“Φιλικος και φιλοξενος χωρος!!”
Κριτική για: Τα Σκαλώματα

Τα Σκαλώματα
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Γευστικο φαγητο. Γρηγορη εξυπηρετηση και φιλοξενη διαθεση απο το προσωπικο.
Νοστιμοτατα σαρικοπιτακια!!

Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΑ T

Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2018

Η γρήγορη εξυπηρέτηση,το πεντανοστιμο και λαχταριστό φαγητό, ο άνετος καθαρός και φιλόξενος χώρος είναι μόνο κάποιοι από τους λόγους που επισκέπτομαι την ταβέρνα αυτή. Αν και όσες φορές έχω πάει το μαγαζί είναι γεμάτο, το σέρβις είναι τόσο γρήγορο που καταφέρνει να τους εξυπηρετήσει όλους στην ώρα τους και με το παραπάνω. Για να μην μιλήσω γι αυτούς τους εξαίρετους ανθρώπους τον Γιάννη και την Γεωργία με την υπέροχη οικογένεια τους που καταφέρνουν με την καλοσύνη και την ηρεμία τους να με ταξιδεύουν. Τα θερμά μου συγχαρητήρια σε όλο το προσωπικό του μαγαζιού και συνεχίστε έτσι δυναμικά!!!!!

Ευχαριστούμε, ge0rgiacha
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα για δεύτερη φορά το συγκεκριμένο μαγαζί. Η πρώτη ήταν πριν μερικά χρόνια .
Αν και η ημέρα ήταν από αυτές που γίνετε χαμός από κόσμο , φάγαμε γρήγορα , πολύ καλό φαγητό .
Σίγουρα θα το συστήσω σε φίλους και βέβαια όταν πάω ξανά στα Ανώγεια θα το ξανά επισκεφτώ

1  Ευχαριστούμε, Στέφανος Μ
Ο/η 430emma, Ιδιοκτήτης του Τα Σκαλώματα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Ιανουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κρητική σας...και θα είναι χαρά μας να σας εξυπηρετησουμε
ξανά στην επόμενη επίσκεψη σας στα όμορφα Ανωγεια....

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε δεύτερη φορά τη συγκεκριμένη ταβέρνα καθώς τη πρώτη φορά περάσαμε πολύ καλά. Μετά από 3 σχεδόν χρόνια που ήρθαμε δεν υπήρχε πιο χάλια εξυπηρέτηση. Τους κάναμε νόημα τόσες φορές για να παραγγείλουμε κάτι έξτρα και μας γράφανε. Μια ώρα περιμέναμε λογαριασμό. Στους διπλανούς ερχόντουσαν λες και ήταν ο πρωθυπουργός. Μέχρι και νερό τους σερβιραν. Εμάς τίποτα! Είμαστε ακόμα εδώ και περιμένουμε λογαριασμό. Χώρια ότι ότι ήρθε στο τραπέζι ήταν κρύο και μικρές μερίδες για τα χρήματα που δώσαμε. Εάν δεν ήμουν της δουλειάς δεν θα με ένοιαζε και πολύ γιατί δεν θα είχα εμπειρία. Απαράδεκτο σέρβις σε όλα!

Ευχαριστούμε, Louiza K
Ο/η 430emma, Ιδιοκτήτης του Τα Σκαλώματα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Ιανουαρίου 2018

Εχτες κυρια Λουιζα...και αν οντως επισκευτηκατε τα ΣΚΑΛΩΜΑΤΑ...υπηρχαν 6 σερβιτοροι στη διαθεση των πελατων μας...και 6 γυναικες προσωπικο στην κουζινα για την αμμεση ε ξυπηρετηση των φαγητων!!!!!για την ποιοτητα των προιοντων καθως και για τους ιδιοκτητες εχουν να πουν μονο τα καλυτερα οι πελατες μας 45 χρονια τωρα....απαραδεκτο αυτο που κανετε και ευχομαι η νεα χρονια να σας φερει χαμογελα και οχι κακιες...οι πελατες που γνωριζουν καλα το χωρο μπορουν να το επιβεβαιβεωσουν.....το μονο που καταφερατε με τα πικροχολα σχολια σας ειναι για να αναδειξετε προφανως καποια αλλη ταβερνα!!!!!δεν πτοουμαστε ομως γιατι την αξια του μαγαζιου την βλεπουν μονο ανθρωποι αναλογης αξιας....καλο σας βραδυ

Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Νοστιμότατο φαγητό υπέροχοι άνθρωποι. Γνήσια κρητική φιλοξενία. Ανετος και πολύ καθαρός χώρος με πολύ όμορφη θέα . Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, giorneap

Τα Σκαλώματα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μπαλί, Νομός Ρεθύμνου

Ανώγεια, Νομός Ρεθύμνου

Τα Σκαλώματα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!