1.933
1.933
Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

το τελειο ξενοδοχειο, με φανταστικους χωρους, πισινες παντου , με πολλες αθλητικες δραστηριοτητες, τελειο και αφθονο φαγητο, τεράστια και ευρύχωρα δωμάτια . Η θαλασσα ειναι μπροστα και σε πηγαινει και αμαξακι αν θες.Το προςωπικο του ξενοδοχείου ειναι απίστευτα ευγενικό απο τον διευθυντή μέχρι τον τελευταίο υπάλληλο και πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει σε ολα, ιδιαίτερα ο μετρ του εστιατορίου και το προςωπικο του που είχαμε καθημερινή επαφή ηταν άψογοι !!ολα ηταν μαγικά !!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, _O5528PF
Ο/η La Marquise H, Διευθυντής Πωλήσεων του La Marquise Luxury Resort Complex, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Μαΐου 2017

Αγαπητέ πελάτη,

Εκ μέρους ολόκληρης της ομάδας του La Marquise Hotel θα ήθελα να σας ευχαριστήσω πολύ για την κριτική σας στο TripAdvisor όσον αφορά τις πρόσφατες διακοπές σας κοντά μας. Προσπαθούμε πάντα να προσφέρουμε υπηρεσίες υψηλών προδιαγραφών σε συνδυασμό με την προσωπική μας φροντίδα.
Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια μαγική διαμονή στο ξενοδοχείο μας και ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι!

Η κριτική έγινε: 8 Δεκεμβρίου 2016

Το ξενοδοχείο ήταν απίστευτα ωραίο, πισίνες παντού, κυριαρχουσε το χαμογελο και η προθυμια να σε βοηθησουν ολο το προσωπικο του ξενοδοχειου. Ιδιαιτερα ο μετρ ,Νικος, του χωρου του εστιατοριου ηταν παντα χαμογελαστος και ετοιμος να μας εξυπηρετισει στη παραμικρη αναγκη μας. Το δωματιο ηταν εξαιρετικο και ευρυχωρο επισης. Ολα τα γευματα ειχαν μεγαλη ποικιλια και ηταν ολα ποιοτικα και πολυ νοστιμα. Νοιωθεις την πολυτελεια σε καθε σου βημα

Συμβουλή για το δωμάτιο: Κοντα σε πισινα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, GioMenek
Ο/η La Marquise H, Διευθυντής Πωλήσεων του La Marquise Luxury Resort Complex, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ πελάτη,

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω θερμά για τα όμορφα σχόλια που γράψατε για το ξενοδοχείο La Marquise. Κριτικές σαν τη δική σας μας επιβεβαιώνουν και μας εμπνέουν να συνεχίσουμε αυτή την προσπάθεια με τον ίδιο ρυθμό και προς την ίδια κατεύθυνση. Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2016

Μείναμε στο ξενοδοχείο τον Αύγουστο του 2016. Ειλικρινά δεν έχω λόγια! Απίστευτα ευγενικό προσωπικό εκπληκτικές εγκαταστάσεις,καθαριότητα, ποικιλία και ποιότητα φαγητού που δεν έχω συναντήσει σε κανένα ξενοδοχείο πέντε αστέρων μέχρι τώρα!συγχαρητήρια στον κύριο Σφακιανάκη manager του ξενοδοχείου και σε όλο το προσωπικό!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, κατερινα π
Ο/η La_Marquise_Rhodes, Διευθυντής Πωλήσεων του La Marquise Luxury Resort Complex, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Σεπτεμβρίου 2016

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε απεριόριστα για τα θερμά σας λόγια και πάνω απ'όλα σας ευχαριστούμε που αγαπήσατε το ξενοδοχείο La Marquise και την Ρόδο! Οι διακοπές είναι μια ιερή έννοια και για το λόγο αυτό προσπαθούμε να προσφέρουμε και να λειτουργούμε ως ξενοδοχείο και ως άνθρωποι όπως ακριβώς θα θέλαμε να λειτουργούν και απέναντι μας όταν πηγαίνουμε διακοπές.
Είναι χαρά μας να διαβάζουμε ότι μείνατε ευχαριστημένοι με τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και με τις υπηρεσίες μας. Κριτικές σαν τη δική σας μας επιβεβαιώνουν και μας εμπνέουν να συνεχίσουμε αυτή την προσπάθεια με τον ίδιο ρυθμό και προς την ίδια κατεύθυνση.
Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2016

ΕΝΑ πραγματικα πενταστερο ξενοδοχειο με ευγενικο προσωπικο προθυμο να σε εξυπηρετησειΙ σε ολα τα ποστα και ιδιαιτερα στο εστιατορειο
Το φαγητο πολυ καλο με μεγαλη ποικιλια και επαρκεια .
Τα παιδια στο σερβις επαγγελματιες και χαμογελαστοι
Το δωματιο αρκετα καλο με μονο παραπονο η τηλεοραση εδειχνε μονο ενα καναλι ελληνικο και ολα τα δορυφορικα
Η καθαριοτητα παντου καλη
Οι πισινες ειναι το κατι αλλο με καλες ξαπλωστρες και πετσετες καθημερινα,υπαρχει και παιδικη πισινα και διπλα παιδοτοπος
ΤΑ BAR υπεροχα και τα βραδυα υπαρχει ΖΩΝΤΑΝΗ μουσικη ποιοτικη και οχι τυπου'' ΖΟΡΜΠΑ''
Γενικα ειναι μια μοναδα που σιγουρα σεβεται τον πελατη και θα πηγαινα ξανα

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωματιο με θεα θαλασσα
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, vestito
Ο/η La_Marquise_Rhodes, Διευθυντής Πωλήσεων του La Marquise Luxury Resort Complex, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Σεπτεμβρίου 2016

Αγαπητέ πελάτη,

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που είχατε μια ευχάριστη και άνετη διαμονή. Σας διαβεβαιώνουμε ότι τα σχόλια σας μας θα μεταφερθούν σε όλη την ομάδα του ξενοδοχείου! Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά στο ξενοδοχείο La Marquise.

Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2016

Ήθελα να κλείσω σουίτα και όταν τους πήρα τηλέφωνο,η συμπεριφορά τους ήταν πολύ άσχημη.Δεν απάντησαν με ευγένεια στις ερωτήσεις μου και μου δήλωσαν ότι προτεραιότητα έχουν οι ξένοι!!Όχι,λοιπόν,δεν θα τους δώσω τα λεφτά μου!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
6  Ευχαριστούμε, Σαντυ Θ
Ο/η La_Marquise_Rhodes, Διευθυντής Πωλήσεων του La Marquise Luxury Resort Complex, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Σεπτεμβρίου 2016

Αγαπητή κυρία ή κύριε,

Ξαφνιαστήκαμε διαβάζοντας την κριτική σας, και πραγματικά θα θέλαμε να μάθουμε το όνομά σας και με ποιον υπάλληλο της υποδοχής μιλήσατε τηλεφωνικώς, προκειμένου να ελεγχτεί σωστά το θέμα . Δεν δεχόμαστε αυτό το σχόλιο το οποίο είναι εντελώς άδικο και βάζετε μια πολύ κακή βαθμολογία σχετικά με όλες τις υπηρεσίες του ξενοδοχείου χωρίς να έχετε καν μείνει μαζί μας.

Σεβόμαστε κάθε άποψη και είμαστε ανοικτοί σε κριτικές, όσο είναι ακριβείς και όχι παραπλανητικές. Ανταποκρινόμαστε στα σχόλια όλων των πελατών μας, στη δική τους γλώσσα, το οποίο είναι σπάνιο γεγονός και αποδεικνύει τη δέσμευσή μας απέναντι στους αγαπητούς μας πελάτες, και θέλουμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι όλες οι γραπτές παρατηρήσεις σας λαμβάνονται υπόψη.

Μένουμε στη διάθεσή σας ,