Η κριτική γράφτηκε 2 Μαΐου 2018

Εξαιρετικό ξενοδοχείο με ευγενέστατο και γεμάτο ενέργεια προσωπικό! Τα δωμάτια πεντακάθαρα και εντυπωσιακά, η θέα καταπληκτική, ενώ η θάλασσα μπροστά από το ξενοδοχείο πανέμορφη και πεντακάθαρη. Το φαγητό ήταν γευστικό και ποιοτικό, παρά την αφθονία του. Πραγματικά δε μπορώ να εντοπίσω κάτι αρνητικό. Μπράβο!

• Διαμονή: Απρίλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, St86-tr
Ο/η repmgr, Reputation Manager του Aldemar Amilia Mare, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Μαΐου 2018

Αγαπητη St86-tr,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας από το ξενοδοχείο μας Aldemar Amilia Mare . Η στήριξή σας μας ενθαρρύνει να συνεχίσουμε τις προσπάθειές μας για την ικανοποίηση των επισκεπτών μας, Δώστε μας την ευκαιρία να σας προσφέρουμε ξανά συναρπαστικές και αξέχαστες στιγμές στην Aldemar, με αυθεντική φιλοξενία – κάτι που προσφέρουμε στους ταξιδιώτες για 30 χρόνια.

Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2018

Εξαιρετικές διακοπές τον Αύγουστο την Ρόδο στο amilia Mare, πολύ ωραία παραλία και εξαιρετικό φαγητό με πολλές επιλογές. Φιλικό προσωπικό, ωραία ατμόσφαιρα, καλή ομάδα animation. ο περιβάλλοντας χώρος και οι κήποι σε πολύ καλή κατάσταση.

Συμβουλή: Κεντρικό κτίριο
  • Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, NanitaK2
Ο/η repmgr, other του Aldemar Amilia Mare, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητη Nanita K,

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2018

4μελής οικογένεια πήγαμε τον Αύγουστο, δεν υπήρχαν Έλληνες σχεδόν καθόλου και η αλήθεια είναι ότι μάλλον δεν μας θέλουν, οι τιμές τους αν ρωτήσετε είναι 50% πιο ακριβές από ότι αν το κλείσετε από το εξωτερικό, οι πελάτες από Ανατολική Ευρώπη, η παραλία πολύ μικρή για τον κόσμο που έχει και τίποτα το ιδιαίτερο, το φαγητό μέτριο κομμένο και ραμμένο στους ξένους πελάτες, το animation πάλι αδιάφορο, ένα ξενοδοχείο παρηκμασμένο χωρίς να αξίζει τα χρήματα του.

• Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, antraf751
Ο/η repmgr, Reputation Manager του Aldemar Amilia Mare, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητε antraf751,

Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που μας αφιερώσατε και γράψατε αυτή την αξιολόγηση. Μας ενδιαφέρει πολύ η γνώμη σας για να βελτιώσουμε το επίπεδο των υπηρεσιών μας. Λυπούμαστε που μαθαίνουμε ότι δεν ανταποκριθήκαμε επαρκώς στις απαιτήσεις της διαμονή σας. Ωστόσο, επιτρέψτε μας να σας πούμε ότι έχουμε αρκετούς Έλληνες πελάτες τους οποίους προσπαθούμε να εξυπηρετήσουμε έτσι ώστε να μας προτιμήσουν και στο μέλλον κάτι που αποτελεί βασική προτεραιότητα των Ξενοδοχείων μας. Σε καμία περίπτωση δεν προσαρμόζουμε την φιλοξενία μας με βάση την οποιαδήποτε εθνικότητα και αυτό για τα στάνταρ μας παραμένουν ψηλά και συμβαδίζουν με τις απαιτήσεις των πελατών μας. Είναι κρίμα, που δεν μοιραστήκαμε μαζί μας τους προβληματισμούς σας καθ όλη τη διάρκεια της παραμονής σας. Είμαστε σίγουροι ότι τα στελέχη της υποδοχής πελατών θα είχαν βρει τις λύσεις που θα σας ικανοποιούσαν και θα αποφεύγατε όποια ταλαιπωρία. Ελπίζουμε στο μέλλον να σας υποδεχθούμε σε ένα από στο ξενοδοχείο μας. Παρακαλώ, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε απευθείας μαζί μας για μελλοντικές κρατήσεις.

Με τιμη
Reputation Manager
Aldemar Resorts

Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2017

Η φετεινη παραμονη μας κοντα σας ηταν παλι αψογη , οπως εξ αλλου και τα τελευταια 17χρονια που επισκεπτομαστε το ξενοδοχειο σας! Η σχολαστικη καθαριοτητα ειναι απο τα πολυ "υπερ" του καταλυματος σας. Θα ηθελα ωστοσο να σταθω στην ευχαριστη εμπειρια του πρωινου στο VIP εστιατοριο Διονυσος και στο προσωπικο του , με προεξεχουσα εξυπηρετηση απο την ταχυτατη και ευγενεστατη Φλωρα , καθως και την διακριτικη παρουσια των εκει σερβιτορων !!

• Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ΓΙΑΝΝΗΣ Β
Ο/η repmgr, Reputation Manager του Aldemar Amilia Mare, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητε ΓΙΑΝΝΗΣ Β,
Η στήριξή σας μας ενθαρρύνει να συνεχίσουμε τις προσπάθειές μας για την ικανοποίηση των επισκεπτών μας, Δώστε μας την ευκαιρία να σας προσφέρουμε ξανά συναρπαστικές και αξέχαστες στιγμές στην Aldemar, με αυθεντική φιλοξενία – κάτι που προσφέρουμε στους ταξιδιώτες για περισσότερα από 20 χρόνια.

Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2017

Έχουμε πάει οικογενειακά πολλές φορές. Πάντα φεύγαμε ενθουσιασμένοι. Σε υπέροχη τοποθεσία με καταπληκτική θέα ! Οι κήποι του ξενοδοχείου πολύ καλά φροντισμένοι.
Φροντισμένο και καθαρό δωμάτιο και καλή εξυπηρέτηση από τους εργαζόμενους.
Πολύ ωραία παραλία και για παιδιά.
Το προσωπικό είναι εξαιρετικά φιλικό, εξυπηρετικό και ευχάριστο! Κατά τη γνώμη μου, οι άνθρωποι είναι που κάνουν τη διαφορά εδώ! Το φαγητό πολύ καλό με πολλές επιλογές.
Εχει και 4 θεματικά εστιατόρια ( κινέζικο- ελληνικό- ιταλικό-γαλλικό ) .ΚΑΤΑ την γνώμη μου για να ξεχωρίσει πραγματικά το Amilia mare πρέπει να βάλουν στα πλάνα τούς την δημιουργία ενός water park για μικρούς και μεγάλους.

Συμβουλή: ΣΤΟ κεντρικο κτιριο με θεα τη θαλασσα!
  • Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, ΤΑΣΟΣ Β