Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ξενοδοχείο με πανοραμικη θεα στο γραφικό Τολό.Το δωμάτιο μας πεντακάθαρο και ευρύχωρο. Το πρωινό θα μπορούσε να ειναι πιο πλούσιο με παρουσία τοπικών παραδοσιακών προϊόντων. Εύκολη η πρόσβαση στο ξενοδοχειο από τον περιφερειακό δρόμο.

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, nastazia76
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2017

Το δωματιο αστραυτερο και με πολυ καλη θεα !!! θα ξαναπαμε ΣΙΓΟΥΡΑ !!!!
Πολυ ωραια διακοσμηση και γενικα πολυ λειτουργικό και ευχαριστο. Το υπνοδωματιο ενιωθες πως ηταν σαν αυτο του σπιτιου σου. Ωραια επιπλα και κυριως πεντακαθαρα.

Συμβουλή: τα δωματια του τελευταιου οροφου εχουν καταπληκτικη θεα ..το δικο μας ειχε 2 βεραντες !!!
  • Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Excursion675046
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Καθαρό και ευρύχωρο δωμάτιο, ευγενικοί και εξυπηρετικοί όλοι, πολύ καλό πρωινό. Η θέα από το δωμάτιο μοναδική. Το μπαλκόνι μεγάλο.Ιδανικό και για οικογένειες με παιδιά. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, cirini
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2017

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο με τον άντρα μου και τα 3 μας παιδιά. Το δωμάτιο που μείναμε ήταν δίχωρο και άνετο. ένα ιδιαίτερο υπνοδωμάτιο με ένα διπλό κρεβάτι και ένας άλλος χώρος με κουζινούλα, τραπέζι φαγητού και 3 κρεβάτια για τα παιδιά (τα 2 ήταν ράντζα). Όλοι οι χώροι όμορφα βαμμένοι και πεντακάθαροι. Το ένα ράντζο έτριζε και το αναφέραμε στον ιδιοκτήτη, ο οποίος έσπευσε άμεσα να το διορθώσει.
Το προσωπικό είναι ευγενέστατο και χαμογελαστό. Το πρωινό μας εξέπληξε ευχάριστα, καθώς η ποικιλία ήταν περισσότερη από την αναμενόμενη, λόγω του μικρού σχετικά χώρου τραπεζαρίας.
Η πισίνα όχι πολύ μεγάλη, αλλά μια χαρά. Σε κάποιο σημείο υπάρχουν και εγκαταστάσεις για μπάρκεκιου και κάποιες κούνιες για τα παιδιά. Λέγες, αλλά με δάπεδο ασφαλείας.
Τα μπαλκόνια έχουν υπέροχη θέα στη θάλασσα. Είναι τα περισσότερα ανατολικά, προσφέροντας σκιά το απόγευμα.
Γενικά η διαμονή μας ήταν άνετη και απροβλημάτιστη.

Συμβουλή: Εάν επιλέξετε δωμάτιο σε ψηλότερους ορόφους θα έχετε υπέροχη θέα στη θάλασσα.
  • Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, epana2017
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ακριβώς ό, τι χρειάζεται κανείς για διαμονή υψηλών προδιαγραφών. Δωμάτιο όμορφα διακοσμημένο, άψογη καθαριότητα και άνεση σε όλους τους χώρους! Εκπληκτική θέα για να την απολαύσετε πρωί και βράδυ! Αξίζει να πάτε!

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Giwtaki