένοι.Το room service πολυ προσεγμένο με πολυ ευγένεια και πολύ χαμόγελο!!!!
Το βασικότερο για όλο το πρωσοπικό πολύ φιλικό πραγματικά σε κάνουν να αισθάνεσαι υπέροχα !!!Για όλους αυτούς τους λόγους είμαστε πελάτες του palladium rhodos και ευχόμαστε και του χρόνου να πάμε ξανά!!! Παναγιώτης και Βασιλική

Συμβουλή: Θέα θάλασσα
  • Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, takiskaraouzas
Ο/η harmony_el, General Manager του Rodos Palladium, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Αυγούστου 2017

Αξιαγάπητοι μας φιλοξενούμενοι,

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου, γι'αυτά σας τα υπέροχα λόγια. Είναι μεγάλη τιμή για εμάς να ξέρουμε ότι μας προτιμάτε για συνεχόμενες χρονιές και ότι έχετε μείνει υπερβολικά ευχαριστημένοι από τις υπηρεσίες μας και ιδιαίτερα από το φιλικό και ευγενικό μας προσωπικό. Θα μεταφέρουμε να καλά σας λόγια σε όλους μας τους συναδέλφους. Σας ευχαριστώ για άλλη μια φορά για την τόσο καλή σας κριτική, αυτό αποτελεί την καλύτερη επιβράβευση των προσπαθειών μας. Θα χαρούμε πάρα πολύ να σας έχουμε ξανά κοντά μας, του χρόνου, για μια ακόμη υπέροχη διαμονή!

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκέφθηκα το 1999 και είχα τις καλύτερες αναμνήσεις.
Τώρα που το επισκέφθηκα πάλι το βρήκα ακόμα καλύτερο.
Είναι αυτό που ζητάς για τις λίγες μέρες ξεκούρασης με υπέροχους χώρους θαυμάσια εξυπηρέτηση και παρά πολλές υπηρεσίες.
Η διαμονή είναι σκέτη απόλαυση.

Διαμονή: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, IOANNIS T
Ο/η harmony_el, General Manager του Rodos Palladium, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Ιουλίου 2017

Αγαπητέ μας Φιλοξενούμενε, Εκ μέρους όλων μας εδώ στο ξενοδοχείο Rodos Palladium Leisure & Wellness, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για την επιλογή το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε τις τόσο όμορφες εντυπώσεις σας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μετά από τόσα χρόνια μας επισκευτήκατε ξανά και περάσσατε ακόμα καλύτερα και από την πρώτη σας φορά. Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας την επόμενη φορά που θα επιλέξετε την όμορφη Ρόδο για τις διακοπές σας Με τιμή, Mπάμπης Γαρεφαλάκης, Γενικός Διευθυντής