“Υπέροχη τοποθεσία, νόστιμο φαγητό”
Κριτική για: Σόλων εστιατόριο

Σόλων εστιατόριο
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουνίου 2019

Επί τρεις ημέρες "ιδρυματιστηκαμε"! Δεν το έχουμε κάνει ποτέ μέχρι τώρα ούτε καν πέρυσι που ο μπέμπης ήταν νεογέννητος! Κι όμως φέτος στο τριήμερο μείναμε και τις τρεις ημέρες στο ξενοδοχείο! Εστιατόριο πάνω στη θάλασσα, νόστιμο φαγητό, φιλική εξυπηρέτηση και από κάτω η παραλία! Χωρίς υπερβολή από τις 8 το πρωί για πρωινό μέχρι τις 7 το απόγευμα! Μετά για ύπνο ο Μανολιος και εμείς για χαλαρό ποτάκι μαντέψτε πού! Πάνω στη θάλασσα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, fl1skouni

Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Προτεινόμενο εστιατόριο από το ξενοδοχείο μας, έτσι μια φορά πήραμε πακετο και μια φορά καθίσαμε εκεί. Το πακέτο κοτόπουλο με πατάτες στο φούρνο ήταν νόστιμο, αν και τσιμπουσε το αλάτι, με 7€ το κόστος. Αποφασίσαμε να ξαναπάμε που ότι και να πήραμε ήταν επιεικος κακό. Καλαμαράκια τηγανιτά (ήταν ροδελες) σαν λαστιχο και ίσως ξαναζεσταμενα, κολοκυθάκια τηγανητά μέσα στο λάδι, γεμιστά (ντοματα-πιπερια) το ρύζι λασπιασμενο και με μπόλικο πιπέρι, γενικά λες και ο νόμος του Μέρφι μας έπιασε σε όλα. Εξυπηρέτηση καλή οπου ο γιος μάλλον του ιδιοκτήτη φάνηκε ότι στεναχωρήθηκε που δεν τα φάγαμε και μας αφαίρεσε από τη τιμή μια μερίδα. Τιμές οριακά τσιμπημενο σε κάποια πιάτα, όπως όλα στη περιοχή βέβαια. Επίσης οι τουαλέτες θέλουν ανακαίνιση. Ίσως να ήταν σε μας μια άτυχη στιγμή αλλά δεν έχουμε καλή εμπειρία...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Ioannis_Koutsis
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό ευγενικό και αμέσως να σε εξυπηρετήσουν.. καλό φαγητό για όλα τα γούστα.. σίγουρα θα ερχόμουν ξανά

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Giannis M
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κλασσικο τουριστικο φαγητο.τιμες τσιμπημενες.
Οτι αξιζει που ειναι μπροστα στη θαλασσα κ το service που ειναι ολα τα παιδια πολυ ευγενικα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Αλεξανδρα Μ
Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2017

υπεροχο φαγητό... μεγάλες μερίδες και όλα αυτά σε πολύ καλές τιμές με εξαιρετική ποιότητα..

Θα πρέπει οπωσδήποτε να δοκιμάσετε το τυρόψωμο...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Eleni_Karach_

Σόλων εστιατόριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τολό, Περιοχή Αργολίδας

Σόλων εστιατόριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!