1.921
1.921
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο ξενοδοχείο σε μεγάλη έκταση .Οχι πάνω στη παραλία , όμως με αμαξάκια η μετακίνηση είναι ευχάριστη . Θα ήθελα παραπάνω πράγματα για παιδιά , ειδικά για βράδυ . Νόστιμο φαγητό , ευχαριστημένο προσωπικό χωρίς παράπονα ( σπάνιο στις μέρες μας ).εξτρα χρέωση στο beach bar μεγάλο μείον για all inclusive

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, AnnaAthens5
Ο/η La Marquise H, Γενικός Διευθυντής του La Marquise Luxury Resort Complex, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Ιουνίου 2018

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε ιδιαίτερα που αποφασίσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας όσο αφορά τις πρόσφατες διακοπές σας στο ξενοδοχείο La Marquise. Ευχαριστούμε πολύ και για όλα αυτά που γράψατε για εμάς. Η γνώμη των φιλοξενούμενών μας είναι πολύ σημαντική για τις ομάδες μας καθώς η κριτική βοηθάει πάντα να γινόμαστε καλύτεροι.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον.

Michael Karagiannis
General Manager

Η κριτική γράφτηκε 8 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε δέκα μέρες με την οικογένειά μου και έχω καλά και αρνητικά σχόλια. Οι εγκαταστάσεις καταρχήν είναι πάρα πολύ καλές και πολύ καθαροί εξωτερικοί χώροι. Το προσωπικό του εστιατορίου και των μπαρ ήταν εξυπηρετικό και πρόθυμο. Τα φαγητά πολύ νόστιμα και σε αφθονία. Δεν μπορώ να πω το ίδιο για το προσωπικό της υποδοχής όπου και κατά την ώρα του check in ήταν ψυχροί και αδιάφοροι, αλλά κυριώς αργότερα όταν διαπιστώσαμε πως υπολειτουργούσε το ψυγείο στο δωμάτιο χρειάστηκε να τους τηλεφωνήσουμε 3 φορές σε διάστημα 5 ωρών για να μας στείλουν τεχνίτη και μας αγνοούσαν. Οταν τελικά πήγαμε στη ρεσεψιόν και το είπαμε πάλι μας κοιτούσαν λες και ζητούσαμε κάτι εξωπραγματικό. Τελικά ήρθε τεχνίτης το ψυγείο δεν δούλεψε ποτέ καλά μας είπε κάτι παιδιάστικες δικαιολογίες, ούτε κρύο νερό δεν είχαμε, αλλά μας αγνοούσαν. Το δωμάτιο σχετικά καθαρό θα μπορούσε και καλύτερα. Το μπαλκόνι όμως δεν καθαρίστηκε ποτέ. Είναι μέρος του δωματίου!!!! Η πισίνες πολλές αλλά ρηχές. Η παραλία σχετικά καλή αλλά υπήρχαν ακόμα καλύτερες στη Ρόδο.

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, maxdimk
Ο/η La Marquise H, PR Manager του La Marquise Luxury Resort Complex, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε ιδιαίτερα που αποφασίσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας όσο αφορά τις πρόσφατες διακοπές σας στο ξενοδοχείο La Marquise. Είμαστε χαρούμενοι που περάσατε καλά μαζί μας και σας υποσχόμαστε ότι θα προσπαθούμε να γινόμαστε όλο και καλύτεροι σε όλους τους τομείς που αφορούν στο ξενοδοχείο μας.
Έχουμε λάβει ακόμα υπόψη τα σχόλια σας σχετικά με την καθαριότητα των δωματίων, 'οπως και με την υπολειτουργία του ψυγείου, και το προσωπικό της ρεσεψιόν,τα οποία έχουν επίσης σταλεί στα ανάλογα τμήματα μας για περαιτέρω αξιολόγηση.
Σας ευχαριστούμε και πάλι για τον πολύτιμο χρόνο σας και ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε σύντομα για να σας δώσουμε πλήρη ικανοποίηση, οι ομάδες μας καταβάλλοντας κάθε δυνατή προσπάθεια να ανταποκριθούν καλύτερα στις προσδοκίες των αγαπητών μας πελατών.

Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2017

Όλα ηταν τελεια. Το προσωπικο της Τραπεζαρίας με ένα χαμογελο συνεχεια. Εξυπηρετηση,ευγενια Αυτό διακρινει το προσωπικο του ξενοδοχείου.Ωραιοι και ευρυχωροι χωροι.
Ευχαριστούμε πολύ,για το ομορφο τριημερο.

Διαμονή: Οκτώβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Σταμάτιος Μ
Ο/η La Marquise H, PR Manager του La Marquise Luxury Resort Complex, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε θερμά που μοιραστήκατε την πρόσφατη εμπειρία σας σχετικά με το ξενοδοχείο La Marquise. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που απολαύσατε την εξυπηρέτηση του προσωπικού, το άνετο και καθαρό περιβάλλον αλλά και το σύνολο των υπηρεσιών μας.
Θα θέλαμε να εκφράσουμε την ειλικρινή ευγνωμοσύνη μας, καθώς τα σχόλια σας αποτελούν κίνητρο για όλη την ομάδα μας, ενώ μας ωθούν στο να εξελίξουμε ακόμη περισσότερο την ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών μας. Συνιστούν επίσης ενθαρρυντικά σχόλια, τα οποία βοηθούν το προσωπικό να συνεχίσει ακούραστα την άρτια εξυπηρέτηση σας. Να είστε βέβαιοι πως θα τα μοιραστούμε με όλη την ομάδα.
Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για οποιαδήποτε βοήθεια ή για τυχόν μελλοντική κράτηση στο ξενοδοχείο μας.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο La Marquise, σύντομα!
Θερμούς χαιρετισμούς,

Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι πολύ καλό είναι πραγματικά πενταστερο ξενοδοχείο. Καλό σέρβις στα μπαρ και τα εστιατόρια. Πολύ ωραία δωμάτια μεγάλα άνετα καθαρά. Καλό φαγητό. Ωραίες πισίνες . Καθαρό παντού και οι κοινόχρηστη χώροι. Είναι πολύ καλό!!!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, Giannis K
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2017

κομψό και με άποψη υψηλής αισθητικής , με φιλικό προσωπικό , εξαιρετική διοίκηση και συντονισμένη εξυπηρέτηση , με αρκετά όμορφα διαμορφωμένο περιβάλλον χώρο και καλοφτιαγμένα εστιατόρια
ανεπιφύλακτα προτείνετε για επαγγελματική και προσωπική επίσκεψη

Συμβουλή: καλέστε στην υποδοχή
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, NEXUSNN29
Ο/η La Marquise H, PR Manager του La Marquise Luxury Resort Complex, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Ιουλίου 2017

Αγαπητέ πελάτη,

Εκ μέρους ολόκληρης της ομάδας του La Marquise Hotel θα ήθελα να σας ευχαριστήσω που αποφασίσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο Tripadvisor. Είναι χαρά μας να διαβάζουμε ότι μείνατε ευχαριστημένοι με τη διαμονή σας στο κομψό και με άποψη υψηλής αισθητικής ξενοδοχείο μας, με όμορφα διαμορφωμένο περιβάλλον χώρο και καλοφτιαγμένα εστιατόρια.
Προσπαθούμε πάντα να προσφέρουμε ποιοτικές υπηρεσίες και να εκπροσωπούμε επάξια την ελληνική φιλοξενία.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον.