“Πρέπει να φας !!”
Κριτική για: Maria's Restaurant

Maria's Restaurant
Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Δείπνο, Κρατήσεις

Φάγαμε στο Maria’s καταπληκτικά !!!μας σύστησαν το μαγαζί και εμείς το προτιμήσαμε μετά από μια βόλτα στο χωριό. Υπέροχος χώρος εσωτερικά πολύ προσεγμένος . Τα πιάτα με πολύ όμορφη παρουσίαση απόλυτα γευστικά . Χταπόδι σχάρας , κροκέτες, μύδια , σαγανάκι που λιώνει στο στόμα ,τρομερό το σπαγγέτι θαλασσινών και το μπιφτέκι γεμιστό . Σαλάτα με κοτόπουλο και σιζαρ σως σε τέλεια ισσοροπια !!! Μπακλαβάς αλλιώς πρέπει να το φας είναι must !!! Το συστήνουμε σίγουρα μας κέρασαν και μαστίχα λικέρ ... από τιμές μια χαρά όλα τέλεια !!!!

Ευχαριστούμε, Panagiotis K

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με την παρέα μας Κυριακή μεσημέρι μας εξυπηρέτησαν αμέσως πάρα τον πολύ κόσμο που είχε το μαγαζί. Ο σερβιτόρος μας πρότεινε κάποια πιάτα που σαφώς και δοκιμάσαμε. Όλα εξαιρετικά μαγειρεμένα!!! Ριζότο μανιταριών με τρούφα λαδιού σούπερ, σαλάτα με πορτοκαλί υπέροχη και δροσερή, Σολωμός τέλεια ψημένος μας κέρασαν γλυκό του κουταλιού βύσσινο με γιαούρτι στο τελος ουαου!! Τιμές λογικότατες το συστήνω ανεπιφύλακτα...!!!

Ευχαριστούμε, sotirisk768
Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ένα υπέροχο εστιατόριο όπου γίνονται μαγειρικά θαύματα..Απιστευτες γεύσεις προσεγμένα καί φρέσκα υλικά μαγειρεμένα με πολύ αγάπη και φαντασία έτσι ώστε το αποτέλεσμα να ικανοποιεί ακόμα και τον πιο απαιτητικό ουρανίσκο..... Αξίζει σίγουρα να το επισκεφτείτε.

Ευχαριστούμε, Μαρια Κ
Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ότι πιο εξαιρετικά μαγειρεμένο έχουμε φάει μέχρι σήμερα!! Η παρουσιάσει των πιάτων απλά μια ζωγραφιά. Δοκιμάσαμε το σχεδον ολα τα πίστα από το μενού και πράγματι ήταν όλα υπέροχα!!! Σπαγγέτι θαλασσινών, σαγανάκι γαρίδες, μύδια αχνιστα τελειααααα, φιλέτο πιπερατο απλα φανταστικό. Από σαλάτες όλες ξεχωριστές και πεντανοστιμες με ψητό το τυρί Ταλαγανι, με κοτόπουλο....σεζαρ σωσ μμμμ.!! Εξυπηρέτηση πελατών άψογη. Τιμές λογικές για την ποιότητα και την ποσότητα.

Ευχαριστούμε, vini b
Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το Maria’s Restaurant σας προσφέρει καλό φαγητό, καλή εξυπηρέτηση, σωστή διακόσμηση, και καθαριότητα.

Ευχαριστούμε, xhovanas2019

Maria's Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τολό, Περιοχή Αργολίδας

Maria's Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!