1.932
1.932
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι πολύ καλό είναι πραγματικά πενταστερο ξενοδοχείο. Καλό σέρβις στα μπαρ και τα εστιατόρια. Πολύ ωραία δωμάτια μεγάλα άνετα καθαρά. Καλό φαγητό. Ωραίες πισίνες . Καθαρό παντού και οι κοινόχρηστη χώροι. Είναι πολύ καλό!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, Giannis K
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2017

κομψό και με άποψη υψηλής αισθητικής , με φιλικό προσωπικό , εξαιρετική διοίκηση και συντονισμένη εξυπηρέτηση , με αρκετά όμορφα διαμορφωμένο περιβάλλον χώρο και καλοφτιαγμένα εστιατόρια
ανεπιφύλακτα προτείνετε για επαγγελματική και προσωπική επίσκεψη

Συμβουλή για το δωμάτιο: καλέστε στην υποδοχή
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, NEXUSNN29
Ο/η La Marquise H, PR Manager του La Marquise Luxury Resort Complex, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουλίου 2017

Αγαπητέ πελάτη,

Εκ μέρους ολόκληρης της ομάδας του La Marquise Hotel θα ήθελα να σας ευχαριστήσω που αποφασίσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο Tripadvisor. Είναι χαρά μας να διαβάζουμε ότι μείνατε ευχαριστημένοι με τη διαμονή σας στο κομψό και με άποψη υψηλής αισθητικής ξενοδοχείο μας, με όμορφα διαμορφωμένο περιβάλλον χώρο και καλοφτιαγμένα εστιατόρια.
Προσπαθούμε πάντα να προσφέρουμε ποιοτικές υπηρεσίες και να εκπροσωπούμε επάξια την ελληνική φιλοξενία.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον.

La Marquise Resort Hotel
Web Team Department
Kallithea, Rhodes

Η κριτική έγινε: 27 Απριλίου 2017

Ενα από τα καλύτερα resort της Μεσογείου. Οι χώροι πεντακάθαροι, τα δωμάτια καινούρια και άνετα με όλες τις ανέσεις. Ο διαχωρισμός του ξενοδοχείου σε οικογένειες και σε ενήλικους σε 2 χωριστά συγκροτήματα πολύ βολικός. Το φαγητό και η παραλία άριστες. Η ευγένεια και η εξυπηρέτηση άψογη.

Συμβουλή για το δωμάτιο: θέα πισίνα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, Alexandros_Giotis
Ο/η La Marquise H, Διευθυντής Πωλήσεων του La Marquise Luxury Resort Complex, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Μαΐου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε θερμά που μοιραστήκατε την πρόσφατη εμπειρία σας σχετικά με το ξενοδοχείο La Marquise. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που απολαύσατε την εξυπηρέτηση του προσωπικού, το άνετο και καθαρό περιβάλλον αλλά και το σύνολο των υπηρεσιών μας.
Θα θέλαμε να εκφράσουμε την ειλικρινή ευγνωμοσύνη μας, καθώς τα σχόλια σας αποτελούν κίνητρο για όλη την ομάδα μας, ενώ μας ωθούν στο να εξελίξουμε ακόμη περισσότερο την ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών μας. Συνιστούν επίσης ενθαρρυντικά σχόλια, τα οποία βοηθούν το προσωπικό να συνεχίσει ακούραστα την άρτια εξυπηρέτηση σας. Να είστε βέβαιοι πως θα τα μοιραστούμε με όλη την ομάδα.
Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για οποιαδήποτε βοήθεια ή για τυχόν μελλοντική κράτηση στο ξενοδοχείο μας.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο La Marquise, σύντομα!

Θερμούς χαιρετισμούς,

Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

το τελειο ξενοδοχειο, με φανταστικους χωρους, πισινες παντου , με πολλες αθλητικες δραστηριοτητες, τελειο και αφθονο φαγητο, τεράστια και ευρύχωρα δωμάτια . Η θαλασσα ειναι μπροστα και σε πηγαινει και αμαξακι αν θες.Το προςωπικο του ξενοδοχείου ειναι απίστευτα ευγενικό απο τον διευθυντή μέχρι τον τελευταίο υπάλληλο και πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει σε ολα, ιδιαίτερα ο μετρ του εστιατορίου και το προςωπικο του που είχαμε καθημερινή επαφή ηταν άψογοι !!ολα ηταν μαγικά !!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, _O5528PF
Ο/η La Marquise H, Διευθυντής Πωλήσεων του La Marquise Luxury Resort Complex, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Μαΐου 2017

Αγαπητέ πελάτη,

Εκ μέρους ολόκληρης της ομάδας του La Marquise Hotel θα ήθελα να σας ευχαριστήσω πολύ για την κριτική σας στο TripAdvisor όσον αφορά τις πρόσφατες διακοπές σας κοντά μας. Προσπαθούμε πάντα να προσφέρουμε υπηρεσίες υψηλών προδιαγραφών σε συνδυασμό με την προσωπική μας φροντίδα.
Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια μαγική διαμονή στο ξενοδοχείο μας και ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι!

Η κριτική έγινε: 8 Δεκεμβρίου 2016

Το ξενοδοχείο ήταν απίστευτα ωραίο, πισίνες παντού, κυριαρχουσε το χαμογελο και η προθυμια να σε βοηθησουν ολο το προσωπικο του ξενοδοχειου. Ιδιαιτερα ο μετρ ,Νικος, του χωρου του εστιατοριου ηταν παντα χαμογελαστος και ετοιμος να μας εξυπηρετισει στη παραμικρη αναγκη μας. Το δωματιο ηταν εξαιρετικο και ευρυχωρο επισης. Ολα τα γευματα ειχαν μεγαλη ποικιλια και ηταν ολα ποιοτικα και πολυ νοστιμα. Νοιωθεις την πολυτελεια σε καθε σου βημα

Συμβουλή για το δωμάτιο: Κοντα σε πισινα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, GioMenek
Ο/η La Marquise H, Διευθυντής Πωλήσεων του La Marquise Luxury Resort Complex, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ πελάτη,

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω θερμά για τα όμορφα σχόλια που γράψατε για το ξενοδοχείο La Marquise. Κριτικές σαν τη δική σας μας επιβεβαιώνουν και μας εμπνέουν να συνεχίσουμε αυτή την προσπάθεια με τον ίδιο ρυθμό και προς την ίδια κατεύθυνση. Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας.